Anketa Jaké značky holí preferujete a proč?

Jaké značky holí máte preferujete a proč?

• Hlasovalo
    37

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,033
3,322
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Jako značku holí preferujete a proč? Kterou značku preferujete, která je vaše oblíbená, která vysněná? Vyvíjelo se to u vás nějak, nebo na značku nehledíte, prostě co vám sedne to berete a klidně mixujete? Výčet značek v anketě je stručný, pokud značka chybí, doplňte do textu.

jan

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,610
1,696
123
Praha
Jméno
Honza
Protoze, kdyz je mam v bagu, tak si kazdej mysli, ze jsem desnej profik. :D
Ostatne... proto s sebou stale taham i FW3, ze...

requo

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
6.2.2016
5,033
3,322
123
38
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
Koukám, že oba ujíždíte na Mizunu. Tak čím bych vás tak popudil... jako uznávám, Mizuno jsou krásné hole, ale přece si je člověk nebude pořizovat, když mu to s nima nejde? Vezmete mě do party mizunářů, když budu tahat jednu hůl mizuno v bagu? Dokonce s ní ani nebudu hrát - abych jí neošoupal, ale taky bych chtěl být cool. :)

Jinak za sebe... nemám preferenci značky, musí to tak nějak v určitý čas sednout - hrát se s tím dobře a líbit se. Ještě se u mě nevypěstovala nějak touha být u jedné značky. Třeba se mi líbí některé modely od Pingu, Cobry a Cleveland, ale nové řady želez Cobra a Cleveland se mi prostě vizuálně nelíbí. :(

Upraveno:

Seppper

Aktivní člen
23.3.2016
342
255
73
Chýně
Jméno
Lubos Hendrich
Mizuno, protože nothingfeelslikeamizuno :) Já dal spíš na vzhled, protože podle čísel bych teď hrál s TM ale ta značka je mi nesympatická. Možná bych teď volil spíš 919tour namísto MP18 ale i tak sem max. spokojený, ten zvuk a pocit u dobře trefené rány to je velká závislost.

• Super!
Reactions: Mirek_62 a jan

jan

Guru fóra
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,610
1,696
123
Praha
Jméno
Honza
Mizuno, protože nothingfeelslikeamizuno :) Já dal spíš na vzhled, protože podle čísel bych teď hrál s TM ale ta značka je mi nesympatická. Možná bych teď volil spíš 919tour namísto MP18 ale i tak sem max. spokojený, ten zvuk a pocit u dobře trefené rány to je velká závislost.
Presne tak... ta zpetna vazba je moc prima. A navic to ma i ten machr faktor :D

JardaK

Guru fóra
10.2.2016
1,822
1,314
123
Jméno
Jaroslav Kubánek
Presne tak... ta zpetna vazba je moc prima. A navic to ma i ten machr faktor :D
Tak o machr faktoru jsem nevěděl, jen se mi s tím dobře hraje

davidoff

Člen fóra
7.12.2018
65
83
18
Ja si letos nadelil Callaway. Serie 2019 vitezi na vsech frontach a sedly mi. Ikdyz uznavam, ze jsem si to mohl namluvit. Ale libi se mi i designove, tak proc ne.

karlos

Mazák fóra
25.2.2016
822
821
103
Benešov
Jméno
Karel
Je mi to jedno, co mi přijde pod ruku to vyzkouším a když to trochu sedí tak s tím hraju..
Současná situace D Cobra, 3fw titleist, 3h Cally, 3-Pw srixon, wedge Cleveland, putter TM..
Myslím že mám stabilní a vyhraněný názor..:):):)

PFP

Aktivní člen
10.9.2017
193
281
73
Jméno
Pavel
Cleveland zeleza a 2H. Zvyk za ta leta s Clevelandem + jednoznacne hratelnost a odpousteni. Orientace na delku je krasna, ale v dzahiru po rane tesne mimo miniaturni sweetspot je delka k nicemu.
Ale jinak je to kus od kusu, co mi sedi a u drazsich kousku (driver) je vyber i s ohledem za dobrou nabidku s odpovidajici hratelnosti. Ale mistr v mixu je @karlos , toho neohrozim.
A samozrejme, modre hole maji prednost.
Modra je proste dobra

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: requo