Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký je váš golfový cíl pro rok 2017?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Podobně jako pro rok 2016, je tu oficiální vlákno i pro rok 2017! 

  1. Napište své golfové cíle pro rok 2017. Konkrétní a pro vás dosažitelné.
  2. Popište, jak svých cílů chcete dosáhnout, co pro to uděláte, kdy, kde a jak! Čím více detailů, tím lépe! Není nad to si dát takto veřejný závazek. :)
  3. Jakmile své cíle splníte, bude skvělé, kdy o tom tady budete reportovat tak, že "odpovíte" na svůj příspěvek. Pokud cíle jsou pro vás příliš snadné, alespoň víte, že je potřeba pro příště přitvrdit!

Pojďme do toho! 

PS: A pokud chcete shrnout své cíle předchozího roku -> viz téma cíle 2016.
 
Je to čistě teoretická rovina, protože je podmíněna tím, že vše klapne provozně tak jak má:).

1. Rád bych trénoval alespoň jednou týdně 2-3 hodiny, odehrál alespoň 15 turnajů, snížil HCP pod 10 a navštívil alespoň 5 hřišť, kde jsem ještě nehrál.
2. Vyčlením si jeden den v týdnu, který budu věnovat jen sobě a svému golfu (rád bych proto prosadil změnu 8 dnů v týdnu), kdy budu buď trénovat nebo si pojedu někam zahrát. Rád bych si naordinoval nějaké lekce u trenéra, nikdy jsem u žádného nebyl, tak mne to láká.
 
No ja zase asi dam nekomu vydelat... :))
Cil jeste popremyslim, ale HCP alespon snizit o 8. Zustava mi Zbraslav 2. 9 pod 50. :)
 
1. nemít hcp přes 5, mít odehráno přes 200 hřišt :)
2. častější hra na různých hřištích, větší trénink puttování, neválet se doma a chodit hrat :D
 
Upraveno:
Po letošní sezóně mám na tu příští cílů spoustu:
1. dostat se s HCP na singl
2. zahrát pod 80 (na paru 72)
3. hrát stabilně pod 85 ran
4. zpřesnit hru železy
5. dostat se s průměrným počtem puttů pod 1,7
6. začít trénovat a hrát s driverem a dostat ho na úroveň, abych se na něj mohl spolehnout
7. odehrát 100 soutěžních kol
8. přestat se rozčilovat, když mi to nejde :)
9. splnit kompletně Golfovouv výzvu 2017 :D:D:D
 
Upraveno:
Pro 2017 mám cíle jasný:
- nedávat si žádný cíl
- nevytvářet si na sebe tlak
- užívat si hru jak jen to půjde
 
V roce 2017:
- v září se synem a doufám, že i s kamarády golfový výlet do SPA GOLF GREENFIELD v Maďarsku , kde je to báječné golfem, stravou i prostředím( za rozumný peníz)
- jinak pohodový golf bez nátlaku na snižování HCP, prostě pohoda a vyčištění hlavy
- absolvovat nějaký zajímavý turnaj na zajímavém hřišti
- trénink pouze PAT-CHIP 
- a hlavně, aby vydrželo zdraví!!!
 
Pro 2017:
- v první řadě nic nelámat přes koleno, hrát pro radost a ne pro papírové HCP
-  zahrát si 5 nových hřišť
- odehrát alespoň 5 turnajů jako letos
- udržet a nejlépe zlepšit zdravotní stav
- začít trénovat jednotlivé rutiny a ne z auta rovnou na hřiště
 
V roce 2017 bych chtěla začít hrát, s trenérem a pravidelně. Udělat si "zelenou kartu a dostat se na normální hřiště. Chodit hrát s Michalem a trávit tak více času spolu. A zjistit, zda golf bude ten správný sport pro mě.
 
V roce 2017 bych chtěla začít hrát, s trenérem a pravidelně. Udělat si "zelenou kartu a dostat se na normální hřiště. Chodit hrát s Michalem a trávit tak více času spolu. A zjistit, zda golf bude ten správný sport pro mě.

Hořehledy nabízí trenéra, zelenou kartu, normální hřiště a vstřícné cenové podmínky!:))
 
Hořehledy nabízí trenéra, zelenou kartu, normální hřiště a vstřícné cenové podmínky!:))
Děkuji. Přijedu se podívat. Trénovat bych chtěla pravidelně a Hořehledy nejsou zrovna kousíček. Ale zahrat si tam, určitě!
 
1. Zahrát si deset různých českých hřišť, kde jsem ještě nebyl
2. Pokořit hranici 90 ran
3. Odehrát celé hřiště se svojí ženou (a vyhrát :)
4. Uspořádat alespoň jeden venkovní turnaj pro 19jamku
5. Pokořit na 19jamce hranici 200 uživatelů
 
Já mám jen jeden jediný cíl....hrát pravidelně pod 100.
Jo a vlastně ještě jedno - netrefovat každou vodu na hřišti :) :)
 
Tak kdopak si ještě nedal svůj golfový cíl pro rok 2017? :)
 
Tři věci, co bych chtěl za 2017:
1) dostat se pod 90 ran
2) zahrát si aspoň 5 nových hřišť
3) využít, nebo včas rozdat všechny vouchery a slevové kupońy co nasbírám :)
 
Pokud to das, tak mas u me lahev a strasne me nase*es :D
Michal to da!! na simulatoru hral suprove :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom