Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy potrénovali?

Šlo by to, teď ho mám na 16,5, protože to 3W sem koupil nedávno a ještě to nestihl upravit zpět, to má standart 15, takže to 5W posunu zpět na 18 a mělo by to navazovat. Případně mám jako 15. hůl - 21 hybrid ale lépe se mi trefuje ta 4i, tak sem ho z bagu vyndal.
 
Taky tedy vyrážím trénovat. Na Císařskou louku v Praze. Vidím to dneska na mentální přípravu a koukaní, jak to jde ostatním :)

3EE051EB-5F64-48C5-8A6C-4EBC3A829F5D.jpeg

@Seppper: o recenzi se přimlouvám. Právě po tom pokukuju už taky.
 
Taky tedy vyrážím trénovat. Na Císařskou louku v Praze. Vidím to dneska na mentální přípravu a koukaní, jak to jde ostatním :)

Zobrazit přílohu 29219

@Seppper: o recenzi se přimlouvám. Právě po tom pokukuju už taky.
Z prosluněné terasy u nápojů různého druhu je každý sport nádherný:D:D........takhle podobně jsem letos běžkoval......a budu v tom pokračovat i na kole:)
 
Tak jsem dnes byl overit jestli vcerejsi prvni trenink po cca dvou mesicich byl vazne vtip a uz to bylo lepsi. Byl jsem na konci sezony fakt domlacenej, mel jsem zanet v lokti, chodil na razovou vlnu a jeste mi ho na druhou stranu prolomil protihrac, takze leva ruka byla dlouho nepouzitelna a na golf jsem se musel jen divat. Kdyz to ted drbnu tak je to porad hodne citit, to me odnauci:)

Jel jsem na paradni driving centrum v Biaritzu kde se da hrat ze vsech stran kolem dokola na ruzny greeny. A ty vyhledy. Tady se da vklidu stravit cely odpoledne. Pravidelne tu fouka od oceanu, takze jde hrat jak po i proti, je to nakresleny i na mapce. Kolem je devitka, tu bych rad zkusil pristi tejden. Devitka za 30e, druha za 10e. Kosik micku 3e a celodenni vstup na plochy 4e.
 

Přílohy

  • 37EF6D13-4318-42B6-8C95-2416B64FE450.jpeg
    37EF6D13-4318-42B6-8C95-2416B64FE450.jpeg
    106,4 KB · Zobrazení: 124
  • D436517D-D8A7-479A-B123-1AEF6ADDFF9F.jpeg
    D436517D-D8A7-479A-B123-1AEF6ADDFF9F.jpeg
    114,4 KB · Zobrazení: 123
  • 94FB7E40-8E38-42BD-99F2-84CBBA1DA431.jpeg
    94FB7E40-8E38-42BD-99F2-84CBBA1DA431.jpeg
    106,9 KB · Zobrazení: 124
Tak jsem zase po dlouhé době vyrazil na golf. Poprvé od vánoc. Původně jsem si zarezervoval TT na Slapech, ale vyměkl jsem, i kamarád, a vyrazili jsme na indoor do Stepu.
Mě ty indoory moc nebaví, zejména puttování mě neskutečně štve. Ale dneska jsem asi na 4 jamkách (tuším) to poslal pímo do jamky, takže za mě spokojenost.
Začal jsem totální průšvihem, možná bych tam byl ještě teď, kdybychom neměli omezeno na 10 ran. Ale s postupem jamek se to zlepšovalo a přišel i jeden par.
Na konci, poslední dvě jamky, už jsem byl celkem vyřízený.
Prostě mě přijde, že na klasickém hřišti si víc odpočinu než dojdu k další ráně.
Ale nakonec jsem rád, že jsem vyrazil, ale už se nemůžu dočkat, jak půjdu ven.
 
Prostě mě přijde, že na klasickém hřišti si víc odpočinu než dojdu k další ráně.

Indoor na švihání v teple fajn. Ale s tím vyřízením - i když by si byl venku, tak třeba na Slapech na poslední Jamce jsem vyřízený, ještě dřív, než tam dojdu a když ji vidím, tak se ten pocit zdvojnásobí. Tohle je jedna z mála jamek, kde bych si záhlásil rovnou dvojpar jen proto, abych ji nemusel hrát. Od tohoto postupu mě vyjma jiného odrazuje ale především to, že jí cestou ke klubovně a autu musím obejít do úplně stejného krpálu, jako když jdu po ferveji (což tu většinou stejně nejdu - ale naděje umírá poslední!) ;)
 
Indoor na švihání v teple fajn. Ale s tím vyřízením - i když by si byl venku, tak třeba na Slapech na poslední Jamce jsem vyřízený, ještě dřív, než tam dojdu a když ji vidím, tak se ten pocit zdvojnásobí. Tohle je jedna z mála jamek, kde bych si záhlásil rovnou dvojpar jen proto, abych ji nemusel hrát. Od tohoto postupu mě vyjma jiného odrazuje ale především to, že jí cestou ke klubovně a autu musím obejít do úplně stejného krpálu, jako když jdu po ferveji (což tu většinou stejně nejdu - ale naděje umírá poslední!) ;)
Hehe, já říkám furt, že poslední jamka by měla bejt jednoduchá a z kopce. Ale architekti maj asi jinej názor😉
Tak si aspoň říkám, že když ten krpál vylezu a ještě dejchám, nejsem na tom zase tak špatně…
 
… tak třeba na Slapech na poslední Jamce jsem vyřízený, ještě dřív, než tam dojdu a když ji vidím, tak se ten pocit zdvojnásobí. Tohle je jedna z mála jamek, kde bych si záhlásil rovnou dvojpar jen proto, abych ji nemusel hrát. Od tohoto postupu mě vyjma jiného odrazuje ale především to, že jí cestou ke klubovně a autu musím obejít do úplně stejného krpálu, jako když jdu po ferveji (což tu většinou stejně nejdu - ale naděje umírá poslední!) ;)
Myslím, že tahle jamka by asi vyhrála anketu „nejnesmyslnější jamka”.
A přitom ji vlastně kazí jen nesmyslně tvarovaný grýn, protože jinak to je jamka zajímavá. 😔
 
Indoor na švihání v teple fajn. Ale s tím vyřízením - i když by si byl venku, tak třeba na Slapech na poslední Jamce jsem vyřízený, ještě dřív, než tam dojdu a když ji vidím, tak se ten pocit zdvojnásobí. Tohle je jedna z mála jamek, kde bych si záhlásil rovnou dvojpar jen proto, abych ji nemusel hrát. Od tohoto postupu mě vyjma jiného odrazuje ale především to, že jí cestou ke klubovně a autu musím obejít do úplně stejného krpálu, jako když jdu po ferveji (což tu většinou stejně nejdu - ale naděje umírá poslední!) ;)
Ale jako jo, máš asi pravdu, ale na indooru mi "vadí", že prostě mezi ránama není ten prostoj (pokud to po.... a zahraju 30 m) nebo jen krátký než odpálí ten druhý. Což musím říct, že mě celkem ničí. Oproti tomu na hřišti je ten odpočinek delší, teda aspoň mi to přijde. Ale je pravda, že jsem tam dlouho nebyl 😢
Jestli ono to nesouvisí s OTP, pak to prostě nevyřeším :D
 
Hehe, já říkám furt, že poslední jamka by měla bejt jednoduchá a z kopce. Ale architekti maj asi jinej názor😉
Tak si aspoň říkám, že když ten krpál vylezu a ještě dejchám, nejsem na tom zase tak špatně…
No tak to 18ka v Beřovicích splňuje na 20% (je kousek z kopce) :D:D
 
Myslím, že tahle jamka by asi vyhrála anketu „nejnesmyslnější jamka”.
A přitom ji vlastně kazí jen nesmyslně tvarovaný grýn, protože jinak to je jamka zajímavá. 😔
Jamka zajímavá je, to určitě, akorát ten kopec nahoru je fakt hnusný.
A pin pozice 1 je magořina (vpravo vepředu).
 
Dnes jsem asi po 3 letech objednal hodinu u trenera ... nebot si porad nedovedu poradit s driverem.
Po par svihach mi upravil jednu vec a najednou vse zacalo fungovat. Driver jde skoro rovne a vysoko. Stacilo zmenit vzdalenost od micku a vahu vice smerovat ke spickam botu - akorat ten pocit je takovy zvlastni, jsem zvedav jestli si to budu pamatovat do zitrejsiho turnaje :)

Ale i zde se zacalo projevovat setreni ... uz zadne micky od trenera, musi si je clovek koupit
 
@alda: držím palce, ať to vyjde! Dej vědět.

Btw. když si zmínil to šetření, kolik stojí lekce trenéra v Rakousku?
 
Včera trénink s panem Čelikovským v Hořehledech. Hodně teorie, která je pro mě důležitá, spousty nových informací. A k tomu dvě jamky na hřišti. Takze teď už připravit bag a v pátek vlakem s MartinouX na Darovan. 🍀 Už se moc na vás těším. 🏌️‍♂️
 
Čekání na Honzu, který hrál turnaj, jsem si krátil tréninkem patování 🤭

 
Jsem to ale hlavička. :-D Začal jsem byt otráven s tím, že rovně míček sem tam trefit v poslední době mi jde. Takže je na čase (a může za to @Jerry a jeho cíleně tvarované drajvy na Darovanu) zkusit pojmout tuhle dovednost. No, dopadlo to tak, že nejsem schopen aktuálně trefit vůbec nic a rozptyl dopadových ploch mých ran je úctyhodný. Takže ano, rozhodit si takto ukázkově svoji hru před turnajem na Grabu... dobře já!

Takze dneska pro jistotu hodina s trenerem, aby to nějak opravil! Může za to stejně on, minulý týden mi ukazoval, jak v mém podání nejlépe tvarovat, který z těch způsobů je pro mě nejlepší... tak bude mít dneska práci to napravit! :-D
 
Jsem to ale hlavička. :-D Začal jsem byt otráven s tím, že rovně míček sem tam trefit v poslední době mi jde. Takže je na čase (a může za to @Jerry a jeho cíleně tvarované drajvy na Darovanu) zkusit pojmout tuhle dovednost. No, dopadlo to tak, že nejsem schopen aktuálně trefit vůbec nic a rozptyl dopadových ploch mých ran je úctyhodný. Takže ano, rozhodit si takto ukázkově svoji hru před turnajem na Grabu... dobře já!

Takze dneska pro jistotu hodina s trenerem, aby to nějak opravil! Může za to stejně on, minulý týden mi ukazoval, jak v mém podání nejlépe tvarovat, který z těch způsobů je pro mě nejlepší... tak bude mít dneska práci to napravit! :-D
Proto treneri jsou, aby te nejdriv rozlozili a musel jsi pak chodit k nim to opravovat ;)
 
Začal jsem se po nějaké době zase soustředit na krátkou hru a zkusil trénovat flop shoty otevřenou 8 železem, jak mi kdysi dávno někdo poradil. Z prvu se to zdá jako blbost a ty rány kupodivu moc nejdou, ale po chvíli se do toho člověk dostane a začne to fakt lítat jako s wedgí. Fígl je v tom, že když si pak vezmete do ruky klasickou 60, tak vám to bude připadat ultra jednoduchý a najednou to budete trefovat perfektně. Pro někoho, koho trápí hra sw/lw určitě to zkuste.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom