Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaké lovítko na míčky?

pokud míček padne do vody nebo jiný nehratelný pozice, nechávám ho tam, prostě tam patří a když ho člověk vytáhne, dříve nebo později tam zamíří zase, prostě to tak je a má to v sobě zakódovaný :D


Takové nechávám pak na trénink...tam mi skóre zkazit nemůžou ;)
 
pokud míček padne do vody nebo jiný nehratelný pozice, nechávám ho tam, prostě tam patří a když ho člověk vytáhne, dříve nebo později tam zamíří zase, prostě to tak je a má to v sobě zakódovaný :D
Tak já tedy s "utopenci" hraji zásadně u nás přes vodu (trénink), ty se právě té vodě nejvíc brání a nejdéle mě vydrží. Čím hnusnější utopenec, tím déle mi vydrží. Spolehlivě do vody zahučí nový a pěkný míček.
 
Taky mám toto lovítko.....a myslím, že jde natáhnout až na 4 m. Míčků už ulovilo dost.....a nejen z vody, ale i z různejch biozón.
Asi ano, asi až na 4 m, už od něho nemám tu cedulku. TAky jsem s ním už natahala míčků...nejen svých :cool:
 
Píšou u toho 281cm, žádný 4m :)
 
Aha, proto hraju tužku. Já totiž hraju jen s hranými míči a ty obvykle pochází z vody nebo křoví...

a máš jasno ... já kupuju jen NOVÝ, hraju převážně Srixon AD333, na dlouhý jamky beru ty samé, ale TOUR verzi
 
a máš jasno ... já kupuju jen NOVÝ, hraju převážně Srixon AD333, na dlouhý jamky beru ty samé, ale TOUR verzi
Ahoj, to lze beztrestně měnit míčky?? Byť te samé značky, jiné vlastnosti aniž by byl poškozen??
 
Ahoj, to lze beztrestně měnit míčky?? Byť te samé značky, jiné vlastnosti aniž by byl poškozen??

každou jamku můžeš hrát jiným míčem, musíš ho ale před samozřejmě nahlásit...
 
Zajeď do Krumlova na osmičku, tam to patrem nedáš :)
Už si dlouho říkám, že si lovítko pořídím, to že sportsdirect vypadá dobře.
Ahoj, porovnávali jsme obě lovítka SD lovítko je robustnější vypada pevněji jen je neskladné zabere místo jedné hole v bagu cena cca 300,- EBay cena cca 150 teleskop o poznání tenčí celkem délka 38cm vpoho se vleze kamkoli mám jej v otvoru pro chystanou hůl. Tj 15 otvor. Delka je 70 cm kratší, loví úplně stejně dodání bez problémů. Za mně jednička pro skladnost, skladnější už jsou jen plavky:)))
 
Nejlepší lovítko je v kominaci s hráběma. Víte jak je to. Vždycky když hrajete z bunkeru, tak jsou hrábě na druhý straně nebo u jiného bunkeru než u toho vašeho...
hrábě2.jpg
hrábě.jpg
hrábě1.jpg
 
Tak mám nové lovítko. IGotcha. Na pokusy dobrý, skáče tam ten míček skorem sám. 18feet, cca 5,5 metrů. Jistě, čím delší, tím lepší, i když ho mám doma nebo v jiném bagu! :)

post-5528-013723900 1346331554.jpg


Líbila se mi reklama. :))

 
Takže vložená soutěž - nasbírat co nejvíce míčků během 1 minuty! Který rybníček a čí míčky na to použijeme???
 
Nejlepší lovítko? No přeci žádné lovítko. Než utrácet za takovýto nesmyl, tak si raději koupím ve stejné hodnotě míče. Nebo si přidám do bagu jednu wedge.
 
Nejlepší lovítko? No přeci žádné lovítko. Než utrácet za takovýto nesmyl, tak si raději koupím ve stejné hodnotě míče. Nebo si přidám do bagu jednu wedge.
Občas se z potoka dají vylovit i jiné než vlastní míčky ;). BTW lovitko mi minulé vánoce manžel nadělil, doteď trčí v rohu klece v Caddy roomu. Lovila jsem patrem. :D
 
Tak mám nové lovítko. IGotcha. Na pokusy dobrý, skáče tam ten míček skorem sám. 18feet, cca 5,5 metrů. Jistě, čím delší, tím lepší, i když ho mám doma nebo v jiném bagu! :)

Ano, tohle je nejlepší, taky je mám. Jen doporučuju dát vršek do nějakého úzkého sáčku nebo tak, aby se v bagu neotvíral, ten plast by méně šetrné zacházení otevřený nevydržel.
 
Ano, tohle je nejlepší, taky je mám. Jen doporučuju dát vršek do nějakého úzkého sáčku nebo tak, aby se v bagu neotvíral, ten plast by méně šetrné zacházení otevřený nevydržel.

Jj, taky jsem na to koukal, že zrovna tuhle část udělali plastovou. Díky za tip. Pružinka funguje i po delší době?
 
Mám je 3-4 roky a žádný viditelný rozdíl oproti novému.
 
Nejlepší lovítko? No přeci žádné lovítko. Než utrácet za takovýto nesmyl, tak si raději koupím ve stejné hodnotě míče. Nebo si přidám do bagu jednu wedge.
Tak za 300,- Kč těch nových míčků moc nebude, lovítkem jsem jich nalovila už mnohem víc, ne jen z vody...
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Já vím že je to tak trochu póza, ale já bych si to lovítko do bagu už z principu nedal. Nějak mi to pořád evokuje špatného hráče.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom