Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaké míčky do 800 Kč?

P

Peter

Neregistrovaný
Ahoj golfisti,
před novou sezónou si chci koupit nové míčky. Mám HCP 28, doposud jsem hrál většinou s nalezenci nebo s koupenými ohranými. Nějaké ty zkušenosti i s novými mám, ale že bych cokoli prefereoval, to ne. Můžete mi doporučit míčky, které se vyplatí koupit v ceně kolem 800 Kč? Co nejlepší poměr cena/výkon. Platí, že čím vrstev, tím lepší míček?
Peter
 
Ahoj,

zkus tyhle, podle ohlasů na netu velmi dobrý míček.

 
Ahoj golfisti,
před novou sezónou si chci koupit nové míčky. Mám HCP 28, doposud jsem hrál většinou s nalezenci nebo s koupenými ohranými. Nějaké ty zkušenosti i s novými mám, ale že bych cokoli prefereoval, to ne. Můžete mi doporučit míčky, které se vyplatí koupit v ceně kolem 800 Kč? Co nejlepší poměr cena/výkon. Platí, že čím vrstev, tím lepší míček?
Peter
Jde o to, zda jsi schopen rozpoznat rozdíl v jednotlivých typech. Rozhodně neplatí, že „čím víc vrstev, tím lepší”.
Např. Titleist ProV1 je třívrstvý, Titleist ProV1x je čtyřvrstvý.
Otázkou spíš je, kolik míčků během hry ztratíš a jaký máš budget.
Myslím, že i míčky v cenové relaci 500-600 Kč zcela uspokojí tvé požadavky.

Navíc se dají někdy najít i zajímavé slevy - viz např.

A nebál bych se ani míčků Inesis - ostatně s nimi hrají i zdejší členové.
 
Ahoj golfisti,
před novou sezónou si chci koupit nové míčky. Mám HCP 28, doposud jsem hrál většinou s nalezenci nebo s koupenými ohranými. Nějaké ty zkušenosti i s novými mám, ale že bych cokoli prefereoval, to ne. Můžete mi doporučit míčky, které se vyplatí koupit v ceně kolem 800 Kč? Co nejlepší poměr cena/výkon. Platí, že čím vrstev, tím lepší míček?
Peter
Doporučuji Srixon AD 333
 
Každopádně před uvažovanou koupí a výběru míčků, asi s nimi zamýšlíš hrát nějakou dobu ( dáva to smysl) bych navštívil nějakého hodnověrného trenéra golfu, ke kterému máš důvěru. Ten ti zodpovědně poradí s ohledem k charakteru/ způsobu tvé hry a možnosti výkonnostního růstu.
Tady je info článek:

 
AD333 mohu též doporučit, měkčí příjemný míč, hraju s nimi moc rád..
 
Crivit v akci... PS: toto neni muj obvykly trolling
Imho nej pomer cena vykon u noveho mice.
 
Na clubhouse mají akci. Kup si ty nejhezčí, já si je pak z těch rybníků vyndám lovítkem. ;)

 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom