Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaké tréninkové pomůcky?

zkoušela jsem to ale musel by mi to někdo ukázat :oops: , vůbec nejsem schopná s tou prodlouženou holí napřáhnout:(
Začínal jsem z polovičních nápřahu
a postupně si přidával.
 
Něco podobného používají repre trenéři, našroubuje se to místo hlavy na shaft driveru , pomůcka na zvýšení švihové rychlosti a síly do impaktu.
nejspise mas na mysli Superspeed golf, coz jsou predem vytvorene ,,hole'' se zavazim, nic se nemontuje na shaft od driveru...
 
nejspise mas na mysli Superspeed golf, coz jsou predem vytvorene ,,hole'' se zavazim, nic se nemontuje na shaft od driveru...
Možná jsem neviděl přesně ten shaft, jen jsem viděl výměnu kulicky žluté za červenou, ptal jsem se , tak to byla váha.
 
Swing sock nepoužívám, mám jiné pomůcky. hodně pracuji s váhou....
Když jsi tvrdil, že Swing sock nepomáhá s překlápěním, uveď prosím tě tvé pomůcky , které hodně pracují s váhou a pomáhají s překlápěním, když jsi o SS , že nepomáhá ( váha= vodováha=?) nebo jsi myslel něco jiného.
 
Pro ty co neumí přenášet váhu na 3/4 chodidla, je pořídit si zateplovací obal na potrubí , mám cca 1,5 m vnější průměr cca 10cm, snadno se sešlápne. Při nácviku švihu se postavíte na tuto izolaci , umístění pod patami, ta se stlačí a vytvoří správné rozmístění váhy ,

CD615DFA-9FFF-4160-9D8F-EDA826273EDC.jpeg
CD615DFA-9FFF-4160-9D8F-EDA826273EDC.jpeg
 
Pro ty co neumí přenášet váhu na 3/4 chodidla, je pořídit si zateplovací obal na potrubí , mám cca 1,5 m vnější průměr cca 10cm, snadno se sešlápne. Při nácviku švihu se postavíte na tuto izolaci , umístění pod patami, ta se stlačí a vytvoří správné rozmístění váhy ,

Zobrazit přílohu 10192Zobrazit přílohu 10192


A nam si se smál za Puttout rohozku 😂
 
Když jsi tvrdil, že Swing sock nepomáhá s překlápěním, uveď prosím tě tvé pomůcky , které hodně pracují s váhou a pomáhají s překlápěním, když jsi o SS , že nepomáhá ( váha= vodováha=?) nebo jsi myslel něco jiného.
špatně jsem napsal , místo váha mělo být hmotností. S překlápěním pomáhá několik drilů a pomúcek... :)
 
Toto je něco jiného, nasazuje se to na grip a „prodlužuje” to shaft. Nutí tě to projít napnutými pažemi do impaktu a nepokrčovat brzy přední ruku (pro praváky levou). V opačném případě se tím koncem švihneš do boku.
Koukal jsem na GCh, že prof. Martin Hall ke stejnému účelu používá zaměřovací tyč, kterou drží na gripu - toto mi přijde pohodlnější, nemám mezi dlaní a gripem nic dalšího.

Tento grif s prodlouzenym shaftem jsem casto pouzival driv, ted jsem se k nemu vratil ale neco mi ted vadi.... v posledni dobe mam shaft vicemene trochu nalevo do stredove telove osy a tak nemuzu ho prodlouzit kolem leveho boku. Cili musim vic deloftovat hul. Je obecne vlastne nekde stanovene kam ma smerovat shaft hole? Pokud si dobre pamatuju neni to nekde smerem do leveho kycle nebo do stredu?
 
Tento grif s prodlouzenym shaftem jsem casto pouzival driv, ted jsem se k nemu vratil ale neco mi ted vadi.... v posledni dobe mam shaft vicemene trochu nalevo do stredove telove osy a tak nemuzu ho prodlouzit kolem leveho boku. Cili musim vic deloftovat hul. Je obecne vlastne nekde stanovene kam ma smerovat shaft hole? Pokud si dobre pamatuju neni to nekde smerem do leveho kycle nebo do stredu?
záleží na gripu ,poloze míče vůči postoji a postoji, pokud je neutrální, měl by shaft směřovat těsně vedle osy těla dopředu ve směru hry...
 
A nam si se smál za Puttout rohozku 😂
Jelikož se to jmenuje” JAKÉ TRÉNINKOVÉ POMŮCKY” tak jsem to tady uvedl, @Mirek_62 citovaný M Hall ukazoval tuto izolaci jako pomůcku, tak jsem si ji pořídil na vyzkoušení .
Nestojí to 🚀 a je funkční , nemusí být tak velký průměr.
 
Existují nějaké tréninkové pomůcky k driveru, které mají smysl?
driver s výrazně těžší hlavou, driver s přesýpací zátěží v šaftu, hodně pružný šaft s koulí na konci, driver s velmi pružným šaftem, a další...
 
Na poslednim treninku mi trener strcil do ruky toto. Prislo mi to dost neprijemny, jak to nema zatez v hlave, resp ma jen minimalni...
 
Tohle udělátko , akupresurni mne zaujalo.

„How a golf player reduced his handicap from 14 to 9 just by clipping on this smart little device”

Já jsem myslel, že golf hraješ pro radost a ne kvůli číslům, tak na co ti to bude? 🤭

Jinak super věc, jen mi tam v popisu chybí „tisíce děkovných dopisů”. Ale musím rychle objednat. Píší, že je o to obrovský zájem, tak aby se na mě dostalo.😂

Tak a teď vážně - za 25$ si radši koupím nové míčky ;)
 
Mirku , tímto se aktivuje jeden z akupresurních bodů, těch máme na těle x, uvolňují bolest , napětí a se správným dýcháním můžeš dosáhnout vnitřního klidu = mentálně se soustředíš na úder. Tady je co tento bod znamená:
“U bolesti zad by měl být stimulován bod LI 4, který leží mezi ukazováčkem a palcem. Když tak učiníte, hormony jako endorfiny a serotonin se pěkně uvolňují v těle. Endorfiny jsou přírodní lék na zvládnutí bolesti a serotonin vám zase pomáhá cítit se dobře”
 
Mirku , tímto se aktivuje jeden z akupresurních bodů, těch máme na těle x, uvolňují bolest , napětí a se správným dýcháním můžeš dosáhnout vnitřního klidu = mentálně se soustředíš na úder. Tady je co tento bod znamená:
“U bolesti zad by měl být stimulován bod LI 4, který leží mezi ukazováčkem a palcem. Když tak učiníte, hormony jako endorfiny a serotonin se pěkně uvolňují v těle. Endorfiny jsou přírodní lék na zvládnutí bolesti a serotonin vám zase pomáhá cítit se dobře”
Nezpochybňuji akupresuru.
Zpochybňuji, že to pomůže snížit HI ze 14 na 9. To neznamená jednou v kole zahrát o 5 ran méně. To znamená hrát o 5 ran méně pravidelně prakticky při každé hře.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom