Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaké lovítko na míčky?

Já vím že je to tak trochu póza, ale já bych si to lovítko do bagu už z principu nedal. Nějak mi to pořád evokuje špatného hráče.
Tak u mě zrovna lovitko tu image nějak nemůže shodit ;):D:D
 
Od nich asi ne. Jen mu ušetří dost míčků. Po 4 patu zahozeých do vody. A LOVÍTKEM zpět vylovených. Ha! [emoji41]

Michal míčky nezahazuje. Málokdy je vzteklý. Což považuji za podezřelé. Skoro jakoby byl robot bez emocí. Velmi špatně puttující robot!
 
Já teda lovítko nepotřebuju, protože do vody nehraju. Ale moc nechápu jak lovítko pomuže @requo od těch 4puttů?
Třeba se s ním chystá patovat, když mu to s putterem nejde. Tonoucí se stébla chytá.... :p:D:D
 
Já vím že je to tak trochu póza, ale já bych si to lovítko do bagu už z principu nedal. Nějak mi to pořád evokuje špatného hráče.
Já samozřejmě do vody nehraju (leda na indooru):D, ale lovítko nosím. Lovím míčky méně zdatným kamarádům, co si myslej, že ho nepotřebujou.:p:D:D:D
 
Hmm... a co puttovat primo lovitkem? :)
 
Zajeď do Krumlova na osmičku, tam to patrem nedáš :)
Už si dlouho říkám, že si lovítko pořídím, to že sportsdirect vypadá dobře.
Není tam náhodou napsáno " zákaz lovení míčků" ?
 
Není tam náhodou napsáno " zákaz lovení míčků" ?
nebyl jsme tam několik let, ale bylo to tam :) :(
 
Hele, to lovítko je dobrý. Zkoušel jsem na chatě a možná místo golfu se dám na rybaření, je v tom cosi uklidňujícího máchat pět metrů dlouhým prutem a na konci ten míček ulovit. :) Jinak problém s lovítkem nemám, nepřipadám si, že by mi nějak dramaticky kazilo patování. Takže v pohodě.

A těch x vytažených míčků mi ho už parkrát i dopředu zaplatilo na různé krizové rány.
 
Jak se znám, já bych lovil jen samé špatné míče. Nějak v tomhle nemám štěstí. Mám kamaráda, který je pravý opak. Jdeme hledat do stejného rafu, on přinese 3 pěkný Pro V1 a já v nejlepším případě jeden obouchaný Top Flite, který tam raději zase hodím zpět.
 
Upraveno:
Jak se znám, já bych lovil jen samé špatné míče. Nějak v tomhle nemám štěstí. Mám kamaráda, který je pravý opak. Jdeme hledat do stejného rafu, on přinese 3 pěkný Pro V1 a já v nejlepším případě jeden obouchaný Top Flite, který tak raději zase hodím zpět.
TopFlite střelený kamsi do *** ? Hmmm, poznávám svůj rukopis :-D
 
Jak se znám, já bych lovil jen samé špatné míče. Nějak v tomhle nemám štěstí. Mám kamaráda, který je pravý opak. Jdeme hledat do stejného rafu, on přinese 3 pěkný Pro V1 a já v nejlepším případě jeden obouchaný Top Flite, který tak raději zase hodím zpět.
TopFlite střelený kamsi do *** ? Hmmm, poznávám svůj rukopis :-D
Petře, to jsou Ondrovo míčky. Tak je prosím nevyhazuj a jako správnej kamarád mu je schraňuj a při nejbližší příležitosti mu je vrať.;)
 
pokud míček padne do vody nebo jiný nehratelný pozice, nechávám ho tam, prostě tam patří a když loterie ho člověk vytáhne, dříve nebo později tam zamíří zase, prostě to tak je a má to v sobě zakódovaný :D

Ano, může to být míč, který tam chce znovu plavat 😂
 
Ahoj, můžete někdo prosím poradit, které lovítko míčků z vody je opravdu zaručeně vyloví? :) Myslím tím aby člověk míček nezastrčil ještě víc do bahna a pak nevylovil nic..? :)
Mas pravdu, lovitko je v podstatě pro spoustu golfistu nejdůležitější hůl v bagu ... a muže být i 15.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom