Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaké lovítko na míčky?

Shiliiova

Nováček
Ahoj, můžete někdo prosím poradit, které lovítko míčků z vody je opravdu zaručeně vyloví? :) Myslím tím aby člověk míček nezastrčil ještě víc do bahna a pak nevylovil nic..? :)
 
ze zkusenosti mohu rict, ze nejlepsi je spiralovite, sice ze zacatku micky vypadavaj, ale po case se to clovek nauci a je to super.
Jinak uplne nejlepsi je ty micky do vody nehrat :D
 
Používám toto je velmi skladné cca 40cm , roztáhne se na dva metry, vytáhnout míček není problém i za plotem, v sobotu i ze strouha z bahna. Dodání je cca 14 dnů.
 

Přílohy

  • image.png
    image.png
    127,5 KB · Zobrazení: 486
Používám toto je velmi skladné cca 40cm , roztáhne se na dva metry, vytáhnout míček není problém i za plotem, v sobotu i ze strouha z bahna. Dodání je cca 14 dnů.
Mám něco podobného, jen je to asi složené delší, neb mi to vyčuhuje z bagu. Ale vylovím co potřebuji, jen je třeba trochu najít grif.
 
Hm, k vánocům jsem dostala teleskopické lovítko, ale do bagu už nedoputovalo. Zatím jsem všechno, co bylo na dosah, vylovila patrem :D.
 
Zajeď do Krumlova na osmičku, tam to patrem nedáš :)
Už si dlouho říkám, že si lovítko pořídím, to že sportsdirect vypadá dobře.
 
Zajeď do Krumlova na osmičku, tam to patrem nedáš :)
Už si dlouho říkám, že si lovítko pořídím, to že sportsdirect vypadá dobře.
píšu si do deníčku, kapitola Zajímavé tipy :p
 
píšu si do deníčku, kapitola Zajímavé tipy :p
Jj, pro mě jamka, kde bych lovítko užil často. Spolu s dvojkou a osmnactkou rozhoduje, jakej byl den:)
 
Jj, pro mě jamka, kde bych lovítko užil často. Spolu s dvojkou a osmnactkou rozhoduje, jakej byl den:)
já si to snad ještě najdu nebo neusnu :eek:
 
Klidne daruji :)
Jestli to bylo na mě, tak dík. Ale já lovitko mám, jen je zavřené v kleci v Caddy roomu. Myslím, že kouše. :p To co jsem hledala byly ty pověstné krumlovske jamky.
 
ze zkusenosti mohu rict, ze nejlepsi je spiralovite, sice ze zacatku micky vypadavaj, ale po case se to clovek nauci a je to super.
Jinak uplne nejlepsi je ty micky do vody nehrat :D

Není nad dobrou radu;)
 
Ha, tak já lovítko našel ještě v době,kdy jsem nehrál. Měsíc leželo na recepci, nikdo se k němu nepřihlásil, tak jsem ho adoptoval :D Musím uznat,že je to dobrá věc.
Chvíli bylo třeba trénovat grif. Teď s tím můžu lovit i perly ;)
 
pokud míček padne do vody nebo jiný nehratelný pozice, nechávám ho tam, prostě tam patří a když ho člověk vytáhne, dříve nebo později tam zamíří zase, prostě to tak je a má to v sobě zakódovaný :D
 
Tak to bych ráda moc... :) čím bych se mohla revanšovat? :)
Jestli mas neco co nepotrebujes... auto bez strechy a tak :D
Kdyztak mi pisni zpravy.
 
pokud míček padne do vody nebo jiný nehratelný pozice, nechávám ho tam, prostě tam patří a když ho člověk vytáhne, dříve nebo později tam zamíří zase, prostě to tak je a má to v sobě zakódovaný :D
Aha, proto hraju tužku. Já totiž hraju jen s hranými míči a ty obvykle pochází z vody nebo křoví...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom