Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Jak zorganizovat dobrý turnaj?

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Jak zorganizovat dobrý turnaj? (GolfDigest.cz)

GLOSY > Odpověď na otázku z titulku: například tak, že pro všechny účastníky připravíte cenu. Aby každý odjel s nějakým balíčkem, taškou. Nejen vítězové, jak bývá zvykem na běžných turnajích.

Pokračovat ve čtení...
 
Napadá mne:

- proč ČGF sponzoruje ryze soukromé aktivity?
- dát každému cenu? Jako vážně? Příště pro jistotu zařídíme, aby nikdo neprohrál...
- ani nezlepšit, ani nezhoršit...nedej bože aby někdo přišel o tu desetinu HCP, to už by příště nepřijel
- nevím jaké turnaje pan Halada hraje, ale na těch co hraju já zůstává 90% lidí až do vyhlášení. Asi by měl změnit partu.
- nápad s náhradou ztracených míčků je super!
 
Ten titulek je strasne mimo. :)
 
Tak přece když hraji šrot tak nebudu sedět 2h v klubovně abych pak někomu zatleskal, už takhle při tom turnaji jste přes 5h na hřišti. Posedím s kolegy z flajtu, najím se a jedu domu.
 
Tak přece když hraji šrot tak nebudu sedět 2h v klubovně abych pak někomu zatleskal, už takhle při tom turnaji jste přes 5h na hřišti. Posedím s kolegy z flajtu, najím se a jedu domu.

Chápu pohled. Já to zase vnímám tak, že turnaj nekončí mojí hrou (úplně stejně jako mojí hrou nezačíná) a cítím jako slušnost počkat na vyhlášení a těm nejlepším zatleskat. Třeba příště udělají oni to samé pro mne.
 
Tak přece když hraji šrot tak nebudu sedět 2h v klubovně abych pak někomu zatleskal, už takhle při tom turnaji jste přes 5h na hřišti. Posedím s kolegy z flajtu, najím se a jedu domu.
Chodím na turnaje, kde mám nějakou péči od pořadatele a považuji za slušnost tam pak počkat na vyhlášení a zatleskat vyhlášeným (ono to kolikrát udělá větší radost, než nějaký pohár, kterých máme plné police). Většinou mám na takovém turnaji víc známých a po hře společně pokecáme. Když dělám turnaj, tak ho dělám pro kamarády a známé - a jsem rád, že nám tam skoro všichni vydrží do konce.
Je pravda, že už jsem odfiltroval turnaje, kde nikdo nezůstává a každý se sbalí a odjede. Ono to je většinou i o tom, že se o účastníky nikdo nestará a je to v podstatě jen levnější možnost zahrát si hřiště (turnajové fee je obvykle menší než běžné). Takové turnaje pokud možno nehraju.
K článku - nápad s míčky považuji za skvělý, cena pro každého mi přijde zbytečná, titulek nepovedený (lepší by bylo Hrál jsem dobrý turnaj)
 
Já chodím max. 3-4 turnaje za rok, právě z časových důvodů, pak doma musím poslouchat, že sem celý den v prdeli :)
A ono když se započítá cesta, rozcvička, hra a vyhlášení, tak je to klidně na celý den.
 
Já chodím max. 3-4 turnaje za rok, právě z časových důvodů, pak doma musím poslouchat, že sem celý den v prdeli :)
A ono když se započítá cesta, rozcvička, hra a vyhlášení, tak je to klidně na celý den.

Tím spíš si myslím, že ti 2h navíc neublíží:). A 99% hráčů to má uplně stejně...
 
Tím spíš si myslím, že ti 2h navíc neublíží:). A 99% hráčů to má uplně stejně...

Mam to stejne jako @Seppper. Aneb, tohle je hlavni duvod proc se neucastnim nijak casto jako hrac turnaju - pokud tam nespim.
 
On je turnaj a turnaj... mnoho turnaju ma doprovodny program, poradny raut, sponsory... pak lidi radi zustavaji, ze?
Pak jsou ruzne pidi turnaje... kde se poradatel ani neukaze, zadne vyhlaseni neexistuje...

Kazdopadne celkem chapu, ze pokud je opravdu hodne velky turnaj, tak ne kazdy chce/muze zustavat X hodin dele.

Vlastne vubec nevnimam toto jako nejake drama.

A souhlas s @alda ... mnoh sportu jede ve formatu 2 dny jsem nekde jak trotl zavreny v hale z roku 1970 bez moznosti si i koupit kafe, nasleduji 2 minuty sportovniho vykonu a jede se dom. :)
 
Tak v neděli jsem využil inspirace od pana Halady (tímto mu děkuji za nápad) a obdaroval totožným způsobem všechny hráče našeho Hořehledského drivu a musím říct, že to bylo opravdu fajn - mě potěšila možnost jim udělat radost a řada hráčů ji skutečně projevila - byl to takový nevšední srdečný golfový moment.
 
Přidal bych ještě jeden pohled z Východních Čech. Na Vrších už asi 4 roky funguje jeden turnaj "texas", který se hraje od května do září každý týden. Dvojice jsou téměř stabilní, kdy s kým hraje se losuje podle zúčastněných, poplatek je 10,-Kč do zlatého prasátka - které se rozbije na závěrečnou hostinu a drobné dary pro celkové vítěze (hodnotí se nejlepší 3 výsledky za sezonu). Je fakt, že tenhle turnaj mnohé svým způsobem přitahuje, takže si vždycky čas najdou, aby si alespoň 1x týdně zahráli. Že pak následuje posezení a nějaká večeře od prezidentky klubu je přirozený bonus pro klub.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom