Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký je váš golfový cíl pro rok 2021?

golfovycil2021.jpg


Jaký je váš golfový cíl pro rok 2021?
Podobně jako pro roky 2016, 2017, 2018, 2019, 2020 je tu oficiální vlákno i pro rok 2021!
Titulní foto: @Jirka 4 na odpališti 4.jamky v Hostivaři (brzké jaro 2020)

  1. Napište své golfové cíle pro rok 2021. Konkrétní a pro vás dosažitelné.
  2. Popište, jak svých cílů chcete dosáhnout, co pro to uděláte, kdy, kde a jak! Čím více detailů, tím lépe! Není nad to si dát takto veřejný závazek. :)
  3. Jakmile své cíle splníte, bude skvělé, kdy o tom tady budete reportovat tak, že "odpovíte" na svůj příspěvek. Pokud cíle jsou pro vás příliš snadné, alespoň víte, že je potřeba pro příště přitvrdit!

Pojďme do toho!

PS: A pokud chcete shrnout své cíle předchozího roku -> viz téma cíle 2020.
 
No uprimne jich tedy tolik neni, respektive o 1/3 vic nez Horehledy:). Takze kouzlo bude v necem jinem...je tedy otazkou kolik jich tedy jamkovku hraje? U nas byl loni zajem 45 lidi...
je leden, jeste to poroste :)
loni 117 muzu a 33 zen
 
Tak to abych svoje cíle snad ani nezveřejňoval.Jelikož jsem začal s golfem koketovat před 2 roky ve svých 58 letech tak i cíle tomu asi budou odpovídat.
1) získat zelenou kartu
2) zahrát si aspoň na 5 hřištích
3) hrát alespoň pod 100 ran na 18 jamkovém hřišti
4) zahrát si i jeden klubový turnaj
 
Nebudu si dávat žádné přehnané cíle, takže asi takhle:
1/ Hrát častěji pod 100 než loni - a s tím související - snížit HI směrem ke 20, kde už jsem se jednou (kdysi) pohyboval.
2/ Poznat další nová hřiště, v tomto jsem poslední dobou trochu stagnoval (za poslední 4 roky jen 6 nových hřišť), takže by to chtělo napravit západočeskými a moravskými "průzkumnými výjezdy" :)
3/ Zúčastňovat se akcí 19.jamky minimálně v rozsahu jako loni.
4/ Golfem se bavit minimálně v rozsahu jako loni :D
 
1. Hrát víc než v roce 2020, protože letos toho golfu bohužel moc nebylo
2. zahrát si nějaký ten turnaj nebo aspoň pár nesoutěžních výsledků a dostat handicap pod 20
3. zahrát si jamkovku 19jamky a zase se aspoň probojovat ze skupiny
4. neudělat ostudu na Requo Cupu a přispět nějakým tím bodíkem k vítězství modrých (pokud mě teda kapitán náhodou nevytrejduje :D)
5. Zahrát si aspoň 3 hřiště v ČR co jsem ještě nehrál
6. naučit se konečně hrát driverem nebo aspoň dřevem, ať nemusím z tee pořád hrát jen hybrid 😂
7. mít z golfu radost a užívat si každou hru jak jen to jde
 
Taky neco pridam :).

1. Pokorit 83 ran
2. Dostat HI na 14
3. Zahrat si na prodlouzenym vikendu v Rakousku dle planu na konci dubna/kvetna
4. Trenovat alespon jednou za tyden
5. Uzivat si golf jak doposud :)
 
  • hrát stabilně kolem 80 ran
  • naučit se hrát dlouhá železa
  • zařadit driver do bagu
  • odehrát zbývající hřiště v CZ - Dolní Dobrouč, Casa Serena
  • navštívit alespoň 10 nových hřišť na Slovensku
  • zahrát si na nových hřištích v Rakousku či Německu
  • začít hrát asi po 6 letech turnaje a dostat se na singl HI
 
Tak první úkol splněn!


Náročná doba si žádá oběti! Po vzoru světových golfových tour jsme se i my v Hořehledech rozhodli pro zmrazení loňských výkonnostních žebříčků. Mimo jiné to znamená, že Mistři klubu z loňska získávají svůj titul i letos.

Nikomu z nás to nedělá radost, ale je potřeba tuto zodpovědnost přijmout a udělat další místo na poličce. Shodou náhod jsem šel po parkovišti, když letošní poháry přivezli a tak jsem byl řidičem PPL rovnou slavnostně dekorován. Vám ostatním tak držím palce zase příští rok...

A295D31A-42D8-4A2E-B028-A68E8D5F6E12.jpeg
 
Hrát.pro zábavu,relax, potěšení a radost ze hry bez ohledu na výsledek ,HCP,nebo počet ran.Hrát Dokud mi to čas (vnoučata), věk (63),a fyzička dovolí.hovgh.🏌️😁
 
Tak to abych svoje cíle snad ani nezveřejňoval.Jelikož jsem začal s golfem koketovat před 2 roky ve svých 58 letech tak i cíle tomu asi budou odpovídat.
1) získat zelenou kartu
2) zahrát si aspoň na 5 hřištích
3) hrát alespoň pod 100 ran na 18 jamkovém hřišti
4) zahrát si i jeden klubový turnaj
Takže dnes splněn bod č. 1 - Získání zelené karty
 
Evidovat všechna odehraná kola, abych na konci sezony věděl, kolik jamek jsem letos odehrál (zatím je to 135 jamek).
Jo a vlastně taky hrát co nejvíc pěkných ran.😉
 
Začnu:
  • dostat své HI pod 15 (aktuálně 23), ale spokojím se i s hodnotou pod 20 :)
  • mít na konci sezóny odehráno 80 českých hřišť (aktuálně 68)
  • pokořit hranici 85 ran
  • zahrát si letos na Casa Serena (mám slíbeno)
  • a takový ten trvalý rodinný: hrát co nejčastěji s @kristyna, Fandou a Honzíkem
  • neudělat si ostudu na requocup... tzn. hrát a hlavně vyhrát (loni jsem byl za ostudu)
  • (a psssst! začít stavět zahradní grýn na chatě...)

Tak myslím, že už můžu bilancovat za sebe:
  • dostat své HI pod 15 (aktuálně 23), ale spokojím se i s hodnotou pod 20 - Splněno, aktuálně lehce HI pod 19, upřímně jsem tomu rád. 15 tedy až za rok.
  • mít na konci sezóny odehráno 80 českých hřišť (aktuálně 68) - Splněno na půl, pokud započítám i akademie tak 80. Pokud jen znormovaná, tak 69. Bohužel netuším, jak jsem to na začátku roku myslel. Asi jako všechna.
  • pokořit hranici 85 ran - Nesplněno, nejlepší letošní výsledek na 18j byl u mně 87 ran 29.6. na Grabštejně.
  • zahrát si letos na Casa Serena (mám slíbeno) - Splněno a bylo to super. Moc se mi tam s odstupem času líbilo. Nádherné hřiště.
  • a takový ten trvalý rodinný: hrát co nejčastěji s @kristyna, Fandou a Honzíkem - Splněno, ale stejně musíme přidat. Ale s @kristyna jsme dali společný turnaj v Olomouci a pak na Slapech, tak jsem spokojený. Už se těším na alespoň týdenní golfovou dovolenou.
  • neudělat si ostudu na requocup... tzn. hrát a hlavně vyhrát (loni jsem byl za ostudu) - Splněno, herně mi to šlo a vyhrál jsem všechny své tři bodíky. Pravda, v případě 4 her, jak fourball tak foursomes především díky svým skvělým parťákům.
  • (a psssst! začít stavět zahradní grýn na chatě...) - Nesplněno, ale mám už plán a vím kde! Letos jsem to se tomu přiblížil stavbou driving sítě vedle - a testem, jestli mi to doma projde. Prošlo - musel jsem koupit jako úplatek jen dvě stromkové růže. Letos přes zimu vznikne bunker (maskuju ho za nutně důležité větší dětské pískoviště, musím to stihnout dřív, než mladší moc vyroste a tahle výmluva už nebude k ničemu, takže letos). A vysněný zahradní grýn se už mi postupně blíží. Že je to lepší a mnohem rozumnější plán, než jezírko, nebo nějaký další strom? :-D Ale bojím se, že mi to asi doma neprojde. 🤔

obrázek 1.jpg
 
Upraveno:
- zahrát si více jak v letošním roce , více jak 2700 jamek (to se mi asi nepodaří) - splněno
- trefit eso (no, statisticky by se to už podařit mohlo) - nesplnění
- stabilně patovat pod 32 patů za kolo - splněno
- zahrát alespoň jedno kolo ma 18j hřišti (par 72) za 75 nebo lépe - splněno
- dát alespoň 5 až 8 českých hřišť, které ještě nemám - splněno 2,5 x
- konečně nafitovat driver - splněno ale bylo k ničemu
 
Upraveno moderátorem:
  • hrát stabilně 18-ku pod 85 ran. Napůl splněno, není to úplně stabilní.
  • pokořit na 18-ce hranici 80 ran. Splněno 2x.
  • zmermomocnit Michala (klidně i někoho jiného) aby mě vzal na Casa Serena 😜. Nesplněno, ale není to moje vina. Michal selhal.
  • začít evidovat všechny odehrané hry - díky skvělé nové @requo aplikaci "Moje hry" se na to i těším. Splněno. 86 her, 1468 jamek, 7047 ran.
  • zkusit si národní senior tour. Nesplněno. Ti "bastardi" hrajou hlavně ve všední dny a to já musím do práce.
  • dokončit tréninkový miniareál za zahradou (už mi chybí vlastně jen bunker). Stále kvoká, stále kvoká...
  • naprojektovat přiměřenou úroveň nasírání mé drahé polovičky tak, aby mě ještě stále milovala, ale přitom byla ráda, že 2x týdně vypadnu na golf. Splněno. Dokonce mi občas udělá i svačinu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom