Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jaké hrajete míče??

Jaké hrajete míče??


  • Hlasovalo
    43
Zajímavý článek o tom, kolik jamek lze odehrát s jedním míčem, než začne ztrácet své vlastnosti a výkonnost.
Ano, pro nás běžné golfisty to asi takový význam nemá (stejně ten míč ztratíme dříve), ale co kdyby ... 🤭

 
Zajímavý článek o tom, kolik jamek lze odehrát s jedním míčem, než začne ztrácet své vlastnosti a výkonnost.
Ano, pro nás běžné golfisty to asi takový význam nemá (stejně ten míč ztratíme dříve), ale co kdyby ... 🤭

cekal jsem v tom nejaky test, tabulky, grafy a ne pouhe tlachani kdo co odehral, skoda...
 
Hezké video z výroby Callaway Chrome Soft. :) Líbí se mi tyhle reklamy.

 
Hezké video z výroby Callaway Chrome Soft. :) Líbí se mi tyhle reklamy.

Takový automatizace a pak to dopadne takto 🤭
D5DC2AEC-17D6-483B-B2F1-E1CD53E34120.jpeg
 
Taková piplačka, takovýho testování a pak to hned na jedničce v Hořehledech vyhodíš za plot

Postav se k tomu koncepčně - když dávám hru za 300 Kč/ celej den, musim ty prachy někde sehnat. Takhle aspoň ušetřím za nákupy na drivingu, protože tam ty tvoje kradený drivingáče z Čerňáku pak přesunu...
 
Postav se k tomu koncepčně - když dávám hru za 300 Kč/ celej den, musim ty prachy někde sehnat. Takhle aspoň ušetřím za nákupy na drivingu, protože tam ty tvoje kradený drivingáče z Čerňáku pak přesunu...
Ty jsou i pro Hořehledy škoda.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom