Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jakou túru doporučíte?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Dámy a pánové, jakou túru doporučíte? Se kterou máte nejlepší osobní zkušenosti? Kterou túru budete letos hrát a proč? A kam naopak ani náhodou, i kdyby vám za to měli platit?

Pojďme si poradit, kde se společně můžeme potkat a poměřit síly.
 
Akorát se tam moc nepotkáme, když je taková polovirtuální :cry:
 
Kromě toho chci zkusit Tour ČGK, tu jsem narozdíl od těch ostatních, ještě nevyhrál. ;):D:p
 
PG Tour je pro mě aktuálně číslo 1 - www.pgtour.cz
Pak chci zkusit seniorky (letos se přehoupnu do téhle kategorie), ale to pro tebe asi ještě není - https://www.csga.cz/, http://www.seniorgolftour.cz/tttbsgt/?nav=list
Občas ČGK, jako píše Jerry - třeba se někde potkáme a nezabije mě za to, co jsem mu dělal jako spoluhráčovi na Kaskádě :).
Občas asi Patron Tour v České Lípě.
 
Občas ČGK, jako píše Jerry - třeba se někde potkáme a nezabije mě za to, co jsem mu dělal jako spoluhráčovi na Kaskádě :)
Nepamatuju se, že bys mi něco provedl, ale jestli si vzpomenu, tak si mě nepřej.:devil::p
 
Czech golf amateur tour :D
 
Nepamatuju se, že bys mi něco provedl, ale jestli si vzpomenu, tak si mě nepřej.:devil::p
Foursome. Hele, zahraj kamkoliv, ale kdyby to jenom trochu šlo, tak ne zase do rafu. Prásk. Z džihádu ti koukala ZASE jen hlava … Dodneska mám výčitky :-D
 
Foursome. Hele, zahraj kamkoliv, ale kdyby to jenom trochu šlo, tak ne zase do rafu. Prásk. Z džihádu ti koukala ZASE jen hlava … Dodneska mám výčitky :-D
Tak to je v poho, já myslel jestlis mi nenalepil žvejkačku do vlasů, nezkratoval baterku ve vozejku, neplivnul do piva nebo tak něco ... :D:D:D
 
Tak já vzhledem k věku opět pro velký úspěch budu objíždět seniortúry....středočeskou TTaTB Senior golf tour a severočeskou Sudetgolf tour. A pak si ještě občas střihnu Tour ČGK.......ale ve všední dny tam toho letos bohužel moc nemaj.
 
Tak já vzhledem k věku opět pro velký úspěch budu objíždět seniortúry....středočeskou TTaTB Senior golf tour a severočeskou Sudetgolf tour. A pak si ještě občas střihnu Tour ČGK.......ale ve všední dny tam toho letos bohužel moc nemaj.
Tak mrkni na nasi www.crystalgolftour.com, tam toho mas v tydnu kvanta :)
 
Brousím si zuby od letoška na seniorskou, ale uvidím jak budu stíhat - někdy na ten golf taky musím vydělávat.:)
 
co si pamatuju, tak tam je problem se registrovat, volnych je par mist na webu a vsechno ostatni rezervovane
předplatitelé mají vždy možnost se registrovat i dodatečně
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom