Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jaká je Vaše nejdelší série birdie??

Jaká je Vaše nejdelší série birdie??


  • Hlasovalo
    23

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Dnes padl v Austrálii rekord Europeantour v množství birdie zahráné po sobě, James Nitties zahrál 9!! birdie v řadě na jamkách 15-5 (start z druhé devítky).
Jak jste na tom Vy, kolik nejvíce birdie v řadě jste dali?? (započítává se i případný eagle, albatros, falcon) :D
 
Dnes padl v Austrálii rekord Europeantour v množství birdie zahráné po sobě, James Nitties zahrál 9!! birdie v řadě na jamkách 15-5 (start z druhé devítky).
Jak jste na tom Vy, kolik nejvíce birdie v řadě jste dali?? (započítává se i případný eagle, albatros, falcon) :D
Honzo, delas si z nas tady prd*l, vid? :D

“... zapocitava se i albatros...” :DDD
 
3
 
Honzo, delas si z nas tady prd*l, vid? :D

“... zapocitava se i albatros...” :DDD

Ano, chtěl jsem napsat něco podobného, když jsem tu anketu viděl. Birdie a série. Ach jo. :-D

Holt asi jinej oddíl.

Já se hrdě k své sérii o délce 1 přihlásim a i se pochválím. :)
 
Co si tak vzpomínám tak 1. Maximálně 2. A musel bych hodně pátrat... A vzpomněl! Český Krumlov 27.5.2018. [emoji4]

Vzhledem k tomu, že se mi birdie spíše vyhýbají, tak když dorazí, si ho tak nějak užívám a celkem úspěšně se rozhodím na pár dalších jamek [emoji38]
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Ano, chtěl jsem napsat něco podobného, když jsem tu anketu viděl. Birdie a série. Ach jo. :-D

Holt asi jinej oddíl.

Já se hrdě k své sérii o délce 1 přihlásim a i se pochválím. :)
Neboj, jsi mezi svými.
 
Mám jich 5 za sebou, ale jen ve staré boleslavi.... ale teoreticky birdie, jako birdie
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
A na Playstationu jich mám 18 v řadě. -20 celkem. [emoji41][emoji23]
 
  • Pobavilo, díky!
Reactions: jan
A na Playstationu jich mám 18 v řadě. -20 celkem. [emoji41][emoji23]
Tak příště musíš na tom PS vypnout cheaty :D:D:D
 
Jako birdie bogie (nebo hůř) a zas birdie, to jo, to párkrát znám i z turnaje :cool:. Ale birdík je pro mě pořád taková vzácnost, že následující jamku po něm prostě nedokážu zahrát s klidem :D, takže longest series = 1 :p
 
Zatím sbírám pary :D
 
3 v jedné řadě, 4 za kolo 13.9.2018 v tréninkové hře

(musel jsem změnit hlasování, myslel jsem si že jenom 2 v řadě, hlava už neslouží, holt ten golf tolik nežeru jako jiní :):):))
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom