Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Jako proletáři všech zemí: golfisté se spojují!

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Jako proletáři všech zemí: golfisté se spojují! (GolfDigest.cz)

GLOSY > My všichni trpíme. Samozřejmě záleží na tom, jak si tento výraz vyložíme… Někdo trpí nemocí, někdo zažívá ještě něco horšího, někdo trpí existenčními obavami, někdo stresem či samotou. Golfisté v zemích zasažených koronavirem také smutní – hřiště jsou zavřená, byť jaro už se několikrát ohlásilo teplými dny. Ale jsou vidět i potěšitelné stránky této nepotěšitelné situace.

Pokračovat ve čtení...
 
Jo chlapci, Polreich si možná protlačil svou pleš do celostátní televize a vyprosil od Birellu nějakou tu kačku na ňamky pro IZS. Ale já s @requo jsme se dostali do merku samotnýmu Andrejovi a to tak, že nám věnoval celej odstavec. Jestli tohle nedonutí @Sarkafarka sklopit zrak a smutně zašoupat podrážkou o své prachem obalené ego, tak veřejně sním tu červenou kartu, co za tohle zase od @Trenér dostanu...
 
Upraveno:
Ha! Asi to dneska za jamku oslavím! Jsem ale hrubě nespokojen, neb ve výčtu subjektů je 19.jamka až za jakousi čgf, nějakým týtajmem, o několikadenní skupině fb Jirky Novosadů ani nemluvě. No, dobře. Lepší než drátem do oka. 🙃

Dobře, my! Tak na Jamku!

Na zdraví! 🍻
 
Upraveno:
Jo chlapci, Polreich si možná protlačil svou pleš do celostátní televize a vyprosil od Birellu nějakou tu kačku na ňamky pro IZS. Ale já s @requo jsme se dostali do merku samotnýmu Andrejovi a to tak, že nám věnoval celej odstavec. Jestli tohle nedonutí @Sarkafarka sklopit zrak a smutně zašoupat podrážkou o své prachem obalené ego, tak veřejně sním tu červenou kartu, co za tohle zase od @Trenér dostanu...
Mělo to být bez toho odkazu na článek, protože takhle mi ego už oprášila zmiňovaná aktivita Teetime, která tu byla členy 19.jamky poplivána... Na tu kartu ti dovolím i příbor, ať se nezakuckáš, už tak máš dost těžko stravitelných soust...;-)
 
Tuším, že toho budu nejspíš litovat, ale mohl by @Trenér prosím dát červenou kartu @mkopcak? Rád bych k tomu přípitku shlédl video, jako Hořehledskej bigboss dlabe červenou kartu. Ideálně prosím pěkně kultivovaně příborem, který zmiňuje @Sarkafarka.

:-D
 
Upraveno:
.... tak nekonečná básnička? ... co safra tak zaujalo? že se dostala až na GolfDigest ... :p
Mělo to být bez toho odkazu na článek, protože takhle mi ego už oprášila zmiňovaná aktivita Teetime, která tu byla členy 19.jamky poplivána... Na tu kartu ti dovolím i příbor, ať se nezakuckáš, už tak máš dost těžko stravitelných soust...;-)
kdybys býval dal víc informací a nedělal jen Koniáše (pardon - mesiáše) mohls tu mít teď ovace... :D
(bože, to zase bude...;) slepice atd.atd.)
 
.... tak nekonečná básnička? ... co safra tak zaujalo? že se dostala až na GolfDigest ...

No, samozřejmě to, že je tu kvalitní obsah. :)
Ale realita bude prozaičtější. Koukni se na titulní stránku na PC, nahoře máš vše, co bylo zmíněno v obrázkové formě: Anketa, Básnička, Obývak Cup.

Výstřižek.JPG
 
Tuším, že toho budu nejspíš litovat, ale mohl by @Trenér prosím dát červenou kartu @mkopcak? Rád bych k tomu přípitku shlédl video, jako Hořehledskej bigboss dlabe červenou kartu. Ideálně prosím pěkně kultivovaně příborem, který zmiňuje @Sarkafarka.

:-D
Jako rozhodčí mám samozřejmě pravomoc červenou kartu udělit, nicméně se mě článek úplně netýká a téma je jen slabý odvar jiných komentářů...
 
Jako rozhodčí mám samozřejmě pravomoc červenou kartu udělit, nicméně se mě článek úplně netýká a téma je jen slabý odvar jiných komentářů...

Aneb jak poslat i tu nejloženější smeč do autu...:rolleyes:
 
Aneb jak poslat i tu nejloženější smeč do autu...:rolleyes:
Já Ti jí tam klidně naložím, neb o mně se nikdo nikde nezmiňuje, tak jsem začal závidět. Tudíž jí dostaneš ze závisti. Chceš?
 
Já Ti jí tam klidně naložím, neb o mně se nikdo nikde nezmiňuje, tak jsem začal závidět. Tudíž jí dostaneš ze závisti. Chceš?

Když to není ono, já tě mezitím začal mít docela rád a tohle by mohlo náš začínající láskyplnej vztah ještě prohloubit. Chceš to riskovat?
 
Když to není ono, já tě mezitím začal mít docela rád a tohle by mohlo náš začínající láskyplnej vztah ještě prohloubit. Chceš to riskovat?
Mít rád... láskyplnej..... prohloubit...... ještěže to tu nečte žena. Zakázala by mi to tu....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom