Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jakému hřišti jste časem přišli na chuť a obráceně?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jakému hřišti jste postupně přišli na chuť a co se muselo změnit? Je nějaké hřiště, která vás dříve nebavilo, nesnášeli jste, ale které postupem času máte rádi? A obráceně? Někde, kde se vám dříve líbilo, ale aktuálně tam už nemusíte?
 
Poděbrady. Při a po prvním kole jsem nechápal, co je to za dementní hřiště. Po návratu domů se mi vše rozleželo a došlo mi, že mě vlastně baví. Je to target hřiště. A to mám rád. Jinak jsem nikde nezažil takový obrat. Kácov - beze změny. Beroun - beze změny. Ostravice - beze změny. Štiřín - beze změny. Ta hřiště mě nikdy nebavila a nic se na tom za ta léta nezměnilo. A není to o výsledku. Dobré číslo jsem nikdy nezahrál ani v Poděbradech.
 
Kácov, po první hře nadšení, dalších x her naprostý hate, postupně mu ale přicházím znovu na chuť (je nutné ho hrát s pokorou).

a Kořenec, zpočátku mě hřiště moc bavilo, ale poslední dobou ho nesnáším, kvůli kvalitě hracích ploch
 
Mně spíš hřiště opouštějí. Začal jsem hrát před 15 lety a byl jsem nadšenej z každého hřište. Dnes mám kategorie

1) super, rád si tam zajedu Ypsilon, Dýšina, Beroun
2) dřív jsem jezdil, teď jen, když mne někdo pozve, nebo mám cestu okolo - Konopí, Darová, Písek, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Mstětice
3) od počátku nesdílím nadšení - Albatros, Kaskády
4) neutrální vztah - Benátky, Malevil, Terasy, Barbora, Beřovice
 
Mně spíš hřiště opouštějí. Začal jsem hrát před 15 lety a byl jsem nadšenej z každého hřište. Dnes mám kategorie

1) super, rád si tam zajedu Ypsilon, Dýšina, Beroun
2) dřív jsem jezdil, teď jen, když mne někdo pozve, nebo mám cestu okolo - Konopí, Darová, Písek, Mladá Boleslav, Stará Boleslav, Mstětice
3) od počátku nesdílím nadšení - Albatros, Kaskády
4) neutrální vztah - Benátky, Malevil, Terasy, Barbora, Beřovice
? Kde je Česka Lípa? 😉
 
Mohu se zeptat čím to?
Mně Albatross třeba také vůbec nic neříká, sám bych si tam prostě zahrát nešel. Hřiště je sice v nadstandardním stavu, ale vůbec se mi nelíbí. Naopak Kaskáda je super :up:
 
? Kde je Česka Lípa? 😉
Tam jsem byl před dvěma lety, a bylo to údolí bílých kostí, zeleno jen na greenu. Ale prý se to zlepšilo. Jedu tam 19. 8. s terezínskými dětmi, vezu Annu na přímo a budu hrát. Tak jsem se nevyhadřoval.
 
Mohu se zeptat čím to?

Z Albatrosu si pamatuju jedinou jamku, takové údolí, rokle, něco na začátku asi 4 nevím, byl jsem tam rok po otevření, zbytek jedna jamka jako druhá a na 18 pokus o záchranu. Nezajímavé, perfektně upravené, pro mně přes Prahu.

Kaskády - po vrstevnici doleva, po vrstevnici doprava, po dvou hodinách za odměnu zatáčka dolů a znova. Vidím všechny flighty na hřišti - pravý opak Ypsilonky, kde nevidím nikoho. Úprava hřiště opět perfektní.

Je to hodně subjektivní. Jsou to samozřejmě SUPER HŘIŠTĚ, ale architekt dle mého SUBJEKTIVNÍHO názoru ze sebe nevydal to nejlepší, co by odpovídalo ceně jejich fee.
 
Z Albatrosu si pamatuju jedinou jamku, takové údolí, rokle, něco na začátku asi 4 nevím, byl jsem tam rok po otevření, zbytek jedna jamka jako druhá a na 18 pokus o záchranu. Nezajímavé, perfektně upravené, pro mně přes Prahu.

Kaskády - po vrstevnici doleva, po vrstevnici doprava, po dvou hodinách za odměnu zatáčka dolů a znova. Vidím všechny flighty na hřišti - pravý opak Ypsilonky, kde nevidím nikoho. Úprava hřiště opět perfektní.

Je to hodně subjektivní. Jsou to samozřejmě SUPER HŘIŠTĚ, ale architekt dle mého SUBJEKTIVNÍHO názoru ze sebe nevydal to nejlepší, co by odpovídalo ceně jejich fee.
Tak u té Kaskády bych řekla, že popisuješ devítku "dřevěnou", ta tak opravdu je. Kamenná a železná na mne někdy až příliš kříží vrstevnice. Ale je tady vidět, jak každý máme i ze stejného hřiště různé dojmy a pocity. ;)
 
Tak u té Kaskády bych řekla, že popisuješ devítku "dřevěnou", ta tak opravdu je. Kamenná a železná na mne někdy až příliš kříží vrstevnice. Ale je tady vidět, jak každý máme i ze stejného hřiště různé dojmy a pocity. ;)
Tak kdybych já si pamatoval, co jsem tam hrál ....
 
Tam jsem byl před dvěma lety, a bylo to údolí bílých kostí, zeleno jen na greenu. Ale prý se to zlepšilo. Jedu tam 19. 8. s terezínskými dětmi, vezu Annu na přímo a budu hrát. Tak jsem se nevyhadřoval.
Jj......to taky pamatuju, hnědá step s 18-ti zelenými fleky. Ale byl jsem tam pak za dva týdny....a zeleno!! Kdybych to neviděl na vlastní oči, neuvěřím co příroda a pár dešťů za tak krátkou dobu dokáže,
 
Mně Albatross třeba také vůbec nic neříká, sám bych si tam prostě zahrát nešel. Hřiště je sice v nadstandardním stavu, ale vůbec se mi nelíbí. Naopak Kaskáda je super :up:
No vidíš......a já na Albatross jezdím moc rád (sám i na turnaje)....ale na Kaskádu už mě nikdo nedostane. Hřiště je to perfektně udržované i vizuálně pěkné, ale ten koncept "furt nahoru - dolů" mě nesedí. Holt je vše subjektivní.....
 
Tak ona je to asi skoro u všech taková houpačka. Vezmu to z okolí: Malevil: kdysi paráda, pár let zpět hrůza, teď zase prima, Grabštejn: před deseti lety bezva, pak dost bída a teď zase celkem slušná úroveň. Nemyslím tím jen kvalitu ploch, ale vše včetně chování lidí. Největším zklamáním je Ještěd: vzniklo tam něco, co mi nesedí a hlavně kvalita byla několik let zpět dost špatná. Přitom je to moc pěkné místo a mám to za humny. Ale je mi jasné, že někomu se tam může líbit. Nejsem přesvědčením totální ekolog, ale toho umělého je tam i na můj vkus moc. Měl jsem moc rád Ml. Boleslav, ale už loni to nebylo nic moc a letos jsem si uvědomil, že mě to tam už neláká. Nikdy mě nezklamala Česká Lípa, Ypsilonka ( každý asi chápe proč ), Machnín, kde jsou už několik let perfektní greeny, což už se ví i ve větší vzdálenosti od Liberce a Semily, kde je fantastická atmosféra, která dostatečně vynahradí ten faktor malého a "zvláštního" hřiště.
 
Tam jsem byl před dvěma lety, a bylo to údolí bílých kostí, zeleno jen na greenu. Ale prý se to zlepšilo. Jedu tam 19. 8. s terezínskými dětmi, vezu Annu na přímo a budu hrát. Tak jsem se nevyhadřoval.
Doufam, že tentokrát bude líp. 2 roky zpátky bylo nejhorší sucho. Od té doby přibyly další rybníky. 🙂
 
Doufam, že tentokrát bude líp. 2 roky zpátky bylo nejhorší sucho. Od té doby přibyly další rybníky. 🙂
To hřiště má skoro všechno, co má mít a bude ještě lepší, věřím tomu. Skoro bych se odvážil říct: "Moje nejoblíbenější hřiště z těch, kam nechodím jen 1x za 1 - 2 roky".
A to sucho bylo všude, skoro!
 
Mě poslední dobou trochu přestává bavit moje "domovská" Ml.Boleslav.......asi to bude přesyceností a mírně klesající kvalitou hřiště (a těma blbejma ostrovama na závěr :( ). Taky už jsem nebyl hodně let na Malevilu a Ještědu (to jsem v případě Ještědu ve středu napravil), kam jsem dříve často a rád jezdil. Zde důvod přesně nevím, možná proto, že se jedná o technická hřiště a já jsem spíš kropič do všech stran:D...........Obráceně mě žádné hřiště nenapadá.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom