Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký je váš golfový cíl pro rok 2016?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
První kvartál roku 2016 je pomalu za námi, takže možná je na čase na sebe veřejně prásknout svůj golfový cíl do konce tohoto roku. Čehopak byste v golfu chtěli dosáhnout? 
 
Re: Jaký je váš golfový cíl pro rok 2016? (oficiální vlákno)

Jelikož jsem letos začal, tak nemůžu pomýšlet na nějaké brutalitky, ale stačilo by mi snížit si HCP o nějaký ten bodík a co bude na víc je jen bonus :)
 
Re: Jaký je váš golfový cíl pro rok 2016? (oficiální vlákno)

Mistr republiky midů   :D , teď tu  o Popelce  :D . A vážně HCP 18 a méně.
 
Re: Jaký je váš golfový cíl pro rok 2016? (oficiální vlákno)

Hrát stabilně pod 80. To v mém případě znamená - naučit se hlavně patovat... [emoji1]
 
Re: Jaký je váš golfový cíl pro rok 2016? (oficiální vlákno)

Tak zahrát si na pár hřištích, kde jsem ještě nebyl.
A hlavně naučit se trefovat do míčku driverem, dřevy, železy, wedgemi a putterem....
 
Re: Jaký je váš golfový cíl pro rok 2016? (oficiální vlákno)

Můj letošní cíl je stejný jako má JardaK :)
Domluvil jsem se s trenérem a kamarádem v jedné osobě, že bude stačit když dokážu stabilně hrát 95.....já chtěl 90 ale vymluvil mi to - zatím to vypadá, že ví dobře o čem mluví :) 

Tak to podle letošních výsledků vypadá,že jsem plánoval spíše rok 2017 jelikož <95 v nedohlednu (nejlépe 99).
Ale podle toho,co jsem se tady dozvěděl,tak se alespoň "zimním cílem" stává: neprohrát s Michalem - asi na mě pořádá velký lov ☺
 
Re: Jaký je váš golfový cíl pro rok 2016? (oficiální vlákno)

Muj cil pro letosni rok je zahrat si golf se zenou a starsim synem. Dostat se spolecne na hriste. Noa pak porazit jednou TomaseV a JarduK. :)
 
Re: Jaký je váš golfový cíl pro rok 2016? (oficiální vlákno)

Requo: Bodejť by ne, když jde o Jacka:)
 
Re: Jaký je váš golfový cíl pro rok 2016? (oficiální vlákno)

moje letosni cile:
-mit lepsi/stejny hcp jako na zacatku (4,6)
-mit odehrano po svete pres 180 hrist (156)
-odehrat zbyle devitky v CR, ktere jsem nehral (11)
-prezit hru na St. Andrews :) nejlepe bez bunkru
-vyhrat turnaj PGA :D :D :D
 
Re: Jaký je váš golfový cíl pro rok 2016? (oficiální vlákno)

Me cile:
- Alespon 5x horsi HCP nez Honza Kostal :)
- Vice her, nez minuly rok (27)
- Konvertovat manzelku na nejaky HCP (zatim jen osvedceni a nebyla realne na hristi...)
- Stabilni drive kolem 200m (na konci minuleho roku se mi komplet "rozpadl")
- Zlepsit putting
- Nejake to birdie

Takove ty samozrejmosti jako zelene sako a pod. tu psat nebudu... a samo se drzet hesla, ze i nejhorsi den na golfu je lepsi nez nejlepsi den v praci. :)
 
Re: Jaký je váš golfový cíl pro rok 2016? (oficiální vlákno)

Tak vzhledem k tomu, ze je hnusne a zima, muzeme pomalu zacit bilancovat prubezny stav pred par poslednimi hrami. Co se nám podařilo a co ne, pripadne co jeste do konce roku se da zvladnout. Tak jak jste na tom?
 
Re: RE: Re: Jaký je váš golfový cíl pro rok 2016? (oficiální vlákno)

Requo řekl:
Muj cil pro letosni rok je zahrat si golf se zenou a starsim synem. Dostat se spolecne na hriste. Noa pak porazit jednou TomaseV a JarduK. :)
Takže, ja jsem se moc nepredvedl. Žena zatim nic, slíbeno ale je na pristi rok, se starším synem mastime zatim akademii, vyhravam. Společně na hřiště vsichni až pristi rok.

Tomáše a Jardu jsem neporazil, Jarda ma u me Jacka, letos ten vikend uz nedam. Ale jednou to prijde! Na Tomase si brousim zuby alespon na indooru. To dam! :)
 
Re: Jaký je váš golfový cíl pro rok 2016? (oficiální vlákno)

Jacka nechci, protože jsem nevyhrál. Odložíme to na příští sezónu, hodlám ti to nanda na hřišti, ne kontumačně :)
 
Re: Jaký je váš golfový cíl pro rok 2016? (oficiální vlákno)

jan řekl:
Me cile:
- Alespon 5x horsi HCP nez Honza Kostal :)
- Vice her, nez minuly rok (27)
- Konvertovat manzelku na nejaky HCP (zatim jen osvedceni a nebyla realne na hristi...)
- Stabilni drive kolem 200m (na konci minuleho roku se mi komplet "rozpadl")
- Zlepsit putting
- Nejake to birdie

Takove ty samozrejmosti jako zelene sako a pod. tu psat nebudu... a samo se drzet hesla, ze i nejhorsi den na golfu je lepsi nez nejlepsi den v praci. :)
  1. HCP - DONE :) - Jelikoz jsem to napsal uplne blbe, tak jsem splnil. Mam ho "alespon 5x horsi" nez Honza. Ale trochu se zadarilo, neb uz nemam klubovy..
  2. Vice her - DONE* - Aktualne jsem na cisle 26, takze mam sanci splnit cil uz tento vikend. 
  3. Manzelka - FAIL - Stale na osvedceni... realne byla se mnou hrat 2x akademii. takze tady fail. 
  4. Driver - FAIL - na zacatku sezony to vypadalo dobre a litalo to kolem teto hodnoty, ale pak se to rozbilo a ted jsem zase nize a jeste slice. Takze slovo stabilni nelze pouzit...
  5. Putting - DONE - byl jsem uplne tragicky putter, ted uz jsem jen spatny. Pocet puttu neni skvely, ale zlepseni tu je. 
  6. Birdie - DONE - par jsem jich uz koncne zahral. Neco i na ofiko turnajich. Mnoho jsem nepromenil, ale clovek ma radost i z te prilezitosti... 
  7. <100 - FAIL - tento cil jsme tu nemel napsany (zapomel), ale v hlave byl. Zacit hrat pod 100 ran. Uz se mi to i povedlo, ale vetsinou mi to nejaky proskrt ci snehulaci pokazi. 
  8. <50 2. 9tka Zbraslav - FAIL - 2. devitka na Zbraslavi je pro me referencni hriste. Naposledy 51... 7x v bunkeru... grrrrrr :)))
 
Tak já měl pro letošek jeden cíl a to dostat se na singla.
Splněno před třemi týdny HCP 9,4 !
A ještě jako bonus eagle na 13ce Zraslavi.
Tak já mám pro letošek splněno.
 
 
Re: RE: Re: Jaký je váš golfový cíl pro rok 2016? (oficiální vlákno)

doktordee řekl:
Hrát stabilně pod 80. To v mém případě znamená - naučit se hlavně patovat... [emoji1]
Vzhledem k 3-měsíční pauze bez tréninku a pomalého návratu do hry "musím" cíl odložit. Nicméně tři turnaje bez škrtu 84, 82, 78 svědčí o tom, že mi nucená pauza zas tolik neuškodila. Navíc čekám na nové hole, tak už stávající moc netrápím. [emoji3]
 
ja jsem na tom taky docela dobre:
moje letosni cile:
  • mit lepsi/stejny hcp jako na zacatku (4,6) - DONE, mam 4,3
  • mit odehrano po svete pres 180 hrist (156) - DONE, ted jsem na 183
  • odehrat zbyle devitky v CR, ktere jsem nehral (11) - bohuzel, jeste 7 mi chybi, nebyl cas :(
  • prezit hru na St. Andrews nejlepe bez bunkru DONE, prezil jsem, a v bunkeru jen jednou
  • vyhrat turnaj PGA - tesne mi to uniklo :D
takze docela dobra sezona :)
 
Upraveno moderátorem:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom