Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký je váš golfový cíl pro rok 2017?

Pro 2017 mám cíle jasný:
- nedávat si žádný cíl
- nevytvářet si na sebe tlak
- užívat si hru jak jen to půjde

Dnes v Hořehledech a ve čtvrtek v Motole jsem si hru opravdu užil, takže své letošní cíle považuji za splněné :)
 
Upraveno moderátorem:
Dnes v Hořehledech a ve čtvrtek v Motole jsem si hru opravdu užil, takže své letošní cíle považuji za splněné :)

Jj, tak to jsem rád. A šup, jako jeden z prvních máš za to i uznáno do Výzvy. :)
 
Letošní cíl - singl
tak snad to dokážu :)
 
Ja bych to malinko upravil, aby z toho meli neco i pani singlisti... co treba 55+ STBL? :)
dal jsem 45 stb, to by s hcp 3 mohlo stacit ne?? :D
 
Můj letošní cíl je zaplatit si členství a příští rok se stát rezidentem v Hostivaři. To znamená plastovou kartičku a vstup mezi organizované golfisty... Moje ideály (54 forever) vzaly za své, ale pokud mi to nebude vyhovovat, vrátím se v roce 2019 ke klubu golfových anarchistů :)
 
Můj letošní cíl je zaplatit si členství a příští rok se stát rezidentem v Hostivaři. To znamená plastovou kartičku a vstup mezi organizované golfisty... Moje ideály (54 forever) vzaly za své, ale pokud mi to nebude vyhovovat, vrátím se v roce 2019 ke klubu golfových anarchistů :)

je třeba být i v tomto odvětví pankáč.
držím palce
 
Právě se mi podařilo svůj cíl pro letošní rok splnit :)
Získáno osvědčení pro hru na hřišti !!

A tak mohu vyrazit po okolních hřištích a začít objevovat jejich krásy :)

Gratuluju! Krásná práce. Vítej v řadach oštemplovaných, a hurá na první turnaj. Jak šla zkouška? Nervozita? :)
 
Gratuluju! Krásná práce. Vítej v řadach oštemplovaných, a hurá na první turnaj. Jak šla zkouška? Nervozita? :)
Nervozita? Strašná!! Ale první rána mi sedla a šla snad metr od greenu a pak už pohoda :)
 
Máme půlku sezóny, takže chtělo by to pomalu revidovat své roční cíle, případně, ti, co mají splněno - co ještě zvládnete do konce sezóny? :)

Mno, tak u mě je stav tento:

1. Zahrát si deset různých českých hřišť, kde jsem ještě nebyl - zatím jen pět
2. Pokořit hranici 90 ran - ještě ne
3. Odehrát celé hřiště se svojí ženou (a vyhrát :) - done!
4. Uspořádat alespoň jeden venkovní turnaj pro 19jamku - tady splněno na xxxx procent :)
5. Pokořit na 19jamce hranici 200 uživatelů - ještě pár lidí chybí

No, mám co dělat, hlavně ta hřiště a 90 ran, ufuf.
 
Máme půlku sezóny, takže chtělo by to pomalu revidovat své roční cíle, případně, ti, co mají splněno - co ještě zvládnete do konce sezóny? :)

Mno, tak u mě je stav tento:

1. Zahrát si deset různých českých hřišť, kde jsem ještě nebyl - zatím jen pět
2. Pokořit hranici 90 ran - ještě ne
3. Odehrát celé hřiště se svojí ženou (a vyhrát :) - done!
4. Uspořádat alespoň jeden venkovní turnaj pro 19jamku - tady splněno na xxxx procent :)
5. Pokořit na 19jamce hranici 200 uživatelů - ještě pár lidí chybí

No, mám co dělat, hlavně ta hřiště a 90 ran, ufuf.
Věřím Ti !!!
 
Cíle pro letošek složité...

HCP pod 18 (21,1 akt), snad to půjde, přenormovali Konopí..:)
Turnaj pod 90
Zlepšit železa 5-7
Zůčastnit se akce 19.jamky...:)
A jeden negolfový i když souvisí.. umět španglicky víc než Morning, speed up please...:D:D

Už to skoro mám
HCP 17,2
Tady je to skoro..93,92,94...:D:D:D
Jamka 8 na Zbraslavi 5i 4,8m od fangle, jisté zlepšení tu je...
Akce dvě plus jedna zrušena pro nepřízeň počasí...
Výrazné zlepšení..už umím follow me..:D:D:D

Tak už jen to dobrý číslo na turnaji...
 
Cíle pro rok 2017 (tedy kromě dobrého pocitu ze hry):
  • Dovést Martinu k absolvování zkoušky
  • Pravidelná návštěva hřiště/driving min. 1xtýdně
  • Hrát alespoň na úrovni 30
  • Jít všechny turnaje klubové tour a umístit se v první 100 ;)
  • Netrefovat každou vodu
Hlásím splněno, a to téměř na 100%
Marťa má kartu
Letos na hřišti 35x min. devítka, driving 6xnavíc
Kolikrát jsem dokonce vodu přepálil (1x Štiřín, 2xMyštěves a dokonce i jednou Grabštejn
Všechny turnaje jsem sice nedal, vynechal jsem Grabmasters, ale jinak podle té placičky jsem v celoroční tour 18.
A to číslo je mi úplně u prdele:D:D:D
 
Už to skoro mám
HCP 17,2
Tady je to skoro..93,92,94...:D:D:D
Jamka 8 na Zbraslavi 5i 4,8m od fangle, jisté zlepšení tu je...
Akce dvě plus jedna zrušena pro nepřízeň počasí...
Výrazné zlepšení..už umím follow me..:D:D:D

Tak už jen to dobrý číslo na turnaji...
Hlásím splnění golfových cílů, včera 87 D Este, HCP 13,9..:):):)
 
1. nemít hcp přes 5, mít odehráno přes 200 hřišt :)
2. častější hra na různých hřištích, větší trénink puttování, neválet se doma a chodit hrat :D
myslim, ze jsem to dal a uz se to nezmeni :)
hcp 3,6
hrist 240 a jeste pribudou
hra na 89 unikatnich hristich :)
trenink puttovani poctive na mensi jamku s tyckama
hraju co to jde :)
 
takže TADY JE rekapitulace MÝCH letošních cílů:
Zahrát si minimálně tak dobře a tak moc jako v roce 2016.:D tzn. zase alespoň 60 her - SPLNĚNO - aktuálně mám 87 her, ale na stovku to asi už nevypadá :(, snad příští rok
Poznat zase minimálně 5 nových hřišť - SPLNĚNO - bylo jich 7, aktuálně CELKEM 25, cílem zůstává každým rokem poznat 5 nových hřišť.
Vzít opět párkrát na golf i manželku - SPLNĚNO, vždycky se do páté jamky pohádáme (takže s tím hádáním vydržet až na sedmou jamku :)) - SPLNĚNO - hádání ubylo, dokonce si manželka udělala HCP a snížila na úctyhodných 51 :)
Shodit zase 5 kilo nadváhy po zimním nicnedělání - SPLNĚNO, obávám se ale že to zase půjde nahoru
Začít častěji využívat hybrid - SPLNĚNO (hraji pravidelně) a dřevo (NESPLNĚNO).
Srazit HCP pod 12, začít hrát stabilně z bílých odpališť - NESPLNĚNO - zarazil jsem se na hranici 12, osciluji mezi 12,5 a 12.
Paty srazit v průměru pod 1,9 - SPLNĚNO - patování se s novým patrem zlepšilo, o to více je potřeba jej trénovat.
Zahrát alespoň jedno soutěžní kolo na těžkém hřišti pod 80 (to je spíše sen) - SPLNĚNO ve Svratce (otázkou je zda je Svratka těžké hřiště) .
Konečně trefit toho ígla nebo eso (ígl bude stačit ;) ) - NESPLNĚNO - ALESPON JE O CO HRÁT V PŘÍŠTÍM ROCE :)
... i když ve Slavkově na pětiparu na jamce 10 jsem dal alespoň cigánskej eagle ... první do outu, třetí na FW, čtvrtá grýn, jednopat - lol

Ale hlavně - méně do toho bušit a zlepšit přesnost - z toho plyne méně autů a více fervejí a grýnů v regulaci - SPLNĚNO ČÁSTEČNĚ
 
Je to čistě teoretická rovina, protože je podmíněna tím, že vše klapne provozně tak jak má:).

1. Rád bych trénoval alespoň jednou týdně 2-3 hodiny, odehrál alespoň 15 turnajů, snížil HCP pod 10 a navštívil alespoň 5 hřišť, kde jsem ještě nehrál.
2. Vyčlením si jeden den v týdnu, který budu věnovat jen sobě a svému golfu (rád bych proto prosadil změnu 8 dnů v týdnu), kdy budu buď trénovat nebo si pojedu někam zahrát. Rád bych si naordinoval nějaké lekce u trenéra, nikdy jsem u žádného nebyl, tak mne to láká.

Mňo tak se na to pojďme podívat:

1. Trénink žádný, absolutní nula, letos nejhorší za 8 let co hraju golf. Místo pravidelného hraní a zlepšení svého golfu jsem v kalendáři vyškraboval volné půldny, abych aspoň párkrát bouchnul do míče.
2. Dle Teetime 10 turnajů (z toho 7 v Hořehledech), takže taky nic.
3. HCP z nějakého záhadného důvodu snížen z 14,2 na 12,4 , takže bod 1 si jakožto zcela zbytečný příští rok dávat nebudu.
4. Navštíveno přesně 5 nových hřišť, takže aspoň jedna věc splněna, především díky @requo a @honza62 , děkuji pánové.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom