Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký je váš golfový cíl pro rok 2020?

1. modlit se, aby nezmrzly trnky
2. modlit se, aby neuschly trnky
3. otřepat trnky
4. vykvasit trnky
5. vypálit trnky
6. vypít trnky (to je vlastně cíl až na 2021) ;)

a mezitím hrát pro radost a ve všem se zlepšovat:up:
Body 1,2,3 splněny na 120%
Bod 4 se nyní realizuje, HCP se pomalu snižuje až na single či skoro k profi
Bod 5 bude těsně po Novém roce
Bod 6 asi zvládnu - desinfekce je pořád potřeba😷🤒

Jo a golf jsem hrál jak pro radost, tak pro výsledek ( i když to nebylo vidět) a zlepšil jsem se hlavně v zadávání předsevzetí na další období (jsem více při zemi):cool::up:
 
  • radost ze hry, z pěknejch úderů, z lidí co se motaj kolem golfu a na hřišti...
  • aby byla ta radost, tak konečně začít trénovat - což jsem už započal
  • když už něco natrénuju, tak abych aspoň 1x zlepšil - loni se to nepovedlo
  • zahrát si zase východočeskou senior tour, tradiční texas tour a mercedes tour - případně něco nového
  • to je spojeno s touhou poznat aspoň nějaký nový hřišťátko
  • a když Pán Bůh dá, podívat se na golf za kopečky - podzimní Turecko láká... a láká.... a láká (ten závěr věty se zpívá :)
Zhodnocení:
  • radostí hodně - mezi pěkné údery pár dlouhých drajvů (276m z kopečka co hodinky spočítaly), pak eagle (po paměti hraná 2. rána přes kopec na green na čtyřparu), obojí na Grosshofu a pak porazit trenéra Honzu (profíka) na devítce Parkgolfu při turnaji v "neerest to the pin"
  • další radosti díky Mercedes afterwork tour - hromada přátelství z flajtů
  • v mém trénování je velký posun kupředu, není už jen rozehrávka před hrou, ale udělám si vlastní čas na trénink
  • zlepšování ano, ale díky novému systému je to balanc mezi 23-25 hcp dokolečka
  • východočeská senior tour bohužel letos nevyšla, ale tradiční středeční texas Na vrších a odpolední Mercedes tour na Parkgolfu skoro... 100%
  • nová hraná hřiště Telč, Albatros a pak výjezdní Chorvatsko a Slovinsko - ta zahraniční hřiště byla místo toho plánovaného Turecka. Na Istrii Adriatic je nóbl a pak na radu Kamila Pečenky jsme zkusili slovinskou vesnickou Lipici ke spokojenosti všech zúčastněných. Nesmím zapomenout na jednorázovou návštěvu známé v Zell Am See čp.1 u golfu, kde jsou obě hřiště jak Kitzstein tak Schmitt-ka supersupersuper - nocheinmall super :)
  • když jsem v mediích četl, že jistý starší golfista zahrál během roku 700 devítek, tak jsem mrknul do statistik a zděsil jsem se! Mám tam asi 106 her soutěžních i trénikových. Ani nevím kdy jsem to mohl odehrát !? Ale je pravda, že letos jsem hrál skutečně celý rok - od ledna ještě na zimním hřišti.
  • Na pohřbu se říká "byl to dobrý člověk..." (i když měl chyby), myslím, že mohu ke konci roku říci "byl to dobrý golfový rok 2020"
 
Upraveno:
Pro mě náhodně vyvstala nová výzva, koukám jestli mi náhodou nepřepočítali HCP, nepřepočítali, ale výzva je udržet se v čele mého příjmení.. :D ;)
Mj, je nás 62..

Zobrazit přílohu 9541
Nesplněno, zkazil mi to nějaký Štěpánek od @Marta , ale příští rok to uvidíte... 😀 😀 😀

2020.JPG
 
Eagle sem nedal, takže bych měl skončit ale pod 80 jo, takže si beru ještě jeden rok a pak už se na to opravdu vyseru :)
Roční úkol splněn napůl.
Takže seriozní by bylo další sezónu odehrát s polovičním setem 🤭
 
HCP posunout z 54 na 45
účast na 5-10 turnajích
navštívit další 2-3 hřiště
Jak tu máme CORO a různá omezení. Lidi často hlásí homeoffice nebo, že je méně práce. U mě se došlo k posunu z firmy do firmy a makal jsem asi 2,5x více, ale už zpomaluji.
HCP jsem posunul na 52
účastnil jsem se 2 turnajů
Navštívil jsem akdemii ve Slavkově (nebyl časový prostor) a chtěl jsem na hřiště do Albrechtic a odpaliště v Jeseníku. Bohužel jsem měl smůulu. Albrechtice vůbec neotevřeli (ale omluvili se po telfonu) a Jeseník fungoval nějak na vybité baterie. Ani na telefonu nikdo nebyl.
Ale jsem z toho našený. Už jsem si zaplatil čleství na 2021. V sobotu půjdu na hříště.
 
Moje golfové cíle??? Hrát, hrát, hrát...bavit se, poznat nové lidi, potkávat známé a užívat si společnou hru, trochu si zasoutěžit, získat další pracholap na poličku, poznat nová hřiště, radovat se z každé povedené rány, povedeného kola. Já vím, to nejsou takové ty cíle, chci dosáhnout takový a takový HCP (kdoví jaký teď mít budu po novu), chci pálit tak a tak daleko, chci hrát maximálně dva puty na jamku (bože, copak jsem v PGA?), najmout si trenéra (a Trenéra už vůbec ne!)...tak to ode mne fakt neuslyšíte. Fakt od golfu čekám to, co mi poskytoval dosud - jak jsem vypsala výše - skvělé lidi, skvělé zážitky, skvělý sport a pohyb venku. To stačí. To je až dost. ;)
Myslím, že již dnes mohu říci, že splněno. 7.1. kdy jsem to psala, jsme ani netušili, co nás čeká. Nakonec to byl bezvadný rok plný golfu! K super zážitkům řadím Requo Cup v Telči, poprvé jsem někoho porazila v jamkovce! Nezapomenu na hry jamkovky 19. jamky, na výhru nad kapitánem @PFP (promiň, že ti šťourám do rány) v naprosto hnusném počasí, paradne pohodová hra se @sob1662 a hra v neskutečným vedru s @RomanL. Pohodové turnaje u nás na hřišti, spojené se setkáním s přáteli, třeba tradiční Ryder cup s Klánovicemi, turnaje tři klubů s Osyčinou a Unem. A taky radost nad tím, jak se ve hře posunují naší kluci, jejich umístění na Mistrovství klubu a Prezidentském poháru. Čas strávený s celou rodinou na hřišti při společné hře...Takže přestože momentální situace mne čím dál víc naplňuje trudomyslností, díky téhle rekapitulaci musím říci s radostí a nadějí, že ten rok nebyl vůbec tak špatný, jak by se mohli zdát!
 
Jak tu máme CORO a různá omezení. Lidi často hlásí homeoffice nebo, že je méně práce. U mě se došlo k posunu z firmy do firmy a makal jsem asi 2,5x více, ale už zpomaluji.
HCP jsem posunul na 52
účastnil jsem se 2 turnajů
Navštívil jsem akdemii ve Slavkově (nebyl časový prostor) a chtěl jsem na hřiště do Albrechtic a odpaliště v Jeseníku. Bohužel jsem měl smůulu. Albrechtice vůbec neotevřeli (ale omluvili se po telfonu) a Jeseník fungoval nějak na vybité baterie. Ani na telefonu nikdo nebyl.
Ale jsem z toho našený. Už jsem si zaplatil čleství na 2021. V sobotu půjdu na hříště.
Vidim, ze jsi s Napajedel..... Nejsi clenem ve Zline nebo na Ostrozske? Potkal jsem spoustu lidi co odeslo ze Zlina na Austerlitz ...
 
Trochu se obávám, že vzhledem k ochotě mých spoluobčanů pracovat v kombinaci s kvalitou takto případně odváděné práce, absolvuji rok 2020 opět za barem. Takže loňské golfové žně budou jen hořkou vzpomínkou. Ale což, není velkých cílů...

1. Stát se všudehrálem (chybí mi 5 hřišť)
2. Nerozlámat ani jednu svou novou hůl
3. Absolvovat golfový víkend v Rakousku nebo na Slovensku
4. Neztratit svůj nový krásný růžový cover na putter
5. Nesmát se @requo při jeho pokusu mě porazit v jamkovce
6. Zahrát Hořehledy pod 80 ran

1. Stát se všudehrálem (chybí mi 5 hřišť) - SPLNĚNO, dokonce o nějaké to hřiště navíc
2. Nerozlámat ani jednu svou novou hůl - SPLNĚNO
3. Absolvovat golfový víkend v Rakousku nebo na Slovensku - vlastně SPLNĚNO, protože na tu Dobrouč to bylo tak daleko, že to muselo bejt určitě na Slovensku
4. Neztratit svůj nový krásný růžový cover na putter - SPLNĚNO a díky reklamaci mám ještě jeden náhradní
5. Nesmát se @requo při jeho pokusu mě porazit v jamkovce - SPLNĚNO, protože jsme byli po společných 4 dnech na sebe už tak alergický, že jsme se radši vůbec nebavili:-D.
6. Zahrát Hořehledy pod 80 ran - SPLNĚNO a dokonce 2x!

No já se picnu do kebule, to byl slušně úspěšnej golfovej rok...
 
6. Zahrát Hořehledy pod 80 ran - SPLNĚNO a dokonce 2x!

Hele, to určitě vícekrát. Přeci jen, devět jamek. Určitě ještě jeden, dva výsledky POD 80 vyškrábneš... ;)
 
Upraveno:
Žádné cíle si nedávám, chci pouze hrát golf, který se mi bude líbit- splněno.
Pomáhat všem, se kterými budu hrát se zlepšit alespoň trošičku- splněno x-krát.
Konečně zahrát slušný výsledek- splněno , 69 na neoficiálním turnaji ŠAMPÁŇO cup.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom