Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Jak na golfový trénink díky statistikám. Vizi ČGF odhalila Melichová

Jamka R. Reader

Admin
19.jamka
Robot 19.jamky
Jak na golfový trénink díky statistikám. Vizi ČGF odhalila Melichová (GolfExtra.cz)

Amatérka Jana Melichová byla jednou ze sedmi českých hráček, které prošly na domácím turnaji Ladies European Tour v Berouně koncem srpna cutem. Celkově si s parem došla pro dělené 47. místo, po turnaji navíc odhalila, jak se na akci připravovalo ve svém tréninku a jak pracuje se statistikami. To vše díky nové aplikaci Bryson, v rámci které si vede detailní tréninkový deník a statistiky ze hry.

Pokračovat ve čtení...
 
@requo Hm, a já si myslel, že to bude něco pro nás hobby dřeváky. To nevypadá.
 
@requo Hm, a já si myslel, že to bude něco pro nás hobby dřeváky. To nevypadá.

Proč myslíš? Já to používám každý den při práci s 7letými dětmi...
 
Proč myslíš? Já to používám každý den při práci s 7letými dětmi...
No pochopil jsem z toho, že s tím pracují kluby, trenéři a mají do toho přístup jejich svěřenci.
Ja nejsem ani jedno z toho, jen hledám aplikaci na "tréninkový deníček" s nějakými nástroji, které vyhodnotí co, kdy a případně jak úspěšně jsem trénoval.
 
No pochopil jsem z toho, že s tím pracují kluby, trenéři a mají do toho přístup jejich svěřenci.
Ja nejsem ani jedno z toho, jen hledám aplikaci na "tréninkový deníček" s nějakými nástroji, které vyhodnotí co, kdy a případně jak úspěšně jsem trénoval.

Myslim, ze kluci si tento potencial uvedomuji a byla by pro ne samotne skoda, kdyby nejakou upravenou verzi nepustili casem i mezi “obycejny” lid...
 
Myslim, ze kluci si tento potencial uvedomuji a byla by pro ne samotne skoda, kdyby nejakou upravenou verzi nepustili casem i mezi “obycejny” lid...
Tak kdyby si to neuvědomovali, tak se jim zmiň.
Sice nejsem asi ten správnej pilně trénující (ale zase chystám se už na třetí trénink během měsíce po čtyřech letech pauzy), ale klidně se zapojím do betatestu 🙂
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom