Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jaké značky holí preferujete a proč?

Jaké značky holí máte preferujete a proč?


  • Hlasovalo
    38

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jako značku holí preferujete a proč? Kterou značku preferujete, která je vaše oblíbená, která vysněná? Vyvíjelo se to u vás nějak, nebo na značku nehledíte, prostě co vám sedne to berete a klidně mixujete? Výčet značek v anketě je stručný, pokud značka chybí, doplňte do textu.
 
Protoze, kdyz je mam v bagu, tak si kazdej mysli, ze jsem desnej profik. :D
Ostatne... proto s sebou stale taham i FW3, ze...
 
Koukám, že oba ujíždíte na Mizunu. Tak čím bych vás tak popudil... jako uznávám, Mizuno jsou krásné hole, ale přece si je člověk nebude pořizovat, když mu to s nima nejde? Vezmete mě do party mizunářů, když budu tahat jednu hůl mizuno v bagu? Dokonce s ní ani nebudu hrát - abych jí neošoupal, ale taky bych chtěl být cool. :)

Jinak za sebe... nemám preferenci značky, musí to tak nějak v určitý čas sednout - hrát se s tím dobře a líbit se. Ještě se u mě nevypěstovala nějak touha být u jedné značky. Třeba se mi líbí některé modely od Pingu, Cobry a Cleveland, ale nové řady želez Cobra a Cleveland se mi prostě vizuálně nelíbí. :(
 
Upraveno:
Mizuno, protože nothingfeelslikeamizuno :) Já dal spíš na vzhled, protože podle čísel bych teď hrál s TM ale ta značka je mi nesympatická. Možná bych teď volil spíš 919tour namísto MP18 ale i tak sem max. spokojený, ten zvuk a pocit u dobře trefené rány to je velká závislost.
 
Mizuno, protože nothingfeelslikeamizuno :) Já dal spíš na vzhled, protože podle čísel bych teď hrál s TM ale ta značka je mi nesympatická. Možná bych teď volil spíš 919tour namísto MP18 ale i tak sem max. spokojený, ten zvuk a pocit u dobře trefené rány to je velká závislost.
Presne tak... ta zpetna vazba je moc prima. A navic to ma i ten machr faktor :D
 
Presne tak... ta zpetna vazba je moc prima. A navic to ma i ten machr faktor :D
Tak o machr faktoru jsem nevěděl, jen se mi s tím dobře hraje[emoji16]
 
Ja si letos nadelil Callaway. Serie 2019 vitezi na vsech frontach a sedly mi. Ikdyz uznavam, ze jsem si to mohl namluvit. Ale libi se mi i designove, tak proc ne.
 
Presne tak... ta zpetna vazba je moc prima. A navic to ma i ten machr faktor :D
Já svoje JPX919 Tour ještě “vytunil” o kryty - a to je teprve ten správnej machr faktor 🤭
309E5F7F-8124-48A7-A6A0-8F887447D85E.jpeg
 
Je mi to jedno, co mi přijde pod ruku to vyzkouším a když to trochu sedí tak s tím hraju..
Současná situace D Cobra, 3fw titleist, 3h Cally, 3-Pw srixon, wedge Cleveland, putter TM..
Myslím že mám stabilní a vyhraněný názor..:):):)
 
Taky používám ale nějaký no name z ebay, ale jen na převoz, na hřiště to radši nenosím, prý bych mohl být za exota :)
Já to doplnil ještě o bag 🤭
8BD7BB8F-5114-4CFA-B0FB-F22821159F97.jpeg
 
Vzhledem k mé současné hře mi chybí emoji s oběma levýma rukama 😇
tak az ty hole budes chtit prodat, tak se jich s radosti ujmu :D
 
  • To se mi líbí
Reactions: ati
tak az ty hole budes chtit prodat, tak se jich s radosti ujmu :D
Až je budu prodávat, tak už budou “z módy” 🤔 :D
 
Cleveland zeleza a 2H. Zvyk za ta leta s Clevelandem + jednoznacne hratelnost a odpousteni. Orientace na delku je krasna, ale v dzahiru po rane tesne mimo miniaturni sweetspot je delka k nicemu.
Ale jinak je to kus od kusu, co mi sedi a u drazsich kousku (driver) je vyber i s ohledem za dobrou nabidku s odpovidajici hratelnosti. Ale mistr v mixu je @karlos , toho neohrozim.
A samozrejme, modre hole maji prednost.
Modra je proste dobra
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom