Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak obohatit dětem golf?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Máte nějaké tipy, osvědčené hry, motivační prvky, jak obohatit dětem golf? U nás zatím funguje:

- dostaneš potom klobásu s limonádou
- s mladším Honzíkem: budeš patovat
- kopeme míčkem mimo hru po fervejích na střídačku

Samozřejmě, když je prostor, čas a vhodné místo. Byla by další inspirace?
 
U dětí vždy fungovaly soutěže. Ideálně proti trenérovi, v lepším případě proti rodiči. Cena je podružná. Pizza. Zmrzka. Vše co se dá jíst rukama a upatlat se u toho. 🥳
 
Barevné míčky, čím víc, tím líp. Blízké cíle - klasická jamka pro ně musí být moc dlouhá. Donutil si mě se zamyslet, čím bych motivovala kluky, kdybychom hráli golf když byli malí. Drobné odměny v bagu za dílčí cíle. Odměna nakonec - nějakou hroznou zhůvěřilost k snědku, kterou milují ;)
Vzpomněla jsem si, jak kluky hned víc bavily pěší výlety, když mohli držet v ruce navigaci a najít kešku.
 
Barevné míčky, čím víc, tím líp. Blízké cíle - klasická jamka pro ně musí být moc dlouhá. Donutil si mě se zamyslet, čím bych motivovala kluky, kdybychom hráli golf když byli malí. Drobné odměny v bagu za dílčí cíle. Odměna nakonec - nějakou hroznou zhůvěřilost k snědku, kterou milují ;)
Vzpomněla jsem si, jak kluky hned víc bavily pěší výlety, když mohli držet v ruce navigaci a najít kešku.
Já hraju s vnukem jamkovku. Odpaliště má posunutá tak aby byl
schopen hrát GIR. Skórku píše on.
Hrajeme o zmrzlinový nebo chmelový pohár . Záleží na tom , kdo vyhraje.😃
🧁🍺
 
Já hraju s vnukem jamkovku. Odpaliště má posunutá tak aby byl
schopen hrát GIR. Skórku píše on.
Hrajeme o zmrzlinový nebo chmelový pohár . Záleží na tom , kdo vyhraje.😃
🧁🍺

Ty voe, “chmelový pohár”😍😍😍
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom