Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký je váš golfový cíl pro rok 2020?

Naučit se hrát 3kou dřevem.

Co nejvíce se přiblížit k HI 20.

Pokořit hranici 25ti navštívených hřišť.

Konečně do toho přestat řezat !!!

Přestat se vztekat když hraju sám.
Když hraju s někým, tak už mi to
celkem jde.😛

A mimo golf to mám stejný jako @Francovka 😃
 
co ti chybi??? pocitas i venkovske sestky a devitky??
Počítám všechno, co je ve Všudehrálech.
Čechy mám téměř komplet odehrané. Zbývají moravské devítky typu Búřov, Karlovice, Hukvaldy...
 
Počítám všechno, co je ve Všudehrálech.
Čechy mám téměř komplet odehrané. Zbývají moravské devítky typu Búřov, Karlovice, Hukvaldy...
hodne stesti, nekolik z nich je opravdu jen za carku, otresny stav
 
Já jsem první rok udělal zelenou kartu, a snížil na 44. Loni, to je druhej rok jsem udělal 37. Jsem zvědavě jak se to přepíše po aktualizaci na nový systém, ale letos se chci dostat ke 30 a plácat se tam do smrti. I když golf beru vážně a pokud nemrzne chodím na hřiště, stále to beru střízlivě a přednost má "hlavně se nepo.... " takže asi tak.
 
Trochu se obávám, že vzhledem k ochotě mých spoluobčanů pracovat v kombinaci s kvalitou takto případně odváděné práce, absolvuji rok 2020 opět za barem. Takže loňské golfové žně budou jen hořkou vzpomínkou. Ale což, není velkých cílů...

1. Stát se všudehrálem (chybí mi 5 hřišť)
2. Nerozlámat ani jednu svou novou hůl
3. Absolvovat golfový víkend v Rakousku nebo na Slovensku
4. Neztratit svůj nový krásný růžový cover na putter
5. Nesmát se @requo při jeho pokusu mě porazit v jamkovce
6. Zahrát Hořehledy pod 80 ran
 
Trochu se obávám, že vzhledem k ochotě mých spoluobčanů pracovat v kombinaci s kvalitou takto případně odváděné práce, absolvuji rok 2020 opět za barem. Takže loňské golfové žně budou jen hořkou vzpomínkou. Ale což, není velkých cílů...

1. Stát se všudehrálem (chybí mi 5 hřišť)
2. Nerozlámat ani jednu svou novou hůl
3. Absolvovat golfový víkend v Rakousku nebo na Slovensku
4. Neztratit svůj nový krásný růžový cover na putter
5. Nesmát se @requo při jeho pokusu mě porazit v jamkovce
6. Zahrát Hořehledy pod 80 ran
Nemyslíš si, že body 2. a 5. jsou z říše snů?
A bod 6.? I zázraky se dějí ;)
 
1. Zbavit se slajsu na driveru
2. Zlepsit presnost na zelezech.
3. Zlepsit si psychickou kondici.
4. vyzkouset alespon dalsi 3-5hrist.
5.zhubnout 10 kilo :D
 
Bod 2 zvládne ... slyšel jsem, že si nechal vyrobit hole z kryptonitu. ;)

Jop...a proto přišly vojebaný už z výroby😀

8690BF9C-FD5F-4CD1-AF46-75A9B568FD38.jpeg
 
Nemyslíš si, že body 2. a 5. jsou z říše snů?
A bod 6.? I zázraky se dějí ;)
Ten bod 2 není tak nereálný. S trenérem jsme byli asi před měsícem na trenažeru a on zlomil myslím 8 (odlehčený shaft). Je pravda nebyli nové.
 
5 ze 6ti kusů odřeno. Patrně procesní chyba při úpravě lie...
Jestli je to jen odřený gun metal tak to za pár her stejně nepoznáš, jestli je to do železa hodil bych jim to na hlavu.. ;)
 
Jestli je to jen odřený gun metal tak to za pár her stejně nepoznáš, jestli je to do železa hodil bych jim to na hlavu.. ;)

To mas samozrejme pravdu, nejpozdejc 3. ranou vemu nejakej sutr. Ale principielne koupit novy hole odreny nechces:). Kazdopadne vse reseno profesionalne, uz jsou na ceste nove.
 
V tom případě klobouček prodejci, a ty nechceš dvoje.? Třeba by ti tyhle nechali se slevou.. ;) . A jinak si docela klikař, tuším že si kdysi fitoval a hole nepřišli vůbec..
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom