Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký je váš golfový cíl pro rok 2022?

golfovycil2022.png

Jaký je váš golfový cíl pro rok 2022?
Podobně jako pro roky 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 je tu oficiální vlákno i pro rok 2022!
Titulní foto: @kristyna - Čertovo Břemeno (červenec 2021)
  1. Napište své golfové cíle pro rok 2022. Konkrétní a pro vás dosažitelné.
  2. Popište, jak svých cílů chcete dosáhnout, co pro to uděláte, kdy, kde a jak! Čím více detailů, tím lépe! Není nad to si dát takto veřejný závazek. :)
  3. Jakmile své cíle splníte, bude skvělé, kdy o tom tady budete reportovat tak, že "odpovíte" na svůj příspěvek. Pokud cíle jsou pro vás příliš snadné, alespoň víte, že je potřeba pro příště přitvrdit!

Pojďme do toho!

PS: A pokud chcete shrnout své cíle předchozího roku -> viz téma cíle 2021.
 
Vzhledem k tomu, jak rychle se blížím k důchodovému věku, tak pro letošek jen jeden cíl:
1. Přežít rok bez zásadních zdravotních problémů a užít si tak hru po celý rok
 
  • zahrát si alespoň tolik jako v roce 2021 (musí vydržet zdraví a hlavně záda)
  • k tomu už konečně budu muset začít pravidelněji cvičit (hlavně core), aby tělesná schránka vydržela plánovaný nápor :D
  • zahrát alespoň jedno kolo na 18j hřišti (par 72) za +3 nebo lépe, v roce 2021 mi to vyšlo na Cihelnách za +3 a byl to fakt super pocit, jen kdyby se to povedlo při turnajové hře :)
  • zůstat single (myšleno na golfu), doma nechat jak je :D
  • zlepšit patování při GIR
  • dát alespoň 5 dalších českých hřišť, které ještě nemám, v plánu je minimálně 2 x vycestovat na víc dní - Karlovarsko + Písecko
  • zapsat pár eagle, v roku 2021 bohužel nic :(:(
  • postoupit s týmem zpátky do II. ligy, jamkovka je super formát a ve III. lize se nehraje ;)
  • udržet neporazitelnost v klubové jamkovce, myslím tu v tom našem malém klubu :D, ve Slavkově zase postoupit alespoň mezi 16
  • trefit eso (dávám to na poslední místo, protože je to spíše science-fiction, ale jeden nikdy neví) :cool: - v roce 2021 "zase" chyběly jenom centimetry
 
  • Zhubnout na 85 kg a přitom nepřijít o délku drivů
  • Zahrát alespoň 3 eagly (jedno jestli v turnaji nebo jen tak)
  • Mít poměr birdie/ bogie = 1/2
  • Absolvovat alespoň jeden pánský golfový výjezd
  • Zahrát si alespoň jedno hřiště v zahraničí
  • Vyhrát klubovou jamkovku
  • Dostat HCP pod 9
 
1) zahrát více jak 60 kol
2) aspoň jeden víkend s manželkou na golfu (bez dětí)
3) zlepšit HI --> zůstat sing HI
4) aspoň dva výjezdy s kámošema - a samozřejmě nebýt ten co platí
5) na turnaji pod 80 (na 72 par hřišti) - to je přání otcem myšlenky, ale až se jednou povede, pak to pojede :)
6) zahrát aspoň 3 nová hřiště - musím už konečně ten OAKS, dlouhodobě se chystám na Barboru (hodně lidí chválí)
7) plnohodnotně využívat FW5 a zlepšit driver (méně prasících období)
 
1. Mít radost ze hry (především své - samozřejmě😜). Což pro mě konkrétně znamená zahrát vícekrát pod 83 než nad 87 a obrat šváru😜.
2. Alespoň jeden vícedenní golfový výlet do ciziny (už je zaplacen 😜) a dva v Čechách (již naplánováno😜)
3. Zahrát si Oaks nebo Casa Serena
4. ... a když to nevyjde, neposrat se z toho ... ;):cool:
 
  • dostat své HI pod 15 (aktuálně 18,8) - loni jsem to musel pod 20 vytáhnout až na podzim, tak doufám, že to letos takové nervy nebudou. Hlavně ne zpátky nad 20.
  • odehrát dalších 5 pro mě nových českých hřišť - zatím 80
  • pokořit hranici 85 ran - pokud se podaří na turnaji, budu štastný, jako blecha
  • absolvovat vícedenní zahraniční golfový výlet a neskončit poslední
  • absolvovat vícedenní tuzemský golfový výlet a neskončit poslední
  • být u toho, až @kristyna a @Fanda zlepší svůj HI ideálně oba pod 30 - tzn. co nejvíce společných rodinných her a golfových zážitků
  • donutit se trénovat hru z bunkeru - tzn. vyhrát se vždy první ranou
  • +bonus: porazit @mkopcak v jamkovce :)
 
Upraveno:
No, výkonnostní cíle si dávám nerad, lépe mi to jde bez nich.
Ale dostat se pod 80 chci, což u mě znamená zbavit se obvyklých kolapsů na 1 až 3 jamkách za kolo i při jinak dobré hře.
Prvořadým cílem je zahrát si alespoň 13 nových hřišť a stát se zlatým všudehrálem. Takže musím na Moravu, v Čechách mi už hřiště došla.
 
Mně by stačila úplně konzistence. Jsem schopnej zahrát Terezín 9 za 42, ale většinou ho hraju za 51+. A když jsem se díval do statistik, tak není moc rozdíl, jestli to hraju odvážně, či konzervativně, protože dokážu zajebat i tu konzervativní ránu (prostě takový to přihrát si před vodu, abys do vody hodil až tu druhou :rolleyes:).
Upřímně si myslím, že to je o hledání, jak zůstat koncentrován, což by se asi dalo řešit. Ale představa, že budu nějakýmu psychborci vykládat, že bych potřeboval pomoc vyndat kolečka z palice a přendat jinak, abych snížil na 22, mě rozesmívá, nejsem single.

Ale budu pokračovat v transformaci z rádoby vtipné paní Columbové tohoto fóra do reálného klacíka svou účastí na jarní Darové s 19. jamkou, díky čemuž se seznámím s dalšími nicky (a nickami ? :devil: fuj Alexandře). Připravím si játra k metabolismu, nejtrapnější historky ze svého života k vyprávění a karton míčku Crivit.

Mimo golf se potřebuju dát poCovidově dohromady, protože i přes dvě dávky jsem si to docela užil, furt se mi chce spát, a navíc na rozdíl od lidí, co v nemoci nežerou, já trpěl zbytnělým CHUTENSTVÍM, což se negativně projevilo na linii.

Do Nového roku přeji všem lehký průběh.
 
  • Snížit HCP pod 18
  • Zahrát alespoň 5 nových hřišť, anebo Adamstal
  • Po nedávných zkušenostech s fittingem želez, nafittovat i driver a ideálně k tomu i 3wood. Zn. Spěchá
  • 1x týdně trénovat
  • Zahrát víc birdie než loni (11)
  • Zahrát pod 82
 
Máte všichni takové hezky sportovní cíle! 😍 Za mne: bude mi stačit když se nám letos vyhnou rodinné průsery a budeme moci trávit více času na hřišti, při hrách s přáteli, se svými dospělými syny, s manželem a prostě si to užít se vším všudy. Taky se těším na akci s Jamkou a opět vidět ty blázny tady z fóra a snad poznat nové ksichty. Asi tak no...A když si u toho jen tak mimochodem zlepším hcp, tak to bude pecka.
 
Jsou to mé...spíše přání než cíle:
1/ Vzhledem k tomu, že mi už do důchodu taky moc roků nechybí, tak se plně ztotožňuju s cílem dle @Mirek_62, a to....cituji.....Přežít rok bez zásadních zdravotních problémů a užít si tak hru po celý rok.......
2/ Aby se vzhledem k současné nejisté covidové situaci dalo alespoň s rozumnými restrikcemi cestovat.....a to nejen za golfem.......
3/ Poznat další nová hřiště......tady mám velké rezervy v západních čechách, takže to doufám napraví nějaký "hodněvícedenní" trip tamtím směrem....
 
Co se golfu týče, tak bych rád překonal počet odehraných her v roce 2021 - tedy více než 111 her :)
Co se 19jamky týče, tak abych se tu ukázal častěji než v roce 2021 - což bylo asi 1x( možná ani jednou) 🙃 - čímž jsem zřejmě tento cíl splnil :cool:
A co se života týče, tak ať je rok 2022 o kousek lepší než rok 2021 a o kousek horší než rok 2023 ;)
A všem přeji hlavně zdraví a trochu toho štěstí...
 
Mé cíle se v podstatě opakují, neboť se mi nepodařilo je minulý rok splnit.

1) dostat HI pod 20, možná bych si troufnul i na 18
2) zahrát Slapy (či jiné hřiště, ale tomu nevěřím :D) pod 85
3) odehrát alespoň 50 her, počet turnajů mě teď tak netrápí
4) hrát konzistentně po celé kolo
5) hru si užívat a rozčilovat se jen malilinko
6) zase navýšit počet odehraných hřišť

Tak a už se těším na konec roku, až budu bilancovat.
 
Mé golfové cíle jsou podobné jako u vás ostatních.
1. zdraví a možnost odehrát v pohodě 18 jamek ;);)
2. když už to ve zdraví přežiju,tak si tu hru také užít :cool::cool:
3. potkávat pohodové golfisty :):)
4. hrát pravidelně pod 90 ran :D:D
5. zahrát si 5 nových hřišť :up::up:
6. potkat se na akcích 19.jamky s novými jamkaři ;);)
7. hru si více užívat a tolik se nestresovat z neúspěchů v mé hře ;):cool::D
 
Většina golfových cílů zůstává oproti minulému roku beze změny.
  • hrát stabilně kolem 80 ran
  • naučit se hrát dlouhá železa
  • zařadit driver do bagu
  • odehrát zbývající hřiště v CZ - Casa Serena
  • odehrát zbývající akademie v CZ a posunout se žebříčkem v mgolf výše
  • navštívit alespoň 10 nových hřišť na Slovensku
  • zahrát si na nových hřištích v Rakousku, Německu nebo jinde v Evropě
 
Golfové cíle si nedávám vysoké:
1. Zlepšit si HI
2. Zahrát si 5 nových hřišť
3. Odehrát několik turnajů
4. Hlavně si hru užívat
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom