Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Jak nosite/vozite golfovy bag

Jak přepravujete bag po hřišti??

  • Na zádech

    Hlasy: 12 36,4%
  • 2kolový vozík

    Hlasy: 2 6,1%
  • 3kolový vozík

    Hlasy: 23 69,7%
  • 4kolový vozík

    Hlasy: 2 6,1%
  • elektrický vozík

    Hlasy: 6 18,2%
  • buggy

    Hlasy: 2 6,1%
  • mám caddyho ;)

    Hlasy: 3 9,1%

  • Hlasovalo
    33
My akorát prozraďte, jak to děláte, když máte v autě pravidelně rodinu, 4 členy a jedete někam na dovolenou. To už snad je lepší si i vozík na místě pujčit, nebo pak tu buginu. Představa 3-4 bagů, 4 vozíků - nakládání, vykládání a už mám zkažený celý týden. :( Akorát škoda, že nejsou dobré vozíky k pronájmu na hřištích, nebo ne všude. Jsem to tak počítal... pronájem kdyby byl za stovku elektrického na hru, tak bych asi vůbec neváhal a šel bych do do toho. Za tu pohodu by to stálo.

Řeším to takhle už nějaký čas i s lyžema. Boty vozíme svoje, lyže si půjčujeme na místě.
 
My akorát prozraďte, jak to děláte, když máte v autě pravidelně rodinu, 4 členy a jedete někam na dovolenou. To už snad je lepší si i vozík na místě pujčit, nebo pak tu buginu. Představa 3-4 bagů, 4 vozíků - nakládání, vykládání a už mám zkažený celý týden. :( Akorát škoda, že nejsou dobré vozíky k pronájmu na hřištích, nebo ne všude. Jsem to tak počítal... pronájem kdyby byl za stovku elektrického na hru, tak bych asi vůbec neváhal a šel bych do do toho. Za tu pohodu by to stálo.

Řeším to takhle už nějaký čas i s lyžema. Boty vozíme svoje, lyže si půjčujeme na místě.
No, jen za květen jsem byl na hřišti 19x :D, a to bych šel i víckrát, kdyby... :D A půjčovat si ho pokaždý? :confused: Ale na tý dovolený si to představit dokážu, i když na mnoha hřištích budeš mít rovnou k feečku buggy :D
Jinak když už jede víc členů, tak bych nastrkal dvě sady holí do jednoho bagu :)
 
No, jen za květen jsem byl na hřišti 19x :D, a to bych šel i víckrát, kdyby... :D A půjčovat si ho pokaždý? :confused: Ale na tý dovolený si to představit dokážu, i když na mnoha hřištích budeš mít rovnou k feečku buggy :D
Jinak když už jede víc členů, tak bych nastrkal dvě sady holí do jednoho bagu :)

To je jasné, ale já se do roka na hřiště dostanu mnohem méně. Na devítku ho nepotřebuju a na 18tku by to bylo ok. Pro mě by bylo příjemne - že se nemusím starat o baterku, servisovat to atp. Bydlím v paneláku, s rodinou, takže počítám i cm uložného prostoru v komoře ve skříni - a ještě to musím z parkoviště dotáhnout dom. S garáží by asi taky byla jiná situace.
 
My akorát prozraďte, jak to děláte, když máte v autě pravidelně rodinu, 4 členy a jedete někam na dovolenou. To už snad je lepší si i vozík na místě pujčit, nebo pak tu buginu. Představa 3-4 bagů, 4 vozíků - nakládání, vykládání a už mám zkažený celý týden. :( Akorát škoda, že nejsou dobré vozíky k pronájmu na hřištích, nebo ne všude. Jsem to tak počítal... pronájem kdyby byl za stovku elektrického na hru, tak bych asi vůbec neváhal a šel bych do do toho. Za tu pohodu by to stálo.

Řeším to takhle už nějaký čas i s lyžema. Boty vozíme svoje, lyže si půjčujeme na místě.
Moje akutální zkušenost - na velikonoce jsme jeli na soustředění s TCM našeho klubu - do auta 4 bagy, 3 vozíky a samozřejmě oblečení a to v té době - teplé oblečení, takže objemné. Kufr auta plný hačaperků na golf a to jen díky tomu, že můj vozík BigMax jde složit na placato a manžel tahá bag na zádech, se to vešlo. V rakvi na střeše oblečení a boty a měli jsme co dělat, aby se to vešlo. Možná jsme tam dali i kolečka z mého vozíku. Jet takto na řádnou dovolenou nepřipadá v úvahu, jakože bychom sebou vezli hole "když bude v okolí hřiště, zahrajeme si". Na dovču jezdíme s přáteli, kteří golfu nefandí, tak to máme vyřešené.

To je jasné, ale já se do roka na hřiště dostanu mnohem méně. Na devítku ho nepotřebuju a na 18tku by to bylo ok. Pro mě by bylo příjemne - že se nemusím starat o baterku, servisovat to atp. Bydlím v paneláku, s rodinou, takže počítám i cm uložného prostoru v komoře ve skříni - a ještě to musím z parkoviště dotáhnout dom. S garáží by asi taky byla jiná situace.
A přestože bydlíme v baráku, myslím dost velkém, máme garáž a dílnu a sklad...tak vidím jak se nám sportovní náčiní hromadí a neumím si představit jak by to člověk uložil v paneláku. To jsou kola, běžky, hole s bagy na golf + vozíky... Tak tě chápu, že řešíš každý koutek, každý cm místa.
 
Upraveno moderátorem:
proč to není zdravý bude lepší se ptát asi ortopeda, já jen interpretuji. Na druhou stranu odborníkovi věřím. Obzvláště když ho znám roky. Ale každý se chová ke svému zdraví podle svého, takže bude asi nejlepší si najít svého rádce a podle toho se chovat, pokud ti vyhovuje tahat bag, tahej, já mám na to svůj názor, který nevnucuju nikomu.

Jo v pohodě, já jen chtěl vědět, proč zrovna tenhle ortoped to považuje za nezdravé, a zda ty argumenty platí pro všechny bez rozdílu, nebo jen pro nějaký vzorek populace. Odpovědi, ať se jdu zeptat svýho ortopeda, vnímám tak, že buď si pisatel moji otázku nepřečetl, nebo byl zcela výjimečně stižen záchvatem myšlenkového minimalismu :-D
 
nebo byl zcela výjimečně stižen záchvatem myšlenkového minimalismu :-D


Dost zbytečné!!!
Tyhle urážky sem určitě nepatří.
Víc se k tomu (tobě) nemá smysl vyjadřovat.
 
Pro všechny diskutující: myslím, že už to stačilo. Prosím, ponechme více či méně pochopené/nepochopená rýpnutí stranou a v tomto vlákně diskutujme nadále jen a pouze k tématu. Všechny další příspěvky od kohokoli nedržící se tohoto varování budou smazány.
 
Pro všechny diskutující: myslím, že už to stačilo. Prosím, ponechme více či méně pochopené/nepochopená rýpnutí stranou a v tomto vlákně diskutujme nadále jen a pouze k tématu. Všechny další příspěvky od kohokoli nedržící se tohoto varování budou smazány.
Maximální souhlas https://cs.wikipedia.org/wiki/Troll_(internet)
 
Milí golfisté,

když jsem objevil toto fórum, tak mé srdce zaplesalo, neb posledních několik aktivit tohoto druhu postupně odumřelo. Pamatuju si doby, kdy jsme na jednom fůru hráli několik ročníků jamkovky. Pamatuji si doby, kdy @Yahuu byl vynikajícím amatérským golfistou, a štvalo jej angažmá ve státní správě. Taky si vzpomínám, jak @doktordee psával ostré příspěvky, hádaje se o právu singla hrát ve Mstěticích ze žlutých, když je to v propozicích turnaje..... ale k věci. Byl jsem jsem rád, že jsem objevil toto fórum.
Bohužel - moje zarputilé trvání na tom, abychom se v tomto vlákně drželi tématu, bylo vyhodnoceno jako trolení. Bohužel, věta napsaná s nadsázkou a označená emotikonou, aby všem bylo zřejmé, že jde o vtip, byla označena za urážku.
Asi jsem měl naloženou hlavu ve slaným láku, nebo mám inteligenci vagonu tupých bruslí, ale nepřišel jsem na to, proč. Ale už se tím nechci zabývat. Prostě jste tu jiní. Všechno je jednou poprvé, i náraz v diskusním fóru.
Přispěji tedy ke svému boji s vlastní prokrastinací a požádám tímto nějakého admina, aby mne tady zrušil, vymazal, nechť jsem zcela zapomenut.

Hezkou hru.
 
Milí golfisté,

když jsem objevil toto fórum, tak mé srdce zaplesalo, neb posledních několik aktivit tohoto druhu postupně odumřelo. Pamatuju si doby, kdy jsme na jednom fůru hráli několik ročníků jamkovky. Pamatuji si doby, kdy @Yahuu byl vynikajícím amatérským golfistou, a štvalo jej angažmá ve státní správě. Taky si vzpomínám, jak @doktordee psával ostré příspěvky, hádaje se o právu singla hrát ve Mstěticích ze žlutých, když je to v propozicích turnaje..... ale k věci. Byl jsem jsem rád, že jsem objevil toto fórum.
Bohužel - moje zarputilé trvání na tom, abychom se v tomto vlákně drželi tématu, bylo vyhodnoceno jako trolení. Bohužel, věta napsaná s nadsázkou a označená emotikonou, aby všem bylo zřejmé, že jde o vtip, byla označena za urážku.
Asi jsem měl naloženou hlavu ve slaným láku, nebo mám inteligenci vagonu tupých bruslí, ale nepřišel jsem na to, proč. Ale už se tím nechci zabývat. Prostě jste tu jiní. Všechno je jednou poprvé, i náraz v diskusním fóru.
Přispěji tedy ke svému boji s vlastní prokrastinací a požádám tímto nějakého admina, aby mne tady zrušil, vymazal, nechť jsem zcela zapomenut.

Hezkou hru.
Hezkou hru, pane magistře.
 
My akorát prozraďte, jak to děláte, když máte v autě pravidelně rodinu, 4 členy a jedete někam na dovolenou. To už snad je lepší si i vozík na místě pujčit, nebo pak tu buginu. Představa 3-4 bagů, 4 vozíků - nakládání, vykládání a už mám zkažený celý týden. :( Akorát škoda, že nejsou dobré vozíky k pronájmu na hřištích, nebo ne všude. Jsem to tak počítal... pronájem kdyby byl za stovku elektrického na hru, tak bych asi vůbec neváhal a šel bych do do toho. Za tu pohodu by to stálo.

Řeším to takhle už nějaký čas i s lyžema. Boty vozíme svoje, lyže si půjčujeme na místě.

No, mam pro Tebe odpoved :)
Libi se mi jak o tom premyslis.

Tak do stredne velkyho kombika das do kufru 3 bagy a 3 voziky a to je plnej kufr. ( je to jak tetris) Dalsi tasky musis dat mezi 2 deti dozadu :) ale stale chybi 1 vozik a 1 bag! Kam s tim?
Proto, kdyz chces jet na vice dni musis si hodit rakev na strechu, tam dam v poho 2 bagy a 2 tasky s botama k tomu :) zbytek do kufru.

Je to mazec! V lete vyfotim a poslu :) je to neskutecna legranda.
Ani kdyz jsme koupili jeste veeeelike soukr auto, kam se vejde bag do kufru v poho na sirku, i tak to bude k popukani. Homolkovi hadr.
 
No, mam pro Tebe odpoved :)
Libi se mi jak o tom premyslis.

Tak do stredne velkyho kombika das do kufru 3 bagy a 3 voziky a to je plnej kufr. ( je to jak tetris) Dalsi tasky musis dat mezi 2 deti dozadu :) ale stale chybi 1 vozik a 1 bag! Kam s tim?
Proto, kdyz chces jet na vice dni musis si hodit rakev na strechu, tam dam v poho 2 bagy a 2 tasky s botama k tomu :) zbytek do kufru.

Je to mazec! V lete vyfotim a poslu :) je to neskutecna legranda.
Ani kdyz jsme koupili jeste veeeelike soukr auto, kam se vejde bag do kufru v poho na sirku, i tak to bude k popukani. Homolkovi hadr.
My dáme do "středně velkého kombíka" 4 bagy (na šířku) a 3 vozíky - ano, je to tetris jako hrom, manžel je na to borec. A tašky s hadrama (rozuměj s oblečením) nahoru do rakve. Mezi děti na zadní sedadla nenacpeme už krom mojí kabelky nic - děti mají už parametry dospělých osob :mad:
 
Milí golfisté,

když jsem objevil toto fórum, tak mé srdce zaplesalo, neb posledních několik aktivit tohoto druhu postupně odumřelo. Pamatuju si doby, kdy jsme na jednom fůru hráli několik ročníků jamkovky. Pamatuji si doby, kdy @Yahuu byl vynikajícím amatérským golfistou, a štvalo jej angažmá ve státní správě. Taky si vzpomínám, jak @doktordee psával ostré příspěvky, hádaje se o právu singla hrát ve Mstěticích ze žlutých, když je to v propozicích turnaje..... ale k věci. Byl jsem jsem rád, že jsem objevil toto fórum.
Bohužel - moje zarputilé trvání na tom, abychom se v tomto vlákně drželi tématu, bylo vyhodnoceno jako trolení. Bohužel, věta napsaná s nadsázkou a označená emotikonou, aby všem bylo zřejmé, že jde o vtip, byla označena za urážku.
Asi jsem měl naloženou hlavu ve slaným láku, nebo mám inteligenci vagonu tupých bruslí, ale nepřišel jsem na to, proč. Ale už se tím nechci zabývat. Prostě jste tu jiní. Všechno je jednou poprvé, i náraz v diskusním fóru.
Přispěji tedy ke svému boji s vlastní prokrastinací a požádám tímto nějakého admina, aby mne tady zrušil, vymazal, nechť jsem zcela zapomenut.

Hezkou hru.
Kliiiiíd, já dostal po registraci taky čoud
 
Milí golfisté,

když jsem objevil toto fórum, tak mé srdce zaplesalo, neb posledních několik aktivit tohoto druhu postupně odumřelo. Pamatuju si doby, kdy jsme na jednom fůru hráli několik ročníků jamkovky. Pamatuji si doby, kdy @Yahuu byl vynikajícím amatérským golfistou, a štvalo jej angažmá ve státní správě. Taky si vzpomínám, jak @doktordee psával ostré příspěvky, hádaje se o právu singla hrát ve Mstěticích ze žlutých, když je to v propozicích turnaje..... ale k věci. Byl jsem jsem rád, že jsem objevil toto fórum.
Bohužel - moje zarputilé trvání na tom, abychom se v tomto vlákně drželi tématu, bylo vyhodnoceno jako trolení. Bohužel, věta napsaná s nadsázkou a označená emotikonou, aby všem bylo zřejmé, že jde o vtip, byla označena za urážku.
Asi jsem měl naloženou hlavu ve slaným láku, nebo mám inteligenci vagonu tupých bruslí, ale nepřišel jsem na to, proč. Ale už se tím nechci zabývat. Prostě jste tu jiní. Všechno je jednou poprvé, i náraz v diskusním fóru.
Přispěji tedy ke svému boji s vlastní prokrastinací a požádám tímto nějakého admina, aby mne tady zrušil, vymazal, nechť jsem zcela zapomenut.

Hezkou hru.
koukám že se sem rozšířil trend páchání veřejné "rituální sebevraždy"..........
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom