Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak na letní túru LevnoGolfistů?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Ahoj kamarádi,

naše túra Levný Golf IndoorCup 2015/16 (http://www.levnygolf.cz/19-jamka) se nám pomalu chýlí ke k velkému finále a je pomalu na čase přemýšlet, co a jak dál, přes hlavní sezónu. Průběžně se mě ptáte, co chystám na jaro, léto a tak, kde budeme pokračovat. Abych se přiznal, nevím, jakým správným způsobem to uchopit a o co je vlastně zájem, pokud vůbec zájem je. Indoor v Praze přes zimu měl tu výhodu, že jsme se všichni mohli setkat na jednom místě, je to relativně snadné k organizaci (když už člověk ví co a jak), zahráli si dobře i začátečníci v duchu přátelského soutěžení a abych se přiznal, jsem moc spokojený s tím, jak to zatím probíhá a že vlastně na jarní část máme pořád "Plný dům". Co dál? Moc rád bych pokračoval dál, ale jak? O co by byl zájem?

Napadlo mě několik variant, ale uvítám veškeré nápady a názory, zdali byste měli chuť pokračovat dál případně za jakých podmínek. Problém u mě je v tom, že se chci golfem bavit a užívat si to a hlavně chci taky hrát :), takže čím to bude organizačně jednodušší, tím pro mě lépe. A samozřejmě cenově rozumně - to ale neznamená, že zadarmo pro provozovatele hřiště, pro mě osobně spíš jen nákladově, symbolicky - zatím se tím nechci živit,  hlavně to pak moc nejde spojit - vetší peníze, větší očekávání účastníků k organizaci, chodu atp, pak bych nemohl hrát, neužil bych si to. Napadlo mě několik variant, především pro okolí Prahy, jak byste to viděli vy? Počítám, že 20 účastníků se pravidelně najde. Nicméně ceny za případné ceny bych viděl spíše symbolické a samozřejmě pro vítěze pohár, celé setkávání co nejvíce v přátelském a pohodovém duchu.

  1. túra se snižováním HCP: jednou měsíčně, např. každé první úterý v odpoledních hodinách turnaj na devítce (po práci) na hřišti v blízkém okolí Prahy (trochu problém s cenami, prostě moc níž, než na běžné fee a třebas dvacet procent slevy to asi nepůjde, nějaký nápad, tip?), včetně snižování HCP (zaplatit servis od hřiště)
  2. túra bez snižování HCP: pravidelně každé druhé úterý si zarezervovat třeba teetime jedné hodiny na hřišti, třebas Zbraslav a jít jenom první devítku, soutěžně bez zápisu a snižování HCP, výsledky pak obdobně, jako hodnotíme naší ligu teď a včas se rezervovat 
  3. treninková pravidelná setkání a hra: obdobně jak 2, ale na akademii, napadla mě Zbraslav (3 par - bohužel v hrozném stavu, zase fee běžné za 200,- neomezeně), případně Beřovice, akademie je lepší, tuším, že 400,- (asi by se ukecalo). Nebo možná Benátky nad Jizerou, Dýmač - akademie, ale turnaj by mohl být taky fajn, malé hřiště, trénink krátké hry a v podstatě se to obejít dá za hodinku a kus...
  4. samostatné adhoc turnaje: i když nebude nic z toho, tak určitě počítám s tím, že bych do roka udělal 2-3 samostatné akce na různých hřištích, o čemž bych dopředu poslal zprávu, kontakty na sebe máme

Vyjma názorů na výše uvedené body: co by pro vás bylo vhodnější? Víkendový den, všední den, celá osmnáctka, devítka, jak často, se snižováním HCP, nebo jen "vnitřní samostatná hodnocení" ala naše tabulka pro indoor? A nebo se na to celé vybodnout? Když se toho sejde moc, udělám pak dotazníkové šetření, teď je to sbírka nápadů a podnětů a ověření případného zájmu.

Díky za názory, nápady, případně konkrétní doporučení. Pokud víte o něčem cenově dostupném, co je v dojezdové vzdálenosti z Prahy, bylo by to fajn. Většina z nás je nyní z Prahy. :) Uvědomuji si, že je to nefér pro mimopražské, nicméně, určitě rád podpořím i mimopražské akce, případně pokud se nabídne někdo i nárazově na nějakém hřišti, kde by šlo něco uspořádat, třeba i celovíkendová akce, tak to nějak dáme dohromady. 
 
Já jsem pro 1.variantu. 9 jamek v týdnu po práci s úpravou. Jen se obávám, že já se jako soutěžící nezúčastním. S mým hcp myslím, že mohu už hrát jen na 18 jamek. Nicméně rád si zahraju a mohu zároveň být uveden jako rozhodčí.
 
Jsem pro variantu 1 i 2. Napadla mě moje domácí Líšnice, možná by se podařilo ukecat dobrou cenu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom