Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jaký je váš nový HI po přepočtu a jak se změnil?

O kolik se změnil váš nový HI?

  • Zvýšil o více než 5,1

  • Zvýšil o 3,1-5

  • Zvýšil o 2,1-3

  • Zvýšil o 1,1-2

  • Zvýšil o 0-1

  • Zůstal stejný

  • Snížil o 0-1

  • Snížil o 1,1-2

  • Snížil o 2,1-3

  • Snížil o 3,1-4

  • Snížil o 4,1-5

  • Snížil o více než 5,1


Výsledky hlasování jsou viditelné pouze pro hlasující.

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
novehi.jpg


17.3. kolem desáté hodiny by měl být, po krátkém výpadku, znovu spuštěn server ČGF již s novými HI.
Pochlubte se v anketě, jak moc se váš nový HI liší a jaký z toho máte pocit.
  • Byli jste překvapeni?
  • Vyšly vaše domácí výpočty přesně?
  • Jaký z toho máte pocit?
  • Hrajete na váš nový HI?
 
Upraveno moderátorem:
1překvapený jsem nebyl
2 nic jsem nepočítal, taky proč , když jediné směrodatné bude od cgf
3 dobrý protože to zvládli docela rychle
4 nevím jak to bylo myšleno: pocitově stejně , výsledkově jsem spokojen i svou hrou, HI i HCP jsou pouze čísla.
 
1překvapený jsem nebyl
2 nic jsem nepočítal, taky proč , když jediné směrodatné bude od cgf
3 dobrý protože to zvládli docela rychle
4 nevím jak to bylo myšleno: pocitově stejně , výsledkově jsem spokojen i svou hrou, HI i HCP jsou pouze čísla.
z ceho vychazis, kdyz prepocet jeste nebyl??
 
z ceho vychazis, kdyz prepocet jeste nebyl??
Na něj nemá ani Chuck Norris, jeho přezdívka je ICE MAN, nepřekvapí ho absolutně nic 🤭
 
prosba na @Mirek_62
můžeš dát odkaz na link, kde to zjistím :oops:
děkuji R
Musíš přes Tee Time (musíš mít účet). Kvůli GDPR už není sekce „Hráči” na ČGF webu přístupná a na “old web” se to nejspíš nepropíše.
Otázkou zůstává, jestli je Tee Time na (nejspíš) novou strukturu databáze připraven a bude umět si data z webu ČGF stáhnout.
Takže se možná i těšíme předčasně a nový HI uvidí jen ti, co mají uživatelský přístup na web ČGF (např. @mkopcak ?)
 
No, já když ověřuji členská čísla a HI hráčů pro soutěže Jamky, tak to dělám takto:
  1. web čgf
  2. záložka turnaje https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani
  3. vyberu si libovolný turnaj v budoucnu, na kterém budu chvíli parazitovat - na turnaj se musí jít dát přihlásit
  4. dám přihlásit a napíšu příjmení (část jména)
  5. kliknout na vyhledat hráče
No a je to. Výpis všech, kde je hledaný výraz ve jméně. Fungovalo mi to takhle celý minulý rok, dohledal jsem všechny, co jsem potřeboval včetně sebe. Nezávisle na teetime.
 
No, já když ověřuji členská čísla a HI hráčů pro soutěže Jamky, tak to dělám takto:
  1. web čgf
  2. záložka turnaje https://www.cgf.cz/cz/turnaje/turnaje-vyhledavani
  3. vyberu si libovolný turnaj v budoucnu, na kterém budu chvíli parazitovat - na turnaj se musí jít dát přihlásit
  4. dám přihlásit a napíšu příjmení (část jména)
  5. kliknout na vyhledat hráče
No a je to. Výpis všech, kde je hledaný výraz ve jméně. Fungovalo mi to takhle celý minulý rok, dohledal jsem všechny, co jsem potřeboval včetně sebe. Nezávisle na teetime.
Rychlejší (a jednodušší) je to přes Teetime (i pro vyhledání nejen sebe), tak snad bude použitelný co nejdříve (idealně hned) ;)
Pokud ne, tak pak tvým způsobem (snad tam bude nějaký nezrušený turnaj).
 
Rychlejší (a jednodušší) je to přes Teetime (i pro vyhledání nejen sebe), tak snad bude použitelný co nejdříve (idealně hned) ;)
Pokud ne, tak pak tvým způsobem (snad tam bude nějaký nezrušený turnaj).

Bez problemu komukoli zaslu novy HI, da-li mi vedet, ze po tom touzi.
 
Bez problemu komukoli zaslu novy HI, da-li mi vedet, ze po tom touzi.
Diky, netreba.
Se svym soucasnym HCP si chci udelat hezky vecer na rozloucenou... zitra prijde na navstevu predpokladam ”klubovy” HI :D
 
Tak je to online a protože to @jan nechtěl vědět, tak půjde jako první - jeho nový HI je 37,2
 
cekal jsem 0,5-0,7, takze jsem lehce mimo :)

Mimo seš pořádně a furt, s HI jsi se seknul jen o pár desetin...:-D
 
Tak je to online a protože to @jan nechtěl vědět, tak půjde jako první - jeho nový HI je 37,2
online jen pokud mas pristup do cgf zatim??
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom