Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký je váš golfový cíl pro rok 2020?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
cil2020.jpg

Foto: @PEDRIN na odpališti 16.jamky na Grabštějně (10.11.2019)

Jaký je váš golfový cíl pro rok 2020?
Podobně jako pro roky 2016, 2017, 2018, 2019 je tu oficiální vlákno i pro rok 2020!

  1. Napište své golfové cíle pro rok 2020. Konkrétní a pro vás dosažitelné.
  2. Popište, jak svých cílů chcete dosáhnout, co pro to uděláte, kdy, kde a jak! Čím více detailů, tím lépe! Není nad to si dát takto veřejný závazek. :)
  3. Jakmile své cíle splníte, bude skvělé, kdy o tom tady budete reportovat tak, že "odpovíte" na svůj příspěvek. Pokud cíle jsou pro vás příliš snadné, alespoň víte, že je potřeba pro příště přitvrdit!

Pojďme do toho!

PS: A pokud chcete shrnout své cíle předchozího roku -> viz téma cíle 2019.
 
Upraveno:
:oops:
driverem nad 130 m
Hazlov 115 brutto
HI 35
v puttech na Hazlově prům.1,75
odpískáno 15 turnajů+zkouška
... to jsem tedy na to zvědavá ...
:rolleyes:🤭
prumer puttu 1,75 je hodne velka vyzva, tj pod 32 puttu na kolo, hodne stesti
 
Začít brát golf i jako sport .. :-D
tj - fyzická příprava, mentální příprava
Do dubna - tréninky s Golfovým trenérem, jednou za 2 měsíce na golffitness
herní cíl je hrát stabilně pod 90ran nejenom na Grabštejně :-D
Dostat se na Mid Amater tůru
Dostat se do družstva pro golfovou ligu, uhrát výsledek, který se nebude škrtat ..
Mít ze sebe radost a z pokroků, které budu dělat :-D
 
vím :rolleyes: a zkusím :rolleyes:
Tak to je fakt výzva, tím průměrem 1,75 by ses zařadila na dělené 93. místo v žebříčku PGA.

Cíle si máme dávat sice vysoké, ale realné ;)

Ale i tak držím palce, abys pokořila průměr 2 👍

8FF5CF12-EB0E-43F3-BB1B-1B203B460BE2.jpeg
 
Zobrazit přílohu 9531
Foto: @PEDRIN na odpališti 16.jamky na Grabštějně (10.11.2019)

Jaký je váš golfový cíl pro rok 2020?
Podobně jako pro roky 2016, 2017, 2018, 2019 je tu oficiální vlákno i pro rok 2020!

  1. Napište své golfové cíle pro rok 2019. Konkrétní a pro vás dosažitelné.
  2. Popište, jak svých cílů chcete dosáhnout, co pro to uděláte, kdy, kde a jak! Čím více detailů, tím lépe! Není nad to si dát takto veřejný závazek. :)
  3. Jakmile své cíle splníte, bude skvělé, kdy o tom tady budete reportovat tak, že "odpovíte" na svůj příspěvek. Pokud cíle jsou pro vás příliš snadné, alespoň víte, že je potřeba pro příště přitvrdit!

Pojďme do toho!

PS: A pokud chcete shrnout své cíle předchozího roku -> viz téma cíle 2019.
To nejni Pedrin, neni bos. :p
 
Moje golfové cíle??? Hrát, hrát, hrát...bavit se, poznat nové lidi, potkávat známé a užívat si společnou hru, trochu si zasoutěžit, získat další pracholap na poličku, poznat nová hřiště, radovat se z každé povedené rány, povedeného kola. Já vím, to nejsou takové ty cíle, chci dosáhnout takový a takový HCP (kdoví jaký teď mít budu po novu), chci pálit tak a tak daleko, chci hrát maximálně dva puty na jamku (bože, copak jsem v PGA?), najmout si trenéra (a Trenéra už vůbec ne!)...tak to ode mne fakt neuslyšíte. Fakt od golfu čekám to, co mi poskytoval dosud - jak jsem vypsala výše - skvělé lidi, skvělé zážitky, skvělý sport a pohyb venku. To stačí. To je až dost. ;)
 
A to já budu zase nechutně konkrétní, ať mohu odškrtávat. :)
  • zahrát 90
  • dostat své HI pod 20
  • naučit se konečně hrát s driverem, tzn. pravidelně ho hrát a posílat jím míček na fervej
  • zahrát si letos na Casa Serena (mám slíbeno)
  • donést na requocup alespoň dva 2 body
  • porazit v jamkovce: @mkopcak, ideálně na poslední jamce, jednopatem
  • a takový ten trvalý rodinný: hrát co nejčastěji s @kristyna, Fandou a Honzíkem.
  • neudělat si ostudu na requotour... tzn. umístit se v první polovině žebříčku (což by se díky pravidelné účasti, citím, mohlo zadařit) :)
Toliko za mě jako hráče. Cíle za 19.jamku až později.
 
Tak já budu tedy taky konkrétní:

1. Nenechat se sežrat aligátorem
2. Requocup - jedině vítězství
3. Requotour - bedna
4. Vnutit se k někomu, kdo má slíbeno Casa Serena
 
Hrát, hrát, hrát...bavit se, poznat nové lidi, potkávat známé a užívat si společnou hru, trochu si zasoutěžit, získat další pracholap na poličku, poznat nová hřiště, radovat se z každé povedené rány, povedeného kola.
jasně, to já taky:up: a doufám, že v rámci toho se potkáme i v reálu
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom