Jakou túru doporučíte?

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,446
2,675
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Dámy a pánové, jakou túru doporučíte? Se kterou máte nejlepší osobní zkušenosti? Kterou túru budete letos hrát a proč? A kam naopak ani náhodou, i kdyby vám za to měli platit?

Pojďme si poradit, kde se společně můžeme potkat a poměřit síly.

Reactions: HonzaKulig

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,793
1,750
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Kromě toho chci zkusit Tour ČGK, tu jsem narozdíl od těch ostatních, ještě nevyhrál. ;):D:p

Šnek

Člen fóra
11.10.2018
52
61
18
Zeleneč
Jméno
Martin Záhumenský
PG Tour je pro mě aktuálně číslo 1 - www.pgtour.cz
Pak chci zkusit seniorky (letos se přehoupnu do téhle kategorie), ale to pro tebe asi ještě není - https://www.csga.cz/, http://www.seniorgolftour.cz/tttbsgt/?nav=list
Občas ČGK, jako píše Jerry - třeba se někde potkáme a nezabije mě za to, co jsem mu dělal jako spoluhráčovi na Kaskádě :).
Občas asi Patron Tour v České Lípě.

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,793
1,750
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Občas ČGK, jako píše Jerry - třeba se někde potkáme a nezabije mě za to, co jsem mu dělal jako spoluhráčovi na Kaskádě :)
Nepamatuju se, že bys mi něco provedl, ale jestli si vzpomenu, tak si mě nepřej.:devil::p

Jerry

Guru fóra
Tým 19.jamky
29.12.2016
1,793
1,750
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Foursome. Hele, zahraj kamkoliv, ale kdyby to jenom trochu šlo, tak ne zase do rafu. Prásk. Z džihádu ti koukala ZASE jen hlava … Dodneska mám výčitky :-D
Tak to je v poho, já myslel jestlis mi nenalepil žvejkačku do vlasů, nezkratoval baterku ve vozejku, neplivnul do piva nebo tak něco ... :D:D:D

Reactions: Šnek

ligi

Aktivní člen
23.2.2017
107
95
38
Jméno
Libor Klus
Tak já vzhledem k věku opět pro velký úspěch budu objíždět seniortúry....středočeskou TTaTB Senior golf tour a severočeskou Sudetgolf tour. A pak si ještě občas střihnu Tour ČGK.......ale ve všední dny tam toho letos bohužel moc nemaj.

HonzaKulig

Aktivní člen
27.1.2018
115
95
38
33
Brno
www.crystalgolftour.com
Jméno
Jan Kulig
Tak já vzhledem k věku opět pro velký úspěch budu objíždět seniortúry....středočeskou TTaTB Senior golf tour a severočeskou Sudetgolf tour. A pak si ještě občas střihnu Tour ČGK.......ale ve všední dny tam toho letos bohužel moc nemaj.
Tak mrkni na nasi www.crystalgolftour.com, tam toho mas v tydnu kvanta :)

Marta

Guru fóra
22.2.2016
1,174
806
123
Jméno
Marta N.
Brousím si zuby od letoška na seniorskou, ale uvidím jak budu stíhat - někdy na ten golf taky musím vydělávat.:)

Klok

Aktivní člen
10.1.2017
250
199
53
Brno
co si pamatuju, tak tam je problem se registrovat, volnych je par mist na webu a vsechno ostatni rezervovane
předplatitelé mají vždy možnost se registrovat i dodatečně