Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jakou zkratku máte zažitější?

Jakou zkratku znáte, preferujete?

  • DUKK - druhou umí každej ...

    Hlasy: 4 23,5%
  • DDKK - druhou dává/dá/ dokáže každej ...

    Hlasy: 13 76,5%

  • Hlasovalo
    17

mkopcak

Guru fóra
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
8,0
Při plánování výroby čepic vyvstalo zjištění, že každý známe okřídlenou zkratku trochu jinak. Kterou z variant znáte vy, případně které dáváte přednost?

Snímek obrazovky 2019-11-21 v 13.26.19.png
 
Neměla by ta zkratka být DDiKK? 🤭
 
K mému velkému překvapení jsem první kdo volil možnost 1. Půjdu do sebe a nastuduji golfovou etiku.. :D
 
K mému velkému překvapení jsem první kdo volil možnost 1. Půjdu do sebe a nastuduji golfovou etiku.. :D

No já zjišťuju to samé. Seš mi hned milejší Karlosi 😍
 
Kluci to mladí u mě platí stejně, ale první variantu jsem v našich luzích a hájích nikdy neslyšel. Až Martinův příspěvek mě přiměl se podívat co je to za bomba čepici :) .....logicky jsem tedy hlasoval pro II 😈
 
K mému velkému překvapení jsem první kdo volil možnost 1. Půjdu do sebe a nastuduji golfovou etiku.. :D
Jsem druhej. A to jsem tvuj koment cetl az po hlasovani. 😉
 
Já asi prodám vercajk a vrátim kartu, pač sem vůbec netušil, že ty zkratky fakt něco znamenaj a myslel jsem si, že jen si děláš prdel z Bohouše :D
Ber to tak, že máš ohleduplné spoluhráče, když ti po zkaženém odpalu a krásné provizi nebo novém míči nikdy neřekli DDKK :)
 
Ber to tak, že máš ohleduplné spoluhráče, když ti po zkaženém odpalu a krásné provizi nebo novém míči nikdy neřekli DDKK :)
Ty moje dvě kur*y jo? Leda pro to, že se pro samý smích už na nic jinýho nezmůžou... :D
 
Ok, velikost je univerzální? Chci červenou..

Jj, je to vzadu klasickej pásek na sucháč. Máš ji mít. Mám to nějak dávat do pošty nebo si to zvládneme předat? Já bohužel do Phy jet neplánuju, leda že by se těch lidí sešlo víc a já si zároveň chtěl dojet pro nafitovaný hole:).
 
Jj, je to vzadu klasickej pásek na sucháč. Máš ji mít. Mám to nějak dávat do pošty nebo si to zvládneme předat? Já bohužel do Phy jet neplánuju, leda že by se těch lidí sešlo víc a já si zároveň chtěl dojet pro nafitovaný hole:).
Pošta netřeba. Nijak to nespěchá.
Nedame zase o vánocích devitku? Teda jestli nezamrzne nebo nenasnezi...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom