Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jaký je váš nový HI po přepočtu a jak se změnil?

O kolik se změnil váš nový HI?

  • Zvýšil o více než 5,1

  • Zvýšil o 3,1-5

  • Zvýšil o 2,1-3

  • Zvýšil o 1,1-2

  • Zvýšil o 0-1

  • Zůstal stejný

  • Snížil o 0-1

  • Snížil o 1,1-2

  • Snížil o 2,1-3

  • Snížil o 3,1-4

  • Snížil o 4,1-5

  • Snížil o více než 5,1


Výsledky hlasování jsou viditelné pouze pro hlasující.
@mkopcak - dá se na technickém serveru dohledat, z čeho konkrétně se to počítalo?

Docela by mě zajímalo, jak to bude vypadat a jak, případně kde - si člověk bude moci ověřit, co konkrétně do výpočtu vstupuje. Myslím, že by to mělo být někde pro sebesama dobře dohledatelné, ve výsledku (a nejsem si jist, jestli nutně jen přes teetime)
A není to jedno?
 
A není to jedno?

Zajímá mě to. Někde je něco definovaného, pořád je definovaná odpovědnost, že odpovídám jako hráč za správný HI... jak si ověřím, že tedy výpočet byl proveden správně, když neuvidím data, která se v případě mého čísla vyhodnocují? Př. nahlásím zahraniční výsledek správně své HI autoritě, další den mám stejný HI, k reálně změně čísla nedošlo... v pořádku, já se budu cítit z obliga. Ale nemám prostě jak ověřit, jestli do výpočtu daný nahlášený výsledek vstoupil nebo ne, nebo ho jenom někdo zapomněl někam napsat.

Samozřejmě si z toho žíly trhat nebudu. Ale pokud něco vytvářím, kde funguje výpočet, tak není nijak extrémně pracné hráči umožnit vidět - tady je tvých posledních 20 výsledků, těchto 8 jsme aplikovali a vyšlo to takto. Mj - je to i zpětná kontrola. Nemám rád čísla, která se objevují tak nějak ve vzduchu. .)
 
A není to jedno?
Je a není - vzhledem k tomu, že jsi „zodpovědný” za svůj HI, zejména za to, že máš zadány všechny relevantní výsledky, měl bys mít šanci si to zkontrolovat.
Ostatně v nějakém článku od vedení ČGF bylo zmíněno (pokud mne paměť neklame), že by tato funkcionalita měla být k dispozici. Asi ne volně pro kohokoliv (kvůli GDPR), ale po nějakém přihlášení nebo ověření identity.
 
Zajímá mě to. Někde je něco definovaného, pořád je definovaná odpovědnost, že odpovídám jako hráč za správný HI... jak si ověřím, že tedy výpočet byl proveden správně, když neuvidím data, která se v případě mého čísla vyhodnocují? Př. nahlásím zahraniční výsledek správně své HI autoritě, další den mám stejný HI, k reálně změně čísla nedošlo... v pořádku, já se budu cítit z obliga. Ale nemám prostě jak ověřit, jestli do výpočtu daný nahlášený výsledek vstoupil nebo ne, nebo ho jenom někdo zapomněl někam napsat.

Samozřejmě si z toho žíly trhat nebudu. Ale pokud něco vytvářím, kde funguje výpočet, tak není nijak extrémně pracné hráči umožnit vidět - tady je tvých posledních 20 výsledků, těchto 8 jsme aplikovali a vyšlo to takto. Mj - je to i zpětná kontrola. Nemám rád čísla, která se objevují tak nějak ve vzduchu. .)
A jak jsi to dělal do teď .. ta povinnost není nová, nový je pouze výpočet.
1) pokud hraješ pouze domácí turnaje a do zahraničí se jezdíš rekreovat .. tak je to jedno, čgf bude mít stále tvůj aktuální HI
2) pokud se učastníš i zahraničních turnajů, tak v tom ted bude stejně 2roky zmatek, než všichni přejdou na nový systém. Ale vzhledem k tomu, že těch lidí je minimum a většinou už mají nějakou zkušenost jak nahlašovat výsledek i do čgf, tak si myslím, že si poradí i s tímhle :)

Jinak je jasný, že pro nás technokraty je každý vzoreček pastvou pro naši duši :))
 
prosím všechny, nezapomeňte dát hlas v anketě :)
 
A jak jsi to dělal do teď .. ta povinnost není nová, nový je pouze výpočet.
1) pokud hraješ pouze domácí turnaje a do zahraničí se jezdíš rekreovat .. tak je to jedno, čgf bude mít stále tvůj aktuální HI
2) pokud se učastníš i zahraničních turnajů, tak v tom ted bude stejně 2roky zmatek, než všichni přejdou na nový systém. Ale vzhledem k tomu, že těch lidí je minimum a většinou už mají nějakou zkušenost jak nahlašovat výsledek i do čgf, tak si myslím, že si poradí i s tímhle :)

Jinak je jasný, že pro nás technokraty je každý vzoreček pastvou pro naši duši :))
ad 2) proč zmatek? To, že někde počítají postaru a jinde po novu, přeci neovlivní tvoji skórku (resp. odevzdaný výsledek).
 
A jak jsi to dělal do teď .. ta povinnost není nová, nový je pouze výpočet.
1) pokud hraješ pouze domácí turnaje a do zahraničí se jezdíš rekreovat .. tak je to jedno, čgf bude mít stále tvůj aktuální HI
2) pokud se učastníš i zahraničních turnajů, tak v tom ted bude stejně 2roky zmatek, než všichni přejdou na nový systém. Ale vzhledem k tomu, že těch lidí je minimum a většinou už mají nějakou zkušenost jak nahlašovat výsledek i do čgf, tak si myslím, že si poradí i s tímhle :)

Jinak je jasný, že pro nás technokraty je každý vzoreček pastvou pro naši duši :))

Nedělal jsem to nijak.

Každá systémová změna ale vyvolává otázky, oblasti k možnému řešení/nápravě, které předtím byly v šuplíku a které se mohou ukázat s malou pracností pro určitou skupinu jako přínosné. A zrovna v golfu je těch, co to číslo řeší, víc než dost. Nevidím na tom nic špatného. :)
 
Jsem docela zklamaný, že u PRO není nový HI. Bylo by to zajímavé srovnání.
to je v jednani az casem, ale muzes si ho spocitat
 
A jak jsi to dělal do teď .. ta povinnost není nová, nový je pouze výpočet.
Doteď to bylo jednoduché a hned jsi viděl, jak jsi na tom (když pominu tu korekci počasí, která se zase poslední rok nepoužívala).
Teď to nikdo normální nebude ani chtít a ani umět spočítat. Nepočítám těch pár bláznů, pro které je to koníček a budou si to hned ťukat do tabulky v mobilu a počítat, jak jsou na tom.

Na druhou stranu - pořád ti všichni zdůrazňují, že je to jen číslo a nemáš si z něj trhat žíly. Když nebudu mít správně spočítaný HI (ne svojí chybou), tak to nebudu nijak řešit. Dvakrát v životě jsem řešil svou dodatečnou diskvalifikaci (pozdě jsem si uvědomil chybně spočítané rány, resp. nezapočítanou trestnou) a byl to neskutečný vopruz. Řešilo se to i s Procházkou a zabralo to několik dní.
Takže teď už fakt nebudu řešit, že mám o nějakých pár desetin špatně spočítání, když to další hra zase může výrazně změnit. Hlavně to ani nezjistím, protože já si to počítat nebudu.

Jinak k tématu: Pořád nevidím své číslo po přepočtu, ale prý zhoršení o 1,2 (dodatečně opravuji, zhoršení 1,4)
 
Upraveno:
Mirku, nesuď nic se mi nezměnilo, odkud jsem to věděl už včera, každý máme někde někoho🤔🤭😎😆👍⛳
koukni se do vlakna, HI se ti zmenil.....
 
Já mám na cgf i na TT pořád 26 :eek::rolleyes:

Přístup maj zatím jen kluby. Když mi pošleš jméno, kouknu
 
Tohle je hodně zajímavé...Píšou, že přišel o amatérský statut, protože se prokázalo, že nelegálním prodejem revolučních omotávek vydělal tolik peněz, že si od něj Kellner půjčil na nákup roušek z Číny. Možná je to jen nějaká technická chyba, protože skrz tenhle text prosvítá 19,4. Tak uvidíme při prvním turnaji...
Martine, chtěl jsem k vám , jen tam před c -19 , zajímavé shoda taky 19 jako jamka🤔🤭, jen tam nasněžilo , štěstí viděl jsem to na Web cam za to chválím , měl jsem s sebou nůžky abych vecpal vše do mlíčenky a zalepil to lepidlem abys to neměl jednoduché.
Jelikož jsem asi jako ty co na jazyku, tak mne maji naši rádi a vždy mi ubrali. HI.
Teď to bude docela těžké se tam k vám dostat, jakmile to půjde dojezdu na inspekci , anonymus.
 
Martine, chtěl jsem k vám , jen tam před c -19 , zajímavé shoda taky 19 jako jamka🤔🤭, jen tam nasněžilo , štěstí viděl jsem to na Web cam za to chválím , měl jsem s sebou nůžky abych vecpal vše do mlíčenky a zalepil to lepidlem abys to neměl jednoduché.
Jelikož jsem asi jako ty co na jazyku, tak mne maji naši rádi a vždy mi ubrali. HI.
Teď to bude docela těžké se tam k vám dostat, jakmile to půjde dojezdu na inspekci , anonymus.

Mňo z toho co píšeš rozumím slovům Web, Nůžky, Mlíčenka a Inspekce. Předpokládám tedy, že otevíráš online semináře "Jak dojit a nedostat kopanec do koulí". V tom případě děkuji za nabídku, ale zatím mám jen včely a slepice, kráva bude napřesrok...
 
prosel jsme zebricek CGF, a u nizkych hcp je trend snizeni az o 1,5, zvyseni ve vyjimecnych pripadech, u vyssich hcp spise stagnace nebo lehky narust
aneb lepsi budou lepsimi a horsi horsimi
 
prosel jsme zebricek CGF, a u nizkych hcp je trend snizeni az o 1,5, zvyseni ve vyjimecnych pripadech, u vyssich hcp spise stagnace nebo lehky narust
aneb lepsi budou lepsimi a horsi horsimi
Ti co v kategorii Hi okolo "0" zhoršují, tak je měli z občasných úletů, nicméně tento HI už má konzistenci a z 20 výsledků už vybereš kvalitních 8. Tudíž vcelku jasný výpočet směrem ke zlepšení, protože nejsou ztráty.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom