Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy potrénovali?

Dnes jsem po mydlírně na Hazlově běžela (i když fakt unavená) na Čechii.
A najednou to bylo hodinu všechno jinak.
Vzpomněla jsem si hned na korekci z pátku a rány driverem byly jako s trenérem.
Dokonce jsem vytáhla i 5i a v klidu s ní hrála, i když před tím to byl strašák v bagu.
Pustila jsem se i do greenověho bunkeru.
Trénovala jsem krátkou hru hodně blízko jamky i na 30m.
Jediné, co jsem nevzala byl hybrid (a 3dřevo).
Tak jsem se trochu uklidnila, že ten Hazlov nebyl o tom, že nejsem schopná zahrát dobrou ránu :)
 
Dnes jsem byla na Čechii jen hoďku (povinnosti nedovolily)
trénovala jsem hru z greenového bunkeru a s SW64 (správný název Bunker Killer) se docela sžíváme :up:
z 20 míčků vymetených 18, jen nedopadly přesně, kam bych je ráda poslala
zkoušela jsem i pár míčků ze stěny bunkeru
pak jsem pilovala super krátkou hru (pitche se SW) a pitche přes bunker s 9i
příště jde na řadu PW (Madlenka)
 
V rámci přípravy na zítřejší turnaj jsem rychle obešla Hodkovičky, zradila mě jen první jamka a první rána dřevem3, kde jsem zaslechla ránu do stromu a míček nebyl k nalezení. Jinak se mi hrálo pěkně.
 
Dnes na Čechii hodinka s trenérem a pak hodinka a půl tréninku bez něj.
Probrali jsme u driveru znovu nápřah (a to, abych určité detaily fakt ještě neřešila 😀), opakovali jsme chip (v tom jsem se dost zapletla) a švihy s hybridem a 9i a 7i.
Probrali jsme i turnaj, důvody krátkých ran a perspektiva, kudy jít k prodloužení.
Pozn.: trenér se obával, že výsledek turnaje mě bude demotivovat 😁 (když jsem mu prozradila, že jsem chtěla snížit na 36😇).
To mě pobavilo, protože jsem se po turnaji naopak pěkně nemotivovala do plného nasazení v červnu na I❤️ Hazlov. 🤓
7F3BFCBD-B0F4-4354-9011-5553D3BFE724.jpeg
 
Dnes po delší době 1/2 hod. s trenérem.
Železa :Trochu mi poopravil levou ruku v nápřahu ( nebyla u těla ).
Když jsem se na to pekelně soustředil
tak to začalo vypadat i jako golfový švih.
H3 : taky ješte docela šel.
Trojka dřevo : všechno špatně ☹ A to
jsem měl chvílema pocit , že už vím,
jak se na lopatu sedá.😜
A úplně na závěr mi poradil, že mám
dělat dřepy. Jestli nemyslel místo
golfu, to jsem se raději neptal.😃

Pak jsem si s poopraveným nápřahem dal 3 jamky . Lítalo mi to krásně rovně včetně 5i , se kterou jsem doteť bojoval. Jen ta 3ka dřevo, půjde na hanbu.
 
Tréninkový areál Chata DeLuxe, páč krátká hra stojí (taky) za prd a je potřeba s tím něco udělat. Teorii znám, pomůcky jsem vyrobil, míčky nastražil pro foto... Beru to jako takový placebo trénink.

To musí zabrat!

1FB0B4A5-D3FC-4AF6-AF9F-A4937A67C256.jpeg
 
Dneska na Zbraslavi jsem videli trenovat na te extrajamce borce, ktery tam byl dobre dve hodiny a piloval prihravky do grynu. Mel tam rozestavene kuzely a pral to tam. Klobouk dole, ale byl asijske narodnosti, coz mozna vysvteluje tu houzevnatost.
 
Dneska na Zbraslavi jsem videli trenovat na te extrajamce borce, ktery tam byl dobre dve hodiny a piloval prihravky do grynu. Mel tam rozestavene kuzely a pral to tam. Klobouk dole, ale byl asijske narodnosti, coz mozna vysvteluje tu houzevnatost.

Je to jasné @requo , nalej si do vočí citron a začni futrovat rejži po kilech, zbytek přijde sám!
 
Dnes netradičně skupinový trénink. Zajímavá zkušenost, nezavrhnu, ale individuální péči budu nadále dávat přednost. Byli jsme čtyři, každý úplně jiná úroveň a tak to bylo i zajímavé. Chipy, včetně obtížných pozic ve svahu, z obou směrů, a na chvíli driving - u každého něco jiného, u mě rovina švihu. Jako obvykle. :cry: A po tréninku ještě pět podvečerních jamek(1.,2.,3.,8.,18), a z hecu ze žlutých. ;)Fajn zakončení dne.
Česká Lípa. Tréninkové plochy a klubovna.
DSC_0232.JPG

Trojka že žlutých.
DSC_0233.JPG

Kolem bílých na čtyřce na osmičku.
DSC_0234.JPG

Kýč s klubovnou z fairwaye osmnáctky.
DSC_0235.JPG
 
Tahle statistika je podle me zkusenosti velmi blizka realite, sam sem zacal cipovat pw-7i a výrazně sem ubral ran.

20200704_130132.jpg
 
IMG-5551.jpg
Dnes jsem měla mít první trenink. A nějak to nevyšlo. Odpálila jsem si míčky na drivingu bez trenéra. Zkoušela jsem sedmičku a S. Tak čtvrtina letěla obstojně 😉. Tak snad někdy trénink pod vedením trenéra začnu 🙂.
 
Byl sem dnes na Albatrossu na drivingu a zakončil to asi 30 min na puttingu, tam sem byl narozdíl od odpališť absolutně sám.
Jdu zítra turnaj na Darovanském dvoře, tak sem taky potřeboval okusit trošku rychlejší greeny.
Dal sem vždycky 6 míčků okolo jamky, vždy 3 serie po 6 pak posun o metr dál, uspěšnost byla následující:

1m - 16 z 18 patů in
2m - 14 z 18 patů in
3m - 6 z 18 patů in

Do těch dvou metrů to byla víceméně rovina, u těch 3m už se projevily breaky, takže to tam moc nepadalo.
 
Protože od rána v Koslelci ch.ije zalezl
jsem na indoor. Mají to tu docela vychytané. Krásně mi to lítalo, jen mi tam bylo šílený vedro. Kolem druhé
přestalo pršet a tak jsem , aniž bych se podíval na radar, vyrazil na hřiště. To asi nebyl dobrý nápad. Od druhé jamky
opravdu výživný chcanec. Ještě jsem
měl možnost se vrátit, ale .......
Bral jsem to jako ostrou zkoušku výstroje. Boty a klobouk super. Bunda byla durch.
Ale co to počasí udělalo s hrou, to jsem do teď nerozdýchal. Takovou haluz už
jsem dlouho nezahrál.
 
Po rannim behu a celodennim chozeni po meste jsem vyrazil na driving. Dal jsem kos prihravek. Az po asi desate rane jsem vytahl merak, abych zjistil ze jsem dale nez jsem si myslel. Bylo to 50 metru. Az pak se to zlepsilo a vysledek ke konci uz uchazejici. Bylo dusno, jen co jsem prijel domu tak zacalo prset

IMG_20200718_182733.jpg
 
Dnes asi po 3 letech kyblík na drivingu před turnajem, nějaké to putování. Na chipovani nebyla nálada. Stejne to asi k něčemu bylo.
 
Lehce. Ale copak já, hlavně synovec, kterej včera poprvý držel hole v ruce (moje 🐍🐍) a nasypal pár ran do sítě. Jelikož rozdrbal trávník na zahradě, tak jsem ho vzal dneska radši do resortu, kde je to majiteli jedno. 😂 A teď vážně.
[HASH=1]#Hořehledy[/HASH] jsou na trénink fakt skvělý! Driving do kopce je nekonečnej, greeny na putting a chipping krásný. Když stojí míček z automatu korunu, poslali jsme jich do pole (pár do stromů) asi dvě stě, až má synovec mozoly na rukou. 😂 Patování jsem netrénoval, jamku na tři až čtyři paty dám vždycky, ale mláďas koukal jek vejr, jak je to těžký. Psal si s nějakou kámoškou, je mu 15 a když jí řekl, že je na golfu, tak mu napsala, že to je sport pro dědky, takže jsem o něj zlomil 3i a teď sháním novou. 😂 Podle mě u ní ale spíš stoupnul na ceně, protože golf je pro pracháče, to ví každá patnáctka. 😂
No nic, Marťas @mkopcak díky, byl to pro nás skvělej den.
P.S. Pozdravuj děvče z recepce, byla úžasná! Dali jsme si po tréninku pití a klobásky, byly super a ona se o nás starala jak o vlastní. 😉👏👍
P.P.S. Konečně jsem si koupil míček! 😍
 

Přílohy

  • IMG_20200806_111202.jpg
    IMG_20200806_111202.jpg
    117,1 KB · Zobrazení: 175
  • IMG_20200806_115742.jpg
    IMG_20200806_115742.jpg
    134,5 KB · Zobrazení: 156
  • IMG_20200806_120958.jpg
    IMG_20200806_120958.jpg
    104,9 KB · Zobrazení: 160
  • IMG_20200806_121627.jpg
    IMG_20200806_121627.jpg
    121,9 KB · Zobrazení: 157
  • IMG_20200806_140006.jpg
    IMG_20200806_140006.jpg
    138,6 KB · Zobrazení: 159
  • IMG_20200806_211824.jpg
    IMG_20200806_211824.jpg
    45,8 KB · Zobrazení: 163
Já včera od sedmi ráno na drivingu v [HASH=77]#hostivař[/HASH]. Vzal jsem si místní rady k srdci a hodinu jsem nedělal nic jiného, než odpaloval 70 metrů, 50 metrů, sem tam abych si narušil klid 140 metrů. Hele a dobrý. Výhodu to má v tom, že i když zatahuju ty krátký taky, tak to tak není vidět a mezi partou nějakých naprostých začátečníků jsem vypadal docela jako king, protože jsem plus minus zasahoval pořád stejný prostor - co na tom, že všechno kamión vpravo od místa, na které jsem mířil, oni to z toho úhlu nemohli vidět. :up:

Ale bylo to prima, nebyl jsem z toho před prací tolik servanej. Jak tu někde zaznělo jinde, čtvrteční a poloviční nápřah, docela mě to i bavilo. Bohužel zpocenej jsem byl stejně. Sluníčko to do vás pere na tomhle drivingu ráno na přímo. Po hodině jsem se šel rozčílit a trochu uschnout na cvičnej grýn - tam už nezatahuju. Pro změnu to začalo jezdit doprava nad jamku. Takže vše v pořádku - změna je život a obohacuje to archiv prožitků. To vše, abych byl připraven na třídenní východočeskou tour s @mkopcak, @honza62 a @roman007. Máme hrát Jamky o prachy, tak jsem potřeboval trochu poladit formu. :)

Takže předpokládám, že prohraju i trenky.
Večer jsme se šel uklidnit s rodinou raději do cukrárny. Blbej sport tohle je.

63D479A7-0A7F-424C-9886-5122A9BD866E.jpeg A602E66A-E390-4411-9885-00F59B7BB45B.jpeg A181BE17-A26E-43B3-989B-EFC4F8CF1E14.jpeg
 
Upraveno:
Já včera od sedmi ráno na drivingu v [HASH=77]#hostivař[/HASH]. Vzal jsem si místní rady k srdci a hodinu jsem nedělal nic jiného, než odpaloval 70 metrů, 50 metrů, sem tam abych si narušil klid 140 metrů. Hele a dobrý. Výhodu to má v tom, že i když zatahuju ty krátký taky, tak to tak není vidět a mezi partou nějakých naprostých začátečníků jsem vypadal docela jako king, protože jsem plus minus zasahoval pořád stejný prostor - co na tom, že všechno kamión vpravo od místa, na které jsem mířil, oni to z toho úhlu nemohli vidět. :up:

Ale bylo to prima, nebyl jsem z toho před prací tolik servanej. Jak tu někde zaznělo jinde, čtvrteční a poloviční nápřah, docela mě to i bavilo. Bohužel zpocenej jsem byl stejně. Sluníčko to do vás pere na tomhle drivingu ráno na přímo. Po hodině jsem se šel rozčílit a trochu uschnout na cvičnej grýn - tam už nezatahuju. Pro změnu to začalo jezdit doprava nad jamku. Takže vše v pořádku - z. To, abych byl připraven na třídenní východočeskou tour s @mkopcak, @honza62 a @roman007. Máme hrát Jamky o prachy, tak jsem potřeboval trochu poladit formu. :)

Takže předpokládám, že prohraju i trenky.
Večer jsme se šel uklidnit raději do cukrárny. Blbej sport tohle je.

Zobrazit přílohu 13647 Zobrazit přílohu 13648 Zobrazit přílohu 13649

Jsem rád, že ses na to rozbití prasátka tak hezky rozcvičil...
 
Obstojně, děkuji za optání. Dnes necelé 2 hodiny podvečerní [HASH=63]#Zbraslav[/HASH] a její patovací [HASH=393]#Himaláje[/HASH] s @doktordee. Potěšilo mě, že jsem prvních 18 jamek šel s ním square, rozdrtil mě až na 6. jamce v rozehrávce náhlou smrtí. No, ale bohužel třetí kolo už bylo mnohem jednoznačnější. Pro něj. Zatímco on se postupně a jakoby ledabyle zlepšoval na max pár cm od většiny jamek, já patoval čím dál hůř - ale co, žádný míček jsem alespoň neztratil :)

Bylo to prima. Za 200 Kč/fee jsme pokecali sami na megagrýnu. A trochu poladili formu. Nádhera.

4C5FD1CD-81C3-4DBE-A4C0-73E24F246266.jpeg
 
Upraveno:
Obstojně, děkuji za optání. Dnes necelé 2 hodiny podvečerní [HASH=63]#Zbraslav[/HASH] a její patovací [HASH=393]#Himaláje[/HASH] s @doktordee. Potěšilo mě, že jsem prvních 18 jamek šel s ním square, rozdrtil mě až na 6. jamce v rozehrávce náhlou smrtí. No, ale bohužel třetí kolo už bylo mnohem jednoznačnější. Pro něj. Zatímco on se postupně a jakoby ledabyle zlepšoval na max pár cm od většiny jamek, já patoval čím dál hůř - ale co, žádný míček jsem alespoň neztratil :)

Bylo to prima. Za 200 Kč/fee jsme pokecali sami na megagrýnu. A trochu poladili formu. Nádhera.

Zobrazit přílohu 13770
Tyyyy jo, to je bezvadný! Já to patování úplně nenávidím, ale když mi dělá půlku ran na hřišti právě patování... 🙈 Až se tam budeš zase chystat, dej mi vědět, konečně bys vyhrál... 😉
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom