Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký hybrid do půlsetu?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jaký hybrid byste mi doporučili do půlsetu? Je mi jedno značka, ale mám si vybrat dárek, tak uvítám tipy na šikovné odpouštěcí hybridy. :) Nebo do půlsetu raději dřevo? Je mi jasné, že je to na osobní preferenci, ale schválně... dejte mi prosím za sebe tipy na dobré hybridy a dřeva, kde člověk nešlápne vedle a jsou odpouštěcí. :) Ideálně, které hrají i z velké dálky přímo do jamky, abych se vyhnul patování. :))

Dík. :)
 
Za sebe jsem si pořídil nejřív hybrid, myslím, že je to čtyřka 22 stupňů. Vím, že říkal, že ta čísla se moc nedají porovnat u značek, že každý má stupně trochu jinak.
Až po asi dvou letech jsem přidal dřevo. Vše Mizuno :)

Já osobně mám problém s dlouhýma železama a tím hybridem jsem si i nějak jistější.
 
Když jsem přes zimu nosil půlset na hřbetě tak jsem nosil trojku dřevo nebo 3h.. Z ferveje jsem si jistější hybridem, tak jsem chodil častěji s ním.. Kdybych neměl doma kam sáhnout a řešil to znova tak bych kouknul po nějakém nízkém hybridu, 17-19..
No a Cobry jsi myslím měl, tak víš že jsou celkem k trefení, já osobně bych preferoval Ping řady G.. Kdysi jsem měl Adamsy, měli jako hybridy velmi pozitivní recenze, ale mě nějak nesedly, ani tvar hlavy se mi nelíbil.. Ale je to jak se ženskýma, musí se ti líbit a pak si musíte sednout..:):):)
 
Jak pise @karlos ... loft <=19... Cobra, Calla, TM... Adams tezko k mani a Ping uplne neodpousti.
Novy cleveland pry stoji za vyzkouseni, ale osobne neznam.

Btw. mam tu jeden super topflight! Funglovka :D
 
jen rany z 3 hybridem take nejsou easy... a navic jsou brutalni rozdily i mezi jednou znackou
Docela jsem byl prekvapen, ze s nekterymi jsem nebyl schopen poradne odpalit. Ale mozna to je rukama :)
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Hybrid 3? Viděl jsem, ale to už asi pak má smysl vzít spíše klasické dřevo, je v tom takový rozdíl - resp. i u trojky H je to pohodlnější, než u dřeva?

@karlos : No, určitě vyzkouším a uvidím. Čím dýl hraju golf, tím mám přesně tenhle - problém, že se mi ty hole, když člověk založí, musí líbit. Já vím, je to úplně naprd argument, ale prostě, jak to nemá tu správnou křivku při založení - rána se prostě nepovede. Úplně na pytel. A ještě ke všemu, to je tak, že se ta hůl líbí třeba jenom chvilku. :( A pak najednou přestanou hormony fungovat a zase nelíbí. Aaaaach jo.
 
h3 neni fw3... vzdalenost h3 je fw5... urcite je snazsi trefit h3 nez fw3... navic nepovedena rana h3 bude lepsi nez u fw. :)

Otazka jak planujes sestavit ten pulset... ja si beru S, P, 8,6, h3, D a putter
 
Možná mimo mísu, ale jaký je důvod hrát jen s půl setem? Jako že nosit to na zádech je lepší? Prospěje to hře? Opravdu nevím, nikdy jsem to nezkoušel a ani jsem o tom neuvažoval. Je to pro mě jako jezdit na lyžích jen s jednou lyží.
 
Hybrid 3? Viděl jsem, ale to už asi pak má smysl vzít spíše klasické dřevo, je v tom takový rozdíl - resp. i u trojky H je to pohodlnější, než u dřeva?

@karlos : No, určitě vyzkouším a uvidím. Čím dýl hraju golf, tím mám přesně tenhle - problém, že se mi ty hole, když člověk založí, musí líbit. Já vím, je to úplně naprd argument, ale prostě, jak to nemá tu správnou křivku při založení - rána se prostě nepovede. Úplně na pytel. A ještě ke všemu, to je tak, že se ta hůl líbí třeba jenom chvilku. :( A pak najednou přestanou hormony fungovat a zase nelíbí. Aaaaach jo.
Mám h3 i w5, vzdálenosti hraju stejný. Někdy mi jde hybrid, někdy dřevo. Nikdy ne obojí. Nosím podle nálady jednu z těchto holí.
Nepřijde mi, že trefit hybrid by bylo pro mě snazší..
 
Na trefeni rozhdone hybrid a doporucuju 4 loft 22 a budes happy...pokud muzu doporucit pomer cena/vykon jdi do Taylor Made M2
 
Když nosím půl-set na zádech, beru 5i a pak 5W. Mám 4H, ale ten nechávám doma.
 
Mám h3 i w5, vzdálenosti hraju stejný. Někdy mi jde hybrid, někdy dřevo. Nikdy ne obojí. Nosím podle nálady jednu z těchto holí.
Nepřijde mi, že trefit hybrid by bylo pro mě snazší..

Vzdálenosti mám také podobné. Ale řekl bych, ze mi jde skoro 5fw lépe než 3h.
 
Hybridem jsem se nikdy netrefila. A to jsme se s trenérem k němu zkoušeli vracet opakovaně. FW trefuju celkem spolehlivě. @requo, podle mého laického názoru, asi nejlíp nějakou dobu zkoušet obě možnosti a pak se rozhodnout.
 
Hybrid 3? Viděl jsem, ale to už asi pak má smysl vzít spíše klasické dřevo, je v tom takový rozdíl - resp. i u trojky H je to pohodlnější, než u dřeva?

@karlos : No, určitě vyzkouším a uvidím. Čím dýl hraju golf, tím mám přesně tenhle - problém, že se mi ty hole, když člověk založí, musí líbit. Já vím, je to úplně naprd argument, ale prostě, jak to nemá tu správnou křivku při založení - rána se prostě nepovede. Úplně na pytel. A ještě ke všemu, to je tak, že se ta hůl líbí třeba jenom chvilku. :( A pak najednou přestanou hormony fungovat a zase nelíbí. Aaaaach jo.
Máš levnogolf a nemusíš dělat majetkový vyrovnání..Tady je rozvod jednoduchej...:):):)
 
Možná mimo mísu, ale jaký je důvod hrát jen s půl setem? Jako že nosit to na zádech je lepší? Prospěje to hře? Opravdu nevím, nikdy jsem to nezkoušel a ani jsem o tom neuvažoval. Je to pro mě jako jezdit na lyžích jen s jednou lyží.
Nemusí to být ani půlset.. Kdysi jsem to tu psal, obešel jsem devítku čtyřma holema za stejný číslo jako z full setem.. A nevím jestli to hře prospěje, ale určitě neuškodí.. Jdeš jinej course managment, 200+100 je i 150+150, pokusíš se zahrát rány mezi holema, u mě třeba 110m osmou a ne devítkou.. No a další věc je že hole celou sezonu vozím na vozíku nebo cart a v zimním období to tahám na hřbetě, tak tam toho chci mít minimum, jsem tlustej,starej a bolej mě nohy...:):):)
 
"jsem tlustej, starej a bolej mě nohy"
Tak to ti naprosto rozumím, mám to podobně. Letošní sezónu jenom kulhám, ale občas to i jde.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom