Jaký hybrid do půlsetu?

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,208
Hodnocení
2,498
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Jaký hybrid byste mi doporučili do půlsetu? Je mi jedno značka, ale mám si vybrat dárek, tak uvítám tipy na šikovné odpouštěcí hybridy. :) Nebo do půlsetu raději dřevo? Je mi jasné, že je to na osobní preferenci, ale schválně... dejte mi prosím za sebe tipy na dobré hybridy a dřeva, kde člověk nešlápne vedle a jsou odpouštěcí. :) Ideálně, které hrají i z velké dálky přímo do jamky, abych se vyhnul patování. :))

Dík. :)

macdav

Mazák fóra
7.12.2016
839
Hodnocení
718
103
Jméno
David Machač
Za sebe jsem si pořídil nejřív hybrid, myslím, že je to čtyřka 22 stupňů. Vím, že říkal, že ta čísla se moc nedají porovnat u značek, že každý má stupně trochu jinak.
Až po asi dvou letech jsem přidal dřevo. Vše Mizuno :)

Já osobně mám problém s dlouhýma železama a tím hybridem jsem si i nějak jistější.

karlos

Mazák fóra
25.2.2016
633
Hodnocení
583
103
Benešov
Jméno
Karel
Když jsem přes zimu nosil půlset na hřbetě tak jsem nosil trojku dřevo nebo 3h.. Z ferveje jsem si jistější hybridem, tak jsem chodil častěji s ním.. Kdybych neměl doma kam sáhnout a řešil to znova tak bych kouknul po nějakém nízkém hybridu, 17-19..
No a Cobry jsi myslím měl, tak víš že jsou celkem k trefení, já osobně bych preferoval Ping řady G.. Kdysi jsem měl Adamsy, měli jako hybridy velmi pozitivní recenze, ale mě nějak nesedly, ani tvar hlavy se mi nelíbil.. Ale je to jak se ženskýma, musí se ti líbit a pak si musíte sednout..:):):)

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,308
Hodnocení
1,390
123
Praha
Jméno
Honza
Jak pise @karlos ... loft <=19... Cobra, Calla, TM... Adams tezko k mani a Ping uplne neodpousti.
Novy cleveland pry stoji za vyzkouseni, ale osobne neznam.

Btw. mam tu jeden super topflight! Funglovka :D

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,208
Hodnocení
2,498
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Hybrid 3? Viděl jsem, ale to už asi pak má smysl vzít spíše klasické dřevo, je v tom takový rozdíl - resp. i u trojky H je to pohodlnější, než u dřeva?

@karlos : No, určitě vyzkouším a uvidím. Čím dýl hraju golf, tím mám přesně tenhle - problém, že se mi ty hole, když člověk založí, musí líbit. Já vím, je to úplně naprd argument, ale prostě, jak to nemá tu správnou křivku při založení - rána se prostě nepovede. Úplně na pytel. A ještě ke všemu, to je tak, že se ta hůl líbí třeba jenom chvilku. :( A pak najednou přestanou hormony fungovat a zase nelíbí. Aaaaach jo.

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,308
Hodnocení
1,390
123
Praha
Jméno
Honza
h3 neni fw3... vzdalenost h3 je fw5... urcite je snazsi trefit h3 nez fw3... navic nepovedena rana h3 bude lepsi nez u fw. :)

Otazka jak planujes sestavit ten pulset... ja si beru S, P, 8,6, h3, D a putter

Petr M.

Aktivní člen
5.10.2017
321
Hodnocení
198
53
Karlovy Vary
Jméno
Petr Matoušek
Možná mimo mísu, ale jaký je důvod hrát jen s půl setem? Jako že nosit to na zádech je lepší? Prospěje to hře? Opravdu nevím, nikdy jsem to nezkoušel a ani jsem o tom neuvažoval. Je to pro mě jako jezdit na lyžích jen s jednou lyží.

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,490
Hodnocení
963
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Hybrid 3? Viděl jsem, ale to už asi pak má smysl vzít spíše klasické dřevo, je v tom takový rozdíl - resp. i u trojky H je to pohodlnější, než u dřeva?

@karlos : No, určitě vyzkouším a uvidím. Čím dýl hraju golf, tím mám přesně tenhle - problém, že se mi ty hole, když člověk založí, musí líbit. Já vím, je to úplně naprd argument, ale prostě, jak to nemá tu správnou křivku při založení - rána se prostě nepovede. Úplně na pytel. A ještě ke všemu, to je tak, že se ta hůl líbí třeba jenom chvilku. :( A pak najednou přestanou hormony fungovat a zase nelíbí. Aaaaach jo.
Mám h3 i w5, vzdálenosti hraju stejný. Někdy mi jde hybrid, někdy dřevo. Nikdy ne obojí. Nosím podle nálady jednu z těchto holí.
Nepřijde mi, že trefit hybrid by bylo pro mě snazší..

Marklar

Mazák fóra
8.3.2017
556
Hodnocení
483
73
Praha
Jméno
Jirka L.
Mám h3 i w5, vzdálenosti hraju stejný. Někdy mi jde hybrid, někdy dřevo. Nikdy ne obojí. Nosím podle nálady jednu z těchto holí.
Nepřijde mi, že trefit hybrid by bylo pro mě snazší..
Vzdálenosti mám také podobné. Ale řekl bych, ze mi jde skoro 5fw lépe než 3h.

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,385
Hodnocení
946
123
60
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Hybridem jsem se nikdy netrefila. A to jsme se s trenérem k němu zkoušeli vracet opakovaně. FW trefuju celkem spolehlivě. @requo, podle mého laického názoru, asi nejlíp nějakou dobu zkoušet obě možnosti a pak se rozhodnout.

karlos

Mazák fóra
25.2.2016
633
Hodnocení
583
103
Benešov
Jméno
Karel

Máš levnogolf a nemusíš dělat majetkový vyrovnání..Tady je rozvod jednoduchej...:):):)

karlos

Mazák fóra
25.2.2016
633
Hodnocení
583
103
Benešov
Jméno
Karel
Možná mimo mísu, ale jaký je důvod hrát jen s půl setem? Jako že nosit to na zádech je lepší? Prospěje to hře? Opravdu nevím, nikdy jsem to nezkoušel a ani jsem o tom neuvažoval. Je to pro mě jako jezdit na lyžích jen s jednou lyží.
Nemusí to být ani půlset.. Kdysi jsem to tu psal, obešel jsem devítku čtyřma holema za stejný číslo jako z full setem.. A nevím jestli to hře prospěje, ale určitě neuškodí.. Jdeš jinej course managment, 200+100 je i 150+150, pokusíš se zahrát rány mezi holema, u mě třeba 110m osmou a ne devítkou.. No a další věc je že hole celou sezonu vozím na vozíku nebo cart a v zimním období to tahám na hřbetě, tak tam toho chci mít minimum, jsem tlustej,starej a bolej mě nohy...:):):)

Petr M.

Aktivní člen
5.10.2017
321
Hodnocení
198
53
Karlovy Vary
Jméno
Petr Matoušek
"jsem tlustej, starej a bolej mě nohy"
Tak to ti naprosto rozumím, mám to podobně. Letošní sezónu jenom kulhám, ale občas to i jde.