Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Jak se ze mě stal golfový rozdavač

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Jak se ze mě stal golfový rozdavač (GolfDigest.cz)

KOMENTÁŘE > V pražském Motole, respektive v Golf Clubu Praha, dělali probírku svých skladovacích prostor a rozhodli se, že některé staré hole dají pryč. Dát pryč hole ale neznamená je vyhodit. To by byl hřích! Jen je naskládali ven, opřeli o zídku a každý, kdo šel kolem, si mohl vzít.

Pokračovat ve čtení...
 
Za mě dobrý. Co děláte se starými holemi, prodáváte, rozdávate, schovávate, skladujte coby kdyby? Poslat je do frcu za úplatu mi přijde jako dobrý nápad. A když to nejde, tak je i rozdat. Koneckonců - hůl má holovat... Když neholuje, tak je smutná. Kvůli tomu ji vyrobili.

Hele, nové slovo. Dobře já!

Btw kam a co s golfovými holemi, které už nikdo v našem okolí nechce a inzerce (nabídky kdekoli) nefunguje? Máte nápad?
 
My je v minulém roce rozprodali za 200 Kč/ ks. Dávat se mi je nechtělo, byť jsem o tom taky přemýšlel. Mám pocit že drobný peníz zaručí, že člověk tu hůl skutečně chce a my zas měli pár korun navíc pro děti. Respektive hole 6, 7, 8, P, S a slušná dřeva si nechávám, protože je používáme k tréninku. Tam jich během roku cca 10 - 20 odejde do golfového nebe, takže je potřeba stále doplňovat.

Ale třeba před Vánoci se tu objevil jeden obchoďák kvůli spolupráci na příští rok. A jak jsme kecali, vypadlo z něj, že by chtěl dát bráchovi golfovou hůl, protože furt mluví o golfu atd. Ale že neví jak na to a kam jít atd. Tak jsem sáhl do skříně a dal mu jednu pěknou 7ku jako dárek. To jak mu svítili radostí oči si budu dlouho pamatovat.
 
To je vážně super příběh. Moje první hole Silverine, set koupený z druhé ruky, jsem díky levnogolfu poslala dál za stejnou cenu, co jsem je koupila. Druhý set z druhe ruky, TopFlite jsem darovala u nás na hřišti " na půjčování". A momentálně se nám v dílně válí železa Woodworm, set Masters - i když z něj ještě některé hole manžel používá. A juniorský set želez Tiger. Jestli je to prodejné, nevím, pořád říkám, že to zkusím hodit za symbolickou cenu na levnogolf...No a udělat dobrej skutek darováním se mi docela líbí, třeba by ještě někomu posloužily....
 
super nápad, mám starý hole, co mi prodal první trenér, co mě učil na druhou stranu, jak je rozdat, abych neplatila poštovný? sem s nápady :up:
 
Ahoj,

kdyby jste měli někdo nějaký ... Putter za rozunou cenu (cca 200+pošt.)... Nějak si zvykám s používaným (z 2 ruky) a zatím to není ono. Budu rád. Když mi nebude sedět tak ho za stejnou cenu pošlu dále. Díky.
 
Ahoj,

kdyby jste měli někdo nějaký ... Putter za rozunou cenu (cca 200+pošt.)... Nějak si zvykám s používaným (z 2 ruky) a zatím to není ono. Budu rád. Když mi nebude sedět tak ho za stejnou cenu pošlu dále. Díky.
putter tam bohužel není :oops:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom