Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak se dostat na golf bez auta?

Seppper

Guru fóra
Klub
Golf Club Beřovice
HI (HCP)
6,8
Příští víkend je zbytek rodiny v kempu a já mám volnou neděli ale bez auta. Přemyšlím tedy, jak se dostat na hřiště.
Vidím Men tour na Botanice, nějaký další turnaj v Motole a ještě mě napadla varianta metrem na Černý most.

Případně, neplánujete někdo jet někam hrát turnaj či jen tak a nepojedete okolo Chýně ( 25303 )?

Jinak zvažuji tyto varianty:

Botanika - tágo
Motol - vlakem
ČM - bus + metro

Byl jste někdo někdy na hřišti hromadou? Nebudu v MHD za exota?
 
Příští víkend je zbytek rodiny v kempu a já mám volnou neděli ale bez auta. Přemyšlím tedy, jak se dostat na hřiště.
Vidím Men tour na Botanice, nějaký další turnaj v Motole a ještě mě napadla varianta metrem na Černý most.

Případně, neplánujete někdo jet někam hrát turnaj či jen tak a nepojedete okolo Chýně ( 25303 )?

Jinak zvažuji tyto varianty:

Botanika - tágo
Motol - vlakem
ČM - bus + metro

Byl jste někdo někdy na hřišti hromadou? Nebudu v MHD za exota?
Franta jezdí s golfovým cajkem MHD furt:)
V sobotu jedu do Beřovic, mohl bych tě vzít. V neděli asi Malevil + Janov, to je na celej den. Ale místo v autě se najde jestli máš zájem..
 
Příští víkend je zbytek rodiny v kempu a já mám volnou neděli ale bez auta. Přemyšlím tedy, jak se dostat na hřiště.
Vidím Men tour na Botanice, nějaký další turnaj v Motole a ještě mě napadla varianta metrem na Černý most.

Případně, neplánujete někdo jet někam hrát turnaj či jen tak a nepojedete okolo Chýně ( 25303 )?

Jinak zvažuji tyto varianty:

Botanika - tágo
Motol - vlakem
ČM - bus + metro

Byl jste někdo někdy na hřišti hromadou? Nebudu v MHD za exota?
Vidíš a já jsem byl na testování v Hodkovičkách vlakem a tramvají . Přijet autem , když jsem četl recenze, že po testování jsou všichni úplně mrtví, se mi zrovna po D1 nechtělo. Na Motol se dostaneš v poho metro plus bus a potom sejdeš jen tou čističkou z hlavní.
 
v Praze se dostanes mhd na vsechna hriste, nejtezsi je to asi na cernak, jento nejdal ze zastavky
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
CM mhd je dost od ruky...
 
Franta jezdí s golfovým cajkem MHD furt:)
V sobotu jedu do Beřovic, mohl bych tě vzít. V neděli asi Malevil + Janov, to je na celej den. Ale místo v autě se najde jestli máš zájem..

Sobotu mám bohužel pracovní, jinak bych určitěl šel, tu neděli promyslím, ani jedno hřiště sem nehrál.
 
v Praze se dostanes mhd na vsechna hriste, nejtezsi je to asi na cernak, jento nejdal ze zastavky

A to sem si myslel, že na Zličíně vlezu do metra a na ČM vylezu kousek od hřiště :)
 
A to sem si myslel, že na Zličíně vlezu do metra a na ČM vylezu kousek od hřiště :)
vylezes, jen ne u klubovny, ale na druhe strane hriste :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom