Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký je váš golfový cíl pro rok 2018?

Můj cíl je opět velmi prostý - hcp pod 4. S týmem GKZ skončit na krajské soutěži lépe než letos (6 z 16). Obhájit vítězství týmu Čech na Requo Golf Cupu 2018.
Mé letošní cíle už mohu směle vyhodnotit. A to negativně. Ani jednoho se mi nepodařilo dosáhnout. Na druhou stranu mám cíle pro příští rok [emoji6]
 
Letos jsem si dal tyto cíle:

1. HCP pod 15 - splněno
2. odehrát 500 turnajových jamek - splněno
3. zahrát 10 birdie na turnajích - mám zatím 9
4. zahrát eagle na turnaji - nesplněno
5. zahrát pod 85 na turnaji - splněno

Toho eagla asi nedám, tak to bude cíl pro příští rok
 
Troufám si tvrdit že sezóna je za námi, tak jak jste dopadli.? A nemusíte se stydět že jste byli dobří...:):):p
Hcp.JPG
 
  1. Dostat se s HCP pod 20 a hrat hriste kolem 90 ran - coz obnasi zlepseni puttovani
  2. Vyrazit aspon na 4 doposud nenavstivena hriste
  3. Dovest druhy maly pohar z RequoCupu
  4. Ucastnit se akci 19.jamky
1. Bohuzel neuspel jsem. Jednak jsem mene trenoval-mene casu nez loni a druhak jsem byl vsehovsudy na dvou turnajich. Aktualne jsem 23,1.
2. To jsem si splnil - Ypsilonka, Kaskada, Ostravice, Mlade Buky, Mstetice,.....
3. Bohuzel
4. Co to slo jsem byl

Prevadim si body 1) a 3) na pristi rok :confused:
 
No vidíš, málem bych neudělal inventuruo_O

Obecné cíle
1. Co nevíc golfu aniž by mi žena začala vyhrožovat rozvodem. - zatím nehrozí, naopak posílá na golf (možná bych se nad tím měl zamyslet ... :rolleyes: ... ale ne, raděj ne)
2. Napomáhat propagaci a rozvoji 19.jamky. - to jsem se myslím snažil velmi
3. Zachovávat a podporovat samočistící mechanismy 19.jamky proti prudičům a podobným týpkům (i za cenu hrozby stoky) - nebylo potřeba
4. Zúčastnit se co nejvíc akcí 19.jamky, protože vás mam rád vy kluci (i holky) pitomí. - splněno, dokonce i opovrhovaného texasu jsem se zůčastnil

Výkonostní cíle
1. Vypracovat se na stabilní hru kolem 90 a doufat v nějaký úlet k 80 - splněno oboje (nový osobák 82)
2. Zvýšit rychlost švihu o 10% - to zjistím až porovnám statistiky z el.drivingu ... ještě jsem letos nezačal zimní přípravu

Soutěžní cíle
1. Vyhrát indoor tour 19.jamky - chyběl jen malilinkatý kousíček
2. Vyhrát venkovní tour 19.jamky - splněno
3. Úspěšně reprezentovat na PST (Podkrušnohorská Senior Tour) - stornováno ... oni ti "důchodci" hrajou trurnaje téměř výhradně ve všední dny a já bohužel nejsem rentiér, takže se dál budu motat mezi vámi mladými.
 
Pokud bych mel balancovat tento rok, tak musim konstatovat, ze..
  1. Jsem zhorsil HCP o 0,1 (a uprimne me to stve)
  2. Opet se nepodarilo zahrat druhou devitku Zbraslav pod 50... (uz jsem byl strasne blizko, ale to nesmite dat posledni dve jamky triple a quattro... a skoncit s 51 :D )
  3. V prubehu sezony jsem mel chvili srovnany drive... uz to obcas i zacinalo cislici 2, ale nastesti se to pak zase pekne pokazilo. :D
  4. Tak nejak se mi zvysil rozptyl score na obe strany :D
  5. Me pratelstvi s @requo ma za nasledek vyrazne zhorseni hry s putterem :D
  6. Propadlo mi letos docela dost volnych her, takze jarni operace Sysel neprinesla nic dobreho. :)
Ale zase je treba mit i z neceho radost...
  • Byl jsem vice jak 30x na hristi
  • Poznal jsem par novych hrist... Kacov, Torri, Karlstejn, Ypsilon ... posledni dve se snazim diky celkovemu vykonu ale vytesnit ze vzpominek
  • Zahral jsem domaci Pysely zcela mimo svou normo, za 95.
  • Zahral jsem druhou pres vodu na #9 ve Stirine... nakonec b-huzel bogey, ale i tak :D
  • Zahral jsem Kacov Forest za 51... coz je na kratase meho formatu super a radsi tam uz nikdy nepujdu :D
  • Necitim potrebu nic kupovat a menit
 
Zahral jsem druhou pres vodu na #9 ve Stirine
Kouzelník .... velký obdiv ;):up:. Já se stále pokouším zahrát první do vody a ani to se mi ještě nepodařilo:p:D.
 
Kouzelník .... velký obdiv ;):up:. Já se stále pokouším zahrát první do vody a ani to se mi ještě nepodařilo:p:D.
Doporucuji techniku @LaĎa ... prvni trefit buginu marshala, a od te se to krasne odrazi do vody! :D
 
Me pratelstvi s @requo ma za nasledek vyrazne zhorseni hry s putterem

Ty voe, to není nakažlivý! :) Za to si můžeš sám.

2. Napomáhat propagaci a rozvoji 19.jamky. - to jsem se myslím snažil velmi
3. Zachovávat a podporovat samočistící mechanismy 19.jamky proti prudičům a podobným týpkům (i za cenu hrozby stoky) - nebylo potřeba
4. Zúčastnit se co nejvíc akcí 19.jamky, protože vás mam rád vy kluci (i holky) pitomí. - splněno, dokonce i opovrhovaného texasu jsem se zůčastnil

Díky.:up:(nějaká odměna se objeví, neboj :)
 
Za to si můžeš sám.
Michale, zcela objektivne:
  • Mam drahy putter
  • Ruce v tom nehraji roli, mam dve stejne jako vetsina golfistu
  • Hlava je v poradku, cepice na ni drzi...

Takze proste zbyvas jen ty! #SorryJako ... @mkopcak kdyztak muze doplnit. :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom