Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký je váš golfový cíl pro rok 2019?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
golfový cíl 2019.png


Podobně jako pro roky 2016, 2017, 2018 je tu oficiální vlákno i pro rok 2019!

  1. Napište své golfové cíle pro rok 2019. Konkrétní a pro vás dosažitelné.
  2. Popište, jak svých cílů chcete dosáhnout, co pro to uděláte, kdy, kde a jak! Čím více detailů, tím lépe! Není nad to si dát takto veřejný závazek. :)
  3. Jakmile své cíle splníte, bude skvělé, kdy o tom tady budete reportovat tak, že "odpovíte" na svůj příspěvek. Pokud cíle jsou pro vás příliš snadné, alespoň víte, že je potřeba pro příště přitvrdit!

Pojďme do toho!

PS: A pokud chcete shrnout své cíle předchozího roku -> viz téma cíle 2018.
 
Zobrazit přílohu 6233

Podobně jako pro roky 2016, 2017, 2018 je tu oficiální vlákno i pro rok 2019!

  1. Napište své golfové cíle pro rok 2019. Konkrétní a pro vás dosažitelné.
  2. Popište, jak svých cílů chcete dosáhnout, co pro to uděláte, kdy, kde a jak! Čím více detailů, tím lépe! Není nad to si dát takto veřejný závazek. :)
  3. Jakmile své cíle splníte, bude skvělé, kdy o tom tady budete reportovat tak, že "odpovíte" na svůj příspěvek. Pokud cíle jsou pro vás příliš snadné, alespoň víte, že je potřeba pro příště přitvrdit!

Pojďme do toho!

PS: A pokud chcete shrnout své cíle předchozího roku -> viz téma cíle 2018.
No konečně ... už jsem se bál, že se nezeptáš :p:D
 
1. Potykat si s Jurajem Wernerem :D:D:D
2. Dostat v Hořehledech kapučínko bez blbejch keců od @mkopcak :cool:
3. Hrát hodně a hlavně stabilně pod 90 a alespoň jednou mít dost štěstí a přiblížit se na dostřel 80-ky:up:
4. Zůčastnit se tour ČGK a skončit v TOP10:)
5. Zůčastnit se tour 19.Jamky a obhájit alespoň bednu ;)
6. Aktivně podporovat 19.Jamku a její bohulibou činnost v našich golfových vodách:up:
7. Nechat se správně nalosovat do RequCupu;)
8. Nezlomit žádnou hůl:mad:
9. Potkávat na golfu starý dobrý známý i nový, pokud možno pohodový, zábavný a inspirativní lidi.:);):up:
 
1. Potykat si s Jurajem Wernerem :D:D:D
2. Dostat v Hořehledech kapučínko bez blbejch keců od @mkopcak :cool:
3. Hrát hodně a hlavně stabilně pod 90 a alespoň jednou mít dost štěstí a přiblížit se na dostřel 80-ky:up:
4. Zůčastnit se tour ČGK a skončit v TOP10:)
5. Zůčastnit se tour 19.Jamky a obhájit alespoň bednu ;)
6. Aktivně podporovat 19.Jamku a její bohulibou činnost v našich golfových vodách:up:
7. Nechat se správně nalosovat do RequCupu;)
8. Nezlomit žádnou hůl:mad:
9. Potkávat na golfu starý dobrý známý i nový, pokud možno pohodový, zábavný a inspirativní lidi.:);):up:

Ty voe ty seš kopyto. Jasně tam @requo píše, že to mají být cíle dosažitelné! A tobě musí být při tvém věku, zkušenostech a inteligenci jasné, že dvojka prostě klapnout nemůže!
 
Ty voe ty seš kopyto. Jasně tam @requo píše, že to mají být cíle dosažitelné! A tobě musí být při tvém věku, zkušenostech a inteligenci jasné, že dvojka prostě klapnout nemůže!
Nejsem žádnej přizdisráč ;):p
 
Když selže všechno ostatní, furt si můžu najmout nějakýho bezmozka, co ti přerazí sanici a to by pak bylo, abych to kapučínko nedostal bez keců :devil:
 
Hcp 4,2 a nižší můj. 30 a níže u mé ženy. Obojí chce jen trénink. [emoji41][emoji466][emoji959][emoji963][emoji452]
 
Hcp 4,2 a nižší můj. 30 a níže u mé ženy. Obojí chce jen trénink. [emoji41][emoji466][emoji959][emoji963][emoji452]
Počkej, počkej, jak to myslíš "u mé ženy" . Myslíš jako "u mé ženy" nebo "U MÉ ŽENY". Zapoměli jste snad něco nahlásit?:eek:
 
Upraveno:
Já bych letos chtěl zvládnout tohle:

1. Snížit HCP ze současných 14,1 pod 10 - dosáhnout toho chci tím, že budu víc trénovat a zkusím nějaké balíčky s trenéry
2. Zahrát soutěžní eagle - zatím se mi nepodařilo ani v tréninku - potřebuji začít hrát lépe driverem, plánuju jezdit do Prahy k trenérovi
3. Zahrát na paru 72 pod 80 - osobní rekord mám zatím 83, tak doufám, že letos se zadaří
 
2. Zahrát soutěžní eagle - zatím se mi nepodařilo ani v tréninku - potřebuji začít hrát lépe driverem, plánuju jezdit do Prahy k trenérovi

Dobrý den na trénink je v Praze v pondělí odpoledne. Pak můžeš jít v podvečer s námi si zahrát devítku na Zbraslav v rámci pondělních Sunsetů a přenést získané dovednosti do života. Tam se dá drajvovat... jéje. :)
 
Dobrý den na trénink je v Praze v pondělí odpoledne. Pak můžeš jít v podvečer s námi si zahrát devítku na Zbraslav v rámci pondělních Sunsetů a přenést získané dovednosti do života. Tam se dá drajvovat... jéje. :)

Pár kamarádů z Liberce a okolí jezdí k jednomu trenérovi do Prahy (jméno jsem zapomněl), ale chce 1000 za hodinu a výsledky teda má ... oba mají po těch trénincích rychlost švihu u drivu okolo 150 a délka 240 m carry +
 
To tady celkem obvyklá cena za hodinu lekce.

Ale abych jen nespamoval.

Eagle v turnaji
Hrát víc turnajů
Něco málo snížit
 
Nic min nez extraligu neberu!! :D
(cti, postup do extraligy se zbraslavskym tymem :) )
 
1. Přežít rok 2019 ve zdraví
2. Zahrát alespoň jedno soutěžní kolo v PARu
3. Výrazně zlepšit patováni a stabilně hrát pod 32 patů (na 18 jamkách :D)

A co k bodům 2.+3. potřebuji, je více trénovat a taky občas trochu toho golfového stěstí :cool:
 
Mám neskromné cíle:
- trefit eagle nebo HIO, klidně i v treninkové hře - to je jedno - dyť už to kurňa pomalu ani není statisticky možný
- hrát více parů než bogey, othery vyloučit
- navštívit alespoň 8 nových českých hřišť, do 5ti let chci být (bronzový) všudehrál
- vloni přes 2000 jamek - letos bych to chtěl zopakovat
- častěji hrát pod 80
- v golfu udržet single, doma naopak single nedopustit

- opět zažít ten výjimečný golfový den, když na poslední jamce hřiště zahrajete triple (což je stejně trestných jak dohromady na předchozích 17ti jamkách) a po dobrém jídle po hře si skočit do rybníka u klubovny
 
Zlepšit hru
Trénovat
Návštěva hřišť na západ a jih od Prahy
Bavit se hrou a užívat si hru na akcích jamky
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom