Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak zabalit golfovou hůl pro poštu?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Jak pomocí běžných domácích "ingrediencí" dostatečně kvalitně zabalit jednu golfovou hůl pro zaslání poštou?
Ještě jsem hůl neposílal a bohužel nemám krabice, které by šlo využít...
 
No... na poště nebo v papírnictví koupit tubus na výkresy. Jinak se obávám, že z doma běžně dostupného to nedáš.
 
Mně asi dvakrát přišla hůl v bublinkové folii omotané izolepou, nepoškozená. Ale to bys musel mít doma tu bublinkovou folii, co:)?
Jinak bych shaft jenom omotal běžnou potravinářskou folií a hlavu dal třeba ještě do krabice s dírou vycpanou papírama, kvůli ochraně;)
Ale je to Česká pošta, to bude vždycky loterie.
 
No... na poště nebo v papírnictví koupit tubus na výkresy. Jinak se obávám, že z doma běžně dostupného to nedáš.

to by asi šlo, ale tam se mi asi putter nevjde, resp. hlava, případně driver, ne?

Mně asi dvakrát přišla hůl v bublinkové folii omotané izolepou, nepoškozená. Ale to bys musel mít doma tu bublinkovou folii, co:)?
Jinak bych shaft jenom omotal běžnou potravinářskou folií a hlavu dal třeba ještě do krabice s dírou vycpanou papírama, kvůli ochraně;)
Ale je to Česká pošta, to bude vždycky loterie.

bublinkatá folie je docela dobře dostupná, řekl bych, takže to by případně šlo.
 
@RobertSlajs bublinkovou folii maj i na poste :) kupuju ji vzdy pred dovolenou a balim to kolem hlav holi do travel bagu
jinak kdyz jsem posilal wedge, tak jsme mel primo krabici na hole, tu jsem vystlal novinama a hlavy obalil bublikama :)
 
Tohle je podle mě ideál, to přežije i Českou poštu;)
a kdyz posilaj vyrobci hole, tak je to podlouhla krabice, na koncich molitany, v tom otvory pro hlavy, hole jsou proti sobe (4 a 4), vystlane nastrihanym kartonem/papirem :)
 
Tak v tomto mohu asi dost poradit :D
Jakykoliv vetsi karton a udelat z nej tubus s trojuhelnikovou zakladnou (jehlan). Kdyz je karton kratky, tak proste spojit (dva prekryt). Je to easy a rychle... a nejaky karton z IKEA se vzdy najde.

Zabalil a poslal jsem takto uz nespocet holi a vzdy to prezilo. Ted uz si hlavne nechavam krabice z ebay, kdyz mi nekdo neco posle... takze vetsinou recykluji co mam. :)
 
Přesně tak. Bublinková fólie je nejlepší. Takhle mi přišli první hole a když jsem prodával dělal jsem to stejně. Odezva byla dobrá,takže bych se toho vůbec nebál.
Pokud máš menší krabici, tak jsem ji rozřízl a "omotal" kolem abych ochránil hlavně hlavy, případně jsem přidal kus další krabice abych dostal potřebný rozměr.
Komplikovanější ale funkční ;)
 
Tak v tomto mohu asi dost poradit :D
Jakykoliv vetsi karton a udelat z nej tubus s trojuhelnikovou zakladnou (jehlan). Kdyz je karton kratky, tak proste spojit (dva prekryt). Je to easy a rychle... a nejaky karton z IKEA se vzdy najde.

Zabalil a poslal jsem takto uz nespocet holi a vzdy to prezilo. Ted uz si hlavne nechavam krabice z ebay, kdyz mi nekdo neco posle... takze vetsinou recykluji co mam. :)

Tohle zni uz dobre a pouzitelne, proste trihranny tubus z kartonu, vyplnit novinami, a spojit spoje tejpovaci paskou. To by šlo!
 
@requo jestli chces, jednu krabici ti dneska dam. Mam v praci... ;)
 
@requo jestli chces, jednu krabici ti dneska dam. Mam v praci... ;)

Není potřeba, už jednu nakonec na základě svého založeného dotazu před már minutami dostal slíbenou od @doktordee (díky), ale zajímá mě to pak už i do budoucna a myslím, že tohle je dotaz, na něhož nějaká easy doporučení mohou zaujmout a pomoci i dalším "NEtraderum" :)
 
Tak v tomto mohu asi dost poradit :D
Jakykoliv vetsi karton a udelat z nej tubus s trojuhelnikovou zakladnou (jehlan). Kdyz je karton kratky, tak proste spojit (dva prekryt). Je to easy a rychle... a nejaky karton z IKEA se vzdy najde.

Zabalil a poslal jsem takto uz nespocet holi a vzdy to prezilo. Ted uz si hlavne nechavam krabice z ebay, kdyz mi nekdo neco posle... takze vetsinou recykluji co mam. :)

Mohu popsanou metodu doporučit...osobně vyzkoušeno, s podáním na poště žádný problém, příjemce spokojen... Jehlan vystlat, aby hůl uvnitř necestovala.
 
Trihran je nejlepsi, je to i standardni USPS krabka, prisel mi v ni putter ...
Nebo jeste je moznost skocit do nejakeho grafickeho studia nebo kopirky, kde maji i plotter a tam sezenes zadarmo tubusu habadej, tenke na shafty driveru, sirsi na wedge nebo zeleza, je to trochu tezsi, ale totalne vandalproof ...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom