Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Svět Jaké bylo zahraniční golfové hřiště?

Klidně bych jela, ale netuším kdy. Měla jsem problém odehrát i jamkovku...( najít termin)
To se musí naplánovat s předstihem, na příští rok... 😉
 
Navštívili jsme s @MartinaX při výletu na jih Moravy i blízké rakouské hřiště [HASH=437]#Poysdorf[/HASH]. Bez mučení přiznávám, že se nám tam moc líbilo. Parádní zasazení do krajiny, prochází se mezi vinicemi a vzrostlými ovocnými stromy, na ostatní fairwaye je vidět jen občas. Nádhera jsou jamky 4 - 3 par do hloubky a 18 odpal z vysokých tee na FW 20m dole, vpravo vinice, vlevo pole - super. Spousta syslů a jejich nor - skvělé na pozorování trochu horší na hru. Co je zajímavé, že jsem si vůbec nevšiml, že by tam měli nějaké ploty prostě jdete uprostřed vinic. Hrací plochy ve velmi dobrém stavu, místy FW rozvrtané syslíky, ale greeny parádní, konzistentní a středně rychlé. Letní fee 45€, normálně 65€,berou i kupony 1fee 2 hráči, ale my ho neměli. V restauraci výborná káva, nealko střik, a vynikající zmrzlinové knedlíčky. Velká spokojenost a určitě se sem rádi vrátíme.
 

Přílohy

  • IMG-20200824-WA0013.jpg
    IMG-20200824-WA0013.jpg
    206,6 KB · Zobrazení: 263
  • IMG-20200824-WA0030.jpg
    IMG-20200824-WA0030.jpg
    191,6 KB · Zobrazení: 260
Ad Poysdorf (shodou okolností jsem byl o víkendu) doplním pár poznámek:
- děti do 12 let hrají zdarma (paní na recepci říkala dokonce 14)
- na recepci češky
- na golfové recepci jsou od 8.30, byl jsem s tee time 8.10 trochu v rozpacích co dělat, v přilehlém hotelu mě poslali na hřiště "no tak to zaplatíte potom, to přece není problém", celkově takový domácký přístup, potěšilo
- ploty opravdu nejsou, míčky z vinic lze zase posbírat :)
- syslů nebo co to je bylo fakt hodně, ale děr v poměru k tomu zase tolik vidět nebylo (některá hřiště, kde jsou myši jsou mnohem horší)
- co se mně moc nelíbilo je, že když vyseknete na FW řízek, tak je pod tím hlína (jako by vůbec nikdy nepískovali, nevím přesně, čím to je)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom