Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký je váš golfový cíl pro rok 2020?

Sorry za OT, kde si ty Cobry kupoval @mkopcak ? Chtěl bych zkusit ten nový driver ale nevím jestli to někdo v Praze má k vyzkoušení pro leváky.
 
Sorry za OT, kde si ty Cobry kupoval @mkopcak ? Chtěl bych zkusit ten nový driver ale nevím jestli to někdo v Praze má k vyzkoušení pro leváky.

Byl jsem v GolfGear, ale driver mam Ping, ne Cobra.
 
V tom případě klobouček prodejci, a ty nechceš dvoje.? Třeba by ti tyhle nechali se slevou.. ;) . A jinak si docela klikař, tuším že si kdysi fitoval a hole nepřišli vůbec..

To byl muj prvni navrh - at mi daj slevu 10% a nemusime to dal resit. Rozhodli se pro vymenu.

A ten predlonsky fitting byl spis problem GolfProfi, ktery to nebyli schopny dotahnout do konce.
 
A ten predlonsky fitting byl spis problem GolfProfi, ktery to nebyli schopny dotahnout do konce.
Takže vlastně zkrachovali kvůli tobě 🤭
 
Sorry za OT, kde si ty Cobry kupoval @mkopcak ? Chtěl bych zkusit ten nový driver ale nevím jestli to někdo v Praze má k vyzkoušení pro leváky.
Myslíš Cobra King SZ Speedzone?
Tak ten bude v prodeji až koncem ledna, takže k fittingu nebo vyzkoušení ho nejspíš ještě nikdo mít nebude.
Asi bych si ty tři pražské obchody obvolal ;)
 
Přiložený obrázek mne inspiroval - mít před každým úderem „čistou” hlavu ;)
4D76F49B-EFA4-42EE-BA7F-3F3770D2B04F.jpeg
 
  • radost ze hry, z pěknejch úderů, z lidí co se motaj kolem golfu a na hřišti...
  • aby byla ta radost, tak konečně začít trénovat - což jsem už započal
  • když už něco natrénuju, tak abych aspoň 1x zlepšil - loni se to nepovedlo
  • zahrát si zase východočeskou senior tour, tradiční texas tour a mercedes tour - případně něco nového
  • to je spojeno s touhou poznat aspoň nějaký nový hřišťátko
  • a když Pán Bůh dá, podívat se na golf za kopečky - podzimní Turecko láká... a láká.... a láká (ten závěr věty se zpívá :)
 
1. Chtel bych se natrvalo rozloucit s myma kamaradama jmenem Bogey, Doublebogey a dalsimi jeho soukmenovci
2. Zacit hrat senior Niederösterreich tour (pokracovat ve Strawberry tour a Austrian Amater Open)
:up: správné cíle - jsi můj člověk :up:
ale!
neschází něco? 🤔
3. zařídit si na Jamce změnu nicku na Alda auf die Kiste :D
 
V této sezoně mám nastavený cíl zahrát alespoň jedno soutěžní kolo v paru nebo lépe. (V loni Cihelny dvakrát za 72 *par 70)
- přál bych si více trefených greenu v regulaci než předešlou sezónu z toho bude plynout i větší skórování (1 ptáček na kolo v průměru je strašně málo)
- celkově zlepšit course management a být přesnější při hře do greenu.
- postoupit s týmem golf Dobrouč v premiérové sezoně do druhé ligy.
- zlepšit kvalitu mentální přípravy z pozice trenéra pro mé klienty a posunout jejich vysněné cíle ( hlavní motivace sezóny )
Dělat šťastné lidi okolo, kterým bezpochyby pomohu zlepšit jejich hru.
- přivést nové lidi ke golfu a ukázat jim tuto překrásnou hru! ❤️

Jinak přeji hodně štěstí a úspěchů b nové sezóně vám všem ať se daří a bavte se golfem!
 
A to já budu zase nechutně konkrétní, ať mohu odškrtávat. :)
  • zahrát 90
  • dostat své HI pod 20
  • naučit se konečně hrát s driverem, tzn. pravidelně ho hrát a posílat jím míček na fervej
  • zahrát si letos na Casa Serena (mám slíbeno)
  • donést na requocup alespoň dva 2 body
  • porazit v jamkovce: @mkopcak, ideálně na poslední jamce, jednopatem
  • a takový ten trvalý rodinný: hrát co nejčastěji s @kristyna, Fandou a Honzíkem.
  • neudělat si ostudu na requotour... tzn. umístit se v první polovině žebříčku (což by se díky pravidelné účasti, citím, mohlo zadařit) :)
Toliko za mě jako hráče. Cíle za 19.jamku až později.

Tak asi už můžu za sebe bilancovat:
  • zahrát 90 - Ano, povedlo. Letos v České Lípě, 86 ran. Hřiště bylo velmi příznivě nakloněno. A pak ještě asi nějakým omylem v létě na Machníně, kdy mi někdo vyměnil ruce za nějaké, co to umí - ale vyspal jsem se z toho, nebojte. Pak jsem to už jindy letos nezopakoval a ani se tomu moc nepřiblížil. To přijde! Teď už vím, že se to jen někde ve mně schovává a jednou to najdu!
  • dostat své HI pod 20 - Ne, nepovedlo. Aktuálně kolem 23, ale ve starém systému už bych tam byl a byl bych teď děsně smutnej. Aneb jedna ani dvě vlaštovky jaro nedělají. Příští rok už to dám!
  • naučit se konečně hrát s driverem, tzn. pravidelně ho hrát a posílat jím míček na fervej - Částečně ano. Už driverem od konce léta se snažím pravidelně hrát, je to tak 50:50, ale mám v něj důvěru a po pěti letech jsme k sobě konečně našli nějakou cestou a hodlám tento křehký vztah láskyplně udržovat. .)
  • zahrát si letos na Casa Serena (mám slíbeno) - Ne, nepovedlo, přesun na další rok.
  • donést na requocup alespoň dva 2 body - Ne, nepovedlo. Hrál jsem jen jak záskok jeden den a byla to ostuda. Doteď se probouzím hrůzou, co jsem tehdy předváděl.
  • porazit v jamkovce: @mkopcak, ideálně na poslední jamce, jednopatem - Bohužel ne, ale v Kuňce tuším to už byla plus minus remíza. Nebo tak nějak. Pamatuju si jenom ty jamky, co mi šly. Zbytek jsem vytěsnil. A já hrál na výhru až od sedmé jamky, nebo tak nějak. :-D
  • a takový ten trvalý rodinný: hrát co nejčastěji s @kristyna, Fandou a Honzíkem. - Ano. Tohle se díky mé rodině daří. Jsou všichni skvělí. I když jsem občas na ně jak pes a mrzout, když mi to nejde. Mám z nich radost. A děkuju.
  • neudělat si ostudu na requotour... tzn. umístit se v první polovině žebříčku (což by se díky pravidelné účasti, citím, mohlo zadařit) - Ano, zadařilo. Hrál jsem vlastně furt a aby to nebylo vidět, vyloučili jsme se @Marklar z žebříčku, jinak bychom určitě oba vyhráli! :)
Takže 4:4. To je letos za tři, milý studente. .)
 
Upraveno:
1) přiblížit se všudehrálovi, navštívit alespoň dalších 10 hřišť v ČR, nyní 45 (my jižní moraváci to máme trochu těžší - všude daleko)
2) jako kapitán týmu udržet 2.ligu, do který jsme vloni postoupili
3) udržet se single, ale doma single nedopustit
4) zahrát si zase alespoň tak jak vloni … 100+ her
5) alespoň jedno esíčko by neuškodilo
6) udržet paty pod 32 za kolo

1) přiblížit se všudehrálovi, navštívit alespoň dalších 10 hřišť v ČR, nyní 45 (my jižní moraváci to máme trochu těžší - všude daleko) - kvůli koroně jenom 5 nových, cíl se posouvá na příště
2) jako kapitán týmu udržet 2.ligu, do který jsme vloni postoupili - povedlo se o prsa keňské běžkyně
3) udržet se single, ale doma single nedopustit - splněno
4) zahrát si zase alespoň tak jak vloni … 100+ her - splněno
5) alespoň jedno esíčko by neuškodilo - nepadlo, bohužel, tak snad příště
6) udržet paty pod 32 za kolo - splněno, dostal jsem se na 31,1 patu za kolo
 
Přežít rok ve zdraví a hrát alespoň stejně blbě jako vloni, rozhodně ne hůře :D
I když ještě není konec roku, tak splněno.
Snad ten měsíc se zdravím odpovídajícím věku už vydržím 🤔 🤭
 
Přiložený obrázek mne inspiroval - mít před každým úderem „čistou” hlavu ;)
Zobrazit přílohu 9727
Také v zásadě splněno (i díky knize „30 vteřinový golfový švih”), i když až ke konci sezóny a dosáhl jsem tak na svůj historicky nejnižší HI 🙈
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom