Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jakou svačinu na hřiště?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jaké jídlo a pití si berete na hříště, když jdete na osmnáctku? Ja zpravidla litr vody, když je zima, tak čaj, potom dve jablka a nejake ty tyčinky, nejčastěji asi CornyBig, dají se sehnat cenově rozumně a člověk se jich nají. Co u vás, mate svoji svačinu zabehnutou? Taháte nekdo s sebou řízky?
 
Tak záleží jak moc jsem línej. Obvykle v létě 2-3 litry vody, v zimě čaj a kafe v termosce. Obvykle banán a nějakou tyčinku s ořechy. Protože mi dost často nevyjde příprava, mám pro sychr v bagu pořád hroznový cukr v tabletách.
Většinou si po hře nebo mezi dám něco menšího v klubovně...
Třeba dnes jsem měl jen čaj a dovezl jsme ho skoro všechen domů...
 
Ja tedy moc nepapam, nejak to zdrzuje. Ale mala bagetka nebo musli tycinka vse jisti. Vetsinou jdu na jidlo hned po. :)
 
No, s jídlem bych řekl, že asi ani problém nemám, ale udržet pitný režim ty čtyři hodiny, to už je něco jiného, nějak se mi to pořádně nedaří. Asi dokud nebudu mít na vozíku držák na pití, tak předpokládám, že se nezmění to, e jsem línej vůbec šahat pro láhev do bagu. :(
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom