Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký golfový set pro dítě - 10 let?

Stav
Uzamčeno.

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Ahoj, poradíte? Jaký golfový set pro dítě, kluka, výška cca 140 cm? Úroveň v podstatě mírně pokročilý začátečník? Na bazaru se něco sehnat dá, nicméně po čem koukat, na co dát pozor, v jakém složení? Někdy jsou P, S, 9, 7, H, D. Je něco, co je vyloženě dobrý kup poměr cena/výkon v rámci velmi rekreační občasné úrovně? Díky za rady
 
Michale, pokud z něj nechceš vychovávat šampiona, tak u takhle malých dětí je základem, aby jim to vyhovovalo délkou a je vcelku jedno, jaká je to značka. Složení stačí bez problémů základní - P, S, krátký železo, střední železo, D.
 
Z doslechu mam, ze dobre detske sety dela cleveland. Maji nekolik velikosti a obsahuje to tusim 6 holi.
Beztak to koupis nove :p
 
ja shanim pro malou, vek 7 let a vyska 135cm, ovšem musí byt leve.
Doporocovali USA kids... nebo tak nejak

A ještě dotaz - Mala to bere na levou stranu. Jeden trenér říká naucit na pravou druhy ucit na levou. Co si myslite?
 
Ucit to tak jak to tomu diteti prijde do ruky
 
Alda: Btw. mozna blby nazor, ale levaci maji do budoucna hole za mnohem lepsi ceny, alespon podle inzerce na levnemgolfu (sleduju to uz par let)

Jan: myslim, ze v tomhle pripade bazarove, pripadne klidne nove,ale takdo tri tisic. Jak kluk roste, tak mi cokoli drazsiho prijde zbytecne...
 
Michal: Zas maji o dost mensi vyber. Rozhodne bych nehledel na cenu vybaveni.

Detske dobre znacky jsou US Kids, Tiger Cup a Mkids. Sety jsou kolem 5k+.
U 7y+ uz je vyber ale docela velky, neb tady jiz je podpora od vsech znacek.

Ekonomicka moznost je koupit prvni set Dunlop na sportsdirectu, za cca 1500,- i s bagem. Pripadne jen kusove 7i a putter. Tak jsem to poresil u me 4 lete dcerky zatim..

Z tech lepsich znacek jsem slysel hodne chvalu na Cleveland. V zahranici jsem s tim videl prcky lidicek, co opravdu neresili naklady a sami hrali uplne jine znacky. Ale nebal bych se ani Cobry, Pingu, Niku... jedine mi prijde, ze Callaway nevi co za to chtit. Ale to je u nich klasika.
 
Tak to jsi koupil pěkně, na ten vozík jsem koukala taky, pro mladšího syna. Já mám pocit, že nejlépe jsem koupila, když jsem netušila vůbec co kupuji. :D svůj první set někde na Aukru nebo Bazoši či kde...za 1.600,- i s bagem a celý na grafitu. Silverline. (jen driver je nějakej divnej, a zjistila jsem, že je celý set nějaký delší, jakože dlouhé šafty) a odehrála jsem s tím celou svou první loňskou sezonu. Malýmu jsem koupila někde na aukru za 600,- i  s poštovným Tiger club set i s bagem, jen aby mohl občas na hřiště a měl svoje hole. A zjišťuju, že ho má dost dětí. Tady na levném golfu jsem mu nedávno koupila nové tričko s límečkem Tiger club a on je z toho nadšený. :D
Tak ať synkovi dobře slouží! A ať mu to pálí!
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom