Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste se zbavit šlajsu?

ArmadOon

Aktivní člen
Ahoj, furt bojuju s driverem. Jak se ho konečně zbavit? Zkoušel jsem silnější drženi, víc si míč dát na špičku, protože to trefuju na patce. Myslíte, že by bylo lepší mít míč víc v předu v postoji? Nebo je chyba , že nepřeklápím správně zápěsti? Co pomohlo vám?
 
Mně pomohl trenér...
Byl jsem jednou před lockdownem. Zkusím zajít potom, ale chci trénovat zatím na drivingu.na youtube jsem koukal, ale nějak to nepomáhá. Přitom železa jsou super, drivunu zatím 4kou. Ale ten drivej je uplně jak z jiný planety :D
 
Byl jsem jednou před lockdownem. Zkusím zajít potom, ale chci trénovat zatím na drivingu.na youtube jsem koukal, ale nějak to nepomáhá. Přitom železa jsou super, drivunu zatím 4kou. Ale ten drivej je uplně jak z jiný planety :D
trénování sám na drivingu znamená z 99procent jen fixování chyb .
 
Byl jsem jednou před lockdownem. Zkusím zajít potom, ale chci trénovat zatím na drivingu.na youtube jsem koukal, ale nějak to nepomáhá. Přitom železa jsou super, drivunu zatím 4kou. Ale ten drivej je uplně jak z jiný planety :D
Taky jsem zkoušel trénovat dlouho sám nebo podle YouTube, ale byla to ta největší chyba...zafixoval jsem si pár zlozvyků a jejich odstranění jde velmi pomalu...🙁
Jinak na drive mi pomohlo zkrátit držení i nápřah a švihat/rotovat volně a plynule...
 
Jen zopakuji, co pisi jini... sam nic moc neopravis a naopak zafixujes vse mozne. Taktez jsem tu chybu udelal a sbiram se z toho dodnes..
 
risknu kritické reakce :p
5FF18301-B46A-463D-934D-D5BFAE07147F.jpeg
 
Jo, tu teorii zna asi kazdy...
Ale uz malokdo si uvedomuje, co a proc vlastne dela. To poznani trva dost dlouho... tyhle knihy jsou vice mene k prdu.
dokonce si myslím, že na obrázku jsou chyby....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom