Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaký bude golf za 100 let?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Nedávno jsem vedl s kamarádem tuto diskusi, jak se podle nás bude vyvijet golf v tomhle století. Budeme hrát na měsíci? Podaří se udržet formát 18j jako standard? Budou povoleny technologie?

Zkuste se zamyslet, jak podle vás bude vypadat golf za 10/50/100 let? Celkově světový a i ten náš český?

Kdopak to vykopne?
 
Tak ač neočekávaně, výkop udělám já. Upřímně, jak bude vypadat golf za sto, padesát a možná i za třicet, mi může bejt úplně fuk, protože tady s jistotou už nebudu. Za deset let, to už je jiná káva, toho se i v mém věku dá dožít. Budu doufat, že i dvacet by mohlo vyjít. Že dojde k mnohým vylepšení nádobíčko díky novým technologiím, zjednodušení pravidel a tak je určitě jasný, ale doufám, že golf stále bude hra, jak to říct, snad hra džentlmenů, v tom dobrém
 
Mám rád scifi a obecně budoucnost, takže zkusím svůj tip:
  • bude se hrát kratší holf - tipuji, že to bude prodesionálně směřovat k 12 jamkám místo 18ti - žere to moc času a i v tv
  • zvětší se mírně míček - aby to nelítalo tak daleko
  • Uvolní se pravidla co se týče technických výdobytků (jednoduše proto, že to nepůjde uhlídat) při golfu (měření sklonu, vítr atd...)
  • Sloučí se muži a ženy plus dalších x pohlaví do jedné kategorie
  • Slovo hickory bude mít mnohem větší význam v duchu - přírodní hra (aneb virtuální realita je nevyhnutelná)
Fuj, to je depresivní. Raději s těmi představami přestanu. :)
 
Ja bych rekl, ze obleceni bude jako dnesni gay pride nebo festival v riu. A jinak to bude to same... jen green bude blueen neb trava bude modra. :)
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom