Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jaké golfové YouTube (etc) kanály sledujete?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
K otázce mě přivedl @guty z jiného vlákna touto reakcí:

Doporucuju jeho youtube channel.

Máte nějaké golfové video kanály, které pravidelně sledujete? A mají rozumný a v nějaké pravidelnosti aktualizovaný obsah? Ptám se ze dvou důvodů:

a) inspirace pro mě osobně :) Ale i pro další, co kde je zajimavého...
b) pravděpodobně by bylo možné najít způsob, jak je občasně automaticky dotahovat na Jamku (podobně jako info o tom, co kde na webu se šustlo - články) - potom co video, které by se automaticky načerpalo do zásobníku, tak to pak případně samostatné vlákno v nějaké samostatné kategorii (aby se dalo individuálně nastavit nesledovat)

Díky za tipy!
 
K otázce mě přivedl @guty z jiného vlákna touto reakcí:



Máte nějaké golfové video kanály, které pravidelně sledujete? A mají rozumný a v nějaké pravidelnosti aktualizovaný obsah? Ptám se ze dvou důvodů:

a) inspirace pro mě osobně :) Ale i pro další, co kde je zajimavého...
b) pravděpodobně by bylo možné najít způsob, jak je občasně automaticky dotahovat na Jamku (podobně jako info o tom, co kde na webu se šustlo - články) - potom co video, které by se automaticky načerpalo do zásobníku, tak to pak případně samostatné vlákno v nějaké samostatné kategorii (aby se dalo individuálně nastavit nesledovat)

Díky za tipy!
Diky za tema.

Kvuli pravidelnymu obsahu sleduju gm__golf, z kluku ze stredni co zacli s trickshotama za barakem to dotahli az k youtube tvari Mizuna a vlastni znacce obleceni. Pravidelny saturday a sunday matches mezi Garethem, Grantem a Micahem na peknych hristich, ale i obycejnejsich muni. Jsou to scratch golfisti a je to fakt kvalitni golf. Od profiku je deli jen ta presnost 100y in a puttovani, coz je videt kdyz proti nik obcas hrajou. Kolikrat me to bavi vic nez tour, protoze maji casto shottracery na kazde rane a video rychle odsypa.

Od NoLayingUp se vzdy tesim nejvic na serii Strapped, tri dny golfu s tusim 500$ na dva hrace vcetne ubytovani a jidla. Skvelej humor. Cestovatelska serie Tourist sauce patri co se tyce kamery a zpracovani mezi to nejlepsi co golf youtube nabizi, skoro filmova kvalita.

Eric Lang me driv bavil hodne, ted uz tolik netoci.

Co se tyce vybaveni mam nejradsi TXG, vyborne testy holi, micku, porovnavani mezi modely se skvelou grafikou z launch monitoru. Ted od nich bohuzel odesel levak Matt Blois, na toho se mi dobre koukalo. Nastesti zacal delat vlastni kanal, na kterym ma mezi prvnimi videi rozhovor z driving range s Brysonem, a hlavne pak s Kylem Berkshirem, nekolika nasobnym longdrive sampionem, ktery pracuje na tom aby se dostal do profi golfu. Nekde uprostred videa odpaluje s 1i s asi 11* loftu a na tech par micku by slo na 300y hodit deku, to me fakt ohromilo. Jeho kanal je taky zajimavej, ikdyz me nebavi tolik jako vyse zmineny.

Takze co se tyce hrani golfu gm golf, o hristich NoLyingUp a vybaveni TXG. Technika svihu Mike Bender na instagramu.
 
Koukám, že už tu je téma ohledně YT, já bych se zeptal podobně, jaké video nejvíce ovlivnilo Vaši hru.
Přidám 2 odkazy co značně ovlivnili mou hru.

a

Pak Mike Malaska, Shawn Clement a Marek Nový :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom