Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jaký je váš nový HI po přepočtu a jak se změnil?

O kolik se změnil váš nový HI?

  • Zvýšil o více než 5,1

  • Zvýšil o 3,1-5

  • Zvýšil o 2,1-3

  • Zvýšil o 1,1-2

  • Zvýšil o 0-1

  • Zůstal stejný

  • Snížil o 0-1

  • Snížil o 1,1-2

  • Snížil o 2,1-3

  • Snížil o 3,1-4

  • Snížil o 4,1-5

  • Snížil o více než 5,1


Výsledky hlasování jsou viditelné pouze pro hlasující.
info u nekterych profiku, co jsem dohledal:
mruzek +7,5
Lieser + 6,8
Cafourek + 6,2
Lizanek +2,9
Šebrle 0,3
Nový +2,2
Babický +1,6
 
Hodnota, ke které se vztahuje tzv. měkká a tvrdá závěra. Můžeš během následujících 12 měsíců zhoršit o max. 5 oproti "Aktuálnímu min. HCP (HI)"
Děkuji,hned jsem chytřejší.:up:
 
ano, u PRO musis koukat na ten minimalni, napr u Filipa Mruzka to je +7,5 :D
Tak to Rory (a nejen on) bude mít hodně nad +10 🙈
 
Přesto mi přijde neporovnatelné porovnávat PRO v naší úžlabině s PGA svět, to HI jejich je asi jinde než u našich , kolik by asi bylo, kdyby hráli stejná hřiště. To je to samé jako , když tady na jamce jsou uváděná pokoření hranice 80 .( par 60vs76) tj stejné naši a svět.
 
... To je to samé jako , když tady na jamce jsou uváděná pokoření hranice 80 .( par 60vs76) tj stejné naši a svět.
Zajeď si na nějakou 3PAR akademii, třeba se pod těch 80 taky dostaneš 🤭

Které hřiště má PAR 76?🤔
 
Zajeď si na nějakou 3PAR akademii, třeba se pod těch 80 taky dostaneš 🤭

Které hřiště má PAR 76?🤔
2x Lipiny, jinak 75 maj Malacky A+B, jinak par 73 je casty, 74 a vic jsem hral jen Malacky, asi jsou ta hriste pak dlouho a trva to moc casu a nikdo by to nehral
 
Aktuální výsledky ankety v tuto chvíli:

Výstřižek.JPG


Podrobný a vždy aktulizovaný stav - viz https://www.19jamka.cz/threads/jaky-je-vas-novy-hi-a-jak-se-zmenil.5925 (anketa a kliknout na výsledky)
 
Aktuální výsledky ankety v tuto chvíli:

Zobrazit přílohu 10479

Podrobný a vždy aktulizovaný stav - viz https://www.19jamka.cz/threads/jaky-je-vas-novy-hi-a-jak-se-zmenil.5925 (anketa a kliknout na výsledky)
I když se nejedná o reprezentativní vzorek, tak to vypadá, že cca 2/3 golfistů se po přepočtu HI zvýšil.
To jen potvrzuje, že původní systém „zhoršení” o 0,1 byl vůči hráčům hodně vstřícný.
Nový HI a jeho výpočet bude zřejmě dakeko více korespondovat s „aktuální” výkonností. Tedy alespoň u těch, kteří hrají na „hendikepové výsledky” pravidelně a často.
 
Výsledek změny HCP -> HI mě docela překvapil (6,3 -> 5,8).
Hraju docela konzistentní golf s výsledky okolo 82 (+/- 5), tak jsem čekal HI mezi 8-9, což by bylo adekvátní k mé hře. 5,8 je sice hezké číslo, ale neodpovídá realitě :(
Navíc jsem se díky hře na FL přesvědčil, že český golf, resp. hřiště, hodně ubírají, oproti těm americkým. Během pobytu jsme absolvovali 21 her, několikrát jsem dokonce atakoval par hřiště, a přesto jsem si nakonec spočítal "simulovaný americký HI" okolo 8,9. Příčina je v tom, že floridská hřiště mají nízká CR/SR (hráli jsme obvykle z předposledních odpališť, ale ta nejdelší nebyla zas tak odlišná).
Co se obtížnosti týče, floridská hřiště nejsou dlouhá, ale záludnost čeká na greenech. Ty jsou obvykle tvrdé, rychlé a s množstvím minibreaků, takže 3 či více putt není výjimkou.
To ale dost možná předbíhám @Jerry blogu ;)
 
Výsledek změny HCP -> HI mě docela překvapil (6,3 -> 5,8).
Hraju docela konzistentní golf s výsledky okolo 82 (+/- 5), tak jsem čekal HI mezi 8-9, což by bylo adekvátní k mé hře. 5,8 je sice hezké číslo, ale neodpovídá realitě :(
Navíc jsem se díky hře na FL přesvědčil, že český golf, resp. hřiště, hodně ubírají, oproti těm americkým. Během pobytu jsme absolvovali 21 her, několikrát jsem dokonce atakoval par hřiště, a přesto jsem si nakonec spočítal "simulovaný americký HI" okolo 8,9. Příčina je v tom, že floridská hřiště mají nízká CR/SR (hráli jsme obvykle z předposledních odpališť, ale ta nejdelší nebyla zas tak odlišná).
Co se obtížnosti týče, floridská hřiště nejsou dlouhá, ale záludnost čeká na greenech. Ty jsou obvykle tvrdé, rychlé a s množstvím minibreaků, takže 3 či více putt není výjimkou.
To ale dost možná předbíhám @Jerry blogu ;)
Jenže ono to není počítané proti netto paru, ale proti ranting paru. Takže tvůj výsledek 81 je vlastně +5-6, protože hřiště z bílých je třeba v ratingu 75.
 
Jenže ono to není počítané proti netto paru, ale proti ranting paru. Takže tvůj výsledek 81 je vlastně +5-6, protože hřiště z bílých je třeba v ratingu 75.
Ten "floridský HI" jsem počítal taky proti rating paru.
Já jsem tím svým příspěvkem chtěl jen vyjádřit svou domněnku, že pokud má někdo na Floridě HI 9, tak u nás by mohl mít při stejné hře klidně jen 6.
 
Ten "floridský HI" jsem počítal taky proti rating paru.
Já jsem tím svým příspěvkem chtěl jen vyjádřit svou domněnku, že pokud má někdo na Floridě HI 9, tak u nás by mohl mít při stejné hře klidně jen 6.
musis to brat tak, ze v US do ted funguje/fungoval jiny system vypoctu, ktery je hodne podobny tomu WHS, coz obecne nahrava k nizsimu hcp, norma se dela dle norem usga, takze by to nemel byt tak velky rozdil, zalezi ns okolnostech hriste, sekaciho planu a tak
 
Ten "floridský HI" jsem počítal taky proti rating paru.
Já jsem tím svým příspěvkem chtěl jen vyjádřit svou domněnku, že pokud má někdo na Floridě HI 9, tak u nás by mohl mít při stejné hře klidně jen 6.
Mně vyšel HI 5,4, což mne za situace, kdy chodím na golf jen v sobotu a neděli docela překvapilo, loni jsem hrál trochu víc 2017 vůbec a 2016 asi dvakrát, nicméně jsem vloni hrál asi nejvíc, ale vůbec tam ty hry v tabulce nemám. Všude mi to přidává nějakou tu ránu (většinou hrajeme z těch nejzašších) proti čistému paru.
 
z 6.3 na 5.5 - milé překvapení, přestože jsem to věděl dopředu
 
To spis 372, ne? :)
@mkopcak Neskutecny... jsem ti tech 37 vazne sezral a zacal se i tesit a najednou koukam, ze jsem na stejne hodnote jako 2 roky zpet. :))))
Leta driny vzesla v nivec :D 🤣
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom