Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy potrénovali?

Pred obedem jsem si zajel zaplatit na pristi rok clenstvi, koupit si treninkove mice a vyzkouset darek od Jeziska.
Az se jaro zepta
Zobrazit přílohu 28111
Hele, nedělej v tom bordel. Ježíšek je až za 12 dní 🤭

P.S. Ten dárek jsou ty Mizuno? 😉
 
Ano :)
To jsou ty JPX919 Hot Metal ze slevy?
Zkoušel jsem synovy a překvapil mne hodně dobrý pocit při kontaktu s míčkem - holt Mizuno 👍
 
Ano, jsou to ty od polaku, z Tesina.
Ja mel predtim starsi jpx ale kovany. Shaft je stejny jako na starych holich. Pocitove je to o trosku tvrdsi, co me prekvapilo byla u 5 ze tam jsem to citil vic tvrde. Ale nejdriv to bylo ze jsem hral prvni rany z tycka, gumovyho, ale i pri hre z podlozky jsem porad citil tvrdsi pocit. Treba si to sedne. Uvidime... Oproti starym holim jsou posunuty lofty o jednu hul, takze jsem se prodlouzil;) skoro zadarmo...
 
… Pocitove je to o trosku tvrdsi, co me prekvapilo byla u 5 ze tam jsem to citil vic tvrde.
Tak jsou to litý hole, ty jsou trošku „tupější”.
Ale jinak ta zpětná vazba tam je, a jsou moc hezký na pohled 😉

Já zkoušel moji 7 proti této 7 - byl jsem s ní o 5m delší než se svou, stejný úhel startu a výška, ale nižší otáčky (což odpovidalo nižšímu loftu). Jsou to jednoznačně hole, které pomáhají k vyšším ranám. Ostatně jsou to „bambule” a to nižší těžiště je znát. Sice se s nima hůř tvarují rány, ale o to víc lítají rovně i při netrefené ráně.
 
@Mirek_62 @macdav , nesmíte se divit, koupili jste sice Mizuna se sportovním vzhledem určené pro golfové hráče věnující se golfu rekreačně.
Já se nedivím, věděl jsem co pro syna kupuji a pro něj jsou v současné době zcela OK.

P.S. Měl by sis do toho e-shopu napsat o provizi za zprostředkování obchodu 😉
 
Jsem se cca. před 14 dny po min. půl roce potkal s trenérem a to na TrackManu. To bylo zase tvrdé vystřízlivění. O komentáře tipů :
Takhle né, to už jsem ti říkal několikrát, ty mi tady sice předvedeš co po tobě chci, ale
pak si to dál děláš po svém ( rozuměj blbě),
opravdu nebyla nouze .😒
Jsem se snažil si jeho dobře míněné rady vzít konečně k srdci. I nový foun jsem si koupil který s TM spolupracuje abych se viděl i zepředu. No občas se to i povede,
hlavně ta hodnota v levém spodním rohu,
které vyjadřuje že se mi daří švihat zevnitř
ven a né obráceně ( bylo i - 12 ) se zlepšila.

0C6788F5-3BE3-433F-BCC1-C209A6AACFD5.jpeg

Zítra mám s trenérem o5 hoďku , tak uvidíme, co mi poví.
Asi to byl dobrý nápad se přes zimu nastěhovat do tepla. Dnes u nás
zase padal sníh . Na golf nic moc.
 
Chodíme pravidelně trénovat na TrackMan
3 prdloušové, kteří se už nějaký pátek známe.Chodíme společně po hřišti, hrajeme turnaje , máme společného trenéra
a hlavně se tak lehce štengrujeme. Těsně před Vánocemi měl Michal hodinu s trenérem po mně. Přišel o trochu dřív, pochválil mě , jak mi to jde , popřáli jsme si
klidné svátky a šel jsem domů.
Dnes jsem se potkal s Liborem a ten hned
na mně , že mu říkal Michal , že mi to tak
jde , až jsem ho tím nasral.😁
Když pak s trenérem na to přišla řeč , tak ten mi to potvrdil.
Nevím, jestli je to ode mne hezké, ale takovou radost jsem už dlouho neměl. 😜😜😜
Všem přeji dodatečně hodně zdraví v novém roce , dlouhé a rovné rány a hlavně radost z tohoto krásného sportu.
 
Takové hašteření znám dobře. Já jsem svoji osobní golfovou kariéru začal s bratrem a naším společným kamarádem. Kolegové si občas zajdou zahrát, ale ani zdaleka tomu nepropadli tolik co já. Když to čas dovolí, chodím na driving několikrát do týdne. Jestli kolegové jednou za kvartál, tak je to hodně. Při společné návštěvě hřiště je sice znát, že mám natrénováno o trochu více, přesto mě neskutečně pálí poznámkami, že mají radost, jak drží svoji úroveň v porovnání se mnou, když skoro nehrají, zatímco já hraji, ve srovnání s nimi, prakticky pořád :D.
 
Dnes Kestřany, počasí nádherný, příjemná společnost,relax, zábava.Kolik ran? absolutně nezajímalo.🤗🏌️
 
Dnes 2 výživné hodiny na indooru. Asi v půlce jsem si na 20 min. nechal TM přenastavit.
C2AB5042-FFCF-4D15-9E8E-457D792BE878.jpeg

Bylo to milé zpestření. Po delší době jsem hrál na vlajku. 😄Sem tam voda nebo písek, ale docela to šlo.
Pak zpět pilovat švih. 😏 To mně sice
tak nebaví, ale bohužel je to potřeba.
 
Dneska jsem měl čas na trénink s Mevo+ a prohlídku a analýzu dat, které poskytuje PRO baliček.
Poslední dobou mám trošku problémy s přesností a nedobrým pocitem ze svého švihu.
Takže jsem odpálil 10 úderů 7i a jal se prozkoumat data.

7207B309-075F-44C7-A23D-102EDF2303C2.jpeg


A překvapení na sebe nedalo dlouho čekat. Ačkoliv jsem si myslel, že stále švihám in-out, tak mi data prozradila, že je tomu přesně naopak.
Další data jsem proto už ani nezkoumal, neboť nejprve je třeba, abych změnil švih z out-in na in-out.
Odehrál jsem tedy 40 ran asi na 75% švihové rychlosti a soustředil se jen na švih in-out. Postupně jsem začal cítit, že se dostávám do komfortní pozice a švihám uvolněně.
Pak jsem dal 15 ran „plnou” rychlostí (cca 90% mého max.) a výsledek je zde (upozorňuji, že jsem trénoval rovinu švihu, takže údaje o hlavě a lici hole jsou občas mimo).

FC460CF3-DB56-4C22-80FC-BC6C95221379.jpeg


Pak jsme si na zkoušku vzal driver, který jsem poslední dobou buďto v
hookoval nebo šlajzoval.
A ta „pohoda ve švihu” se přenesla i do driveru a ten téměř netočil, všechny rány skončily převážně do 10m od osy „ferveje”.
649624F3-3299-42E7-A961-B854CA7F112F.jpeg


Ještě přidávám ukázku hodnot „club speed profile” čili graf rychlosti hlavy hole v závislosti na vzdálenosti od míčku.
Všichni víme, že bychom měli plynule zrychlovat až do úderu. Přikládám grafy jak by to mělo a nemělo vypadat 😏

5E35C36A-3B05-498E-BCFB-73048FD816A6.jpeg
5BAB5DE5-9E40-4752-94D1-28E33CA96981.jpeg


A ještě nakonec přehled, jaká všechna data od Mevo+ s PRO baličkem dostanete.
FC8A8168-D645-4489-AC1A-21E81581321E.png
 
Dnes konečně nefoukal protivítr, tak to lítalo jak má :)

Driver - 230-235m, 3W (13) : 220m ( tady mám opravu velmi malý rozdíl ! ) ,3Hy - 200-210 !, 5i - 190-200m, 7i 170m, 9i 140-145 ,PW 125-130. SW - 95-100 nemám přístoj na měření, jako orientační body mi posloužila kráva ( 150 m) a žlutý kolik v Pyšelích. Ano, to nejsou hodnoty HCP 28, jsem si toho vědom, ale na turnaje čas prostě nemám. Žádný slice, většinou mám nyní problém, že mi rány lítají trochu doprava protože mám hůl spíš zavřenou, než otevřenou. Pouze jeden shank za celých 60 míčků, co více si přát...

Existuje něco jako půjčit si driving monitor na několik dnů, týdnů. Když jsem měl naposledy monitor odpalu tak jsem měl na driveru naměřeno 105MPH, ale mám pocit, že na vzdálenost a jen o pár metrů lepší než dřevo prostě neodpovídá. Potřeboval bych zjistit v kterém ukazateli je problém...
 
Existuje něco jako půjčit si driving monitor na několik dnů, týdnů. Když jsem měl naposledy monitor odpalu tak jsem měl na driveru naměřeno 105MPH, ale mám pocit, že na vzdálenost a jen o pár metrů lepší než dřevo prostě neodpovídá. Potřeboval bych zjistit v kterém ukazateli je problém...
První si zkontroluj, kde na líci driver trefuješ. Můžeš mít špatný smash faktor nebo vysoký backspin.
 
První si zkontroluj, kde na líci driver trefuješ. Můžeš mít špatný smash faktor nebo vysoký backspin.
děkuji za radu, chystám se na fitting, tak tam mi to sand řeknout. Termopásku jsem sehnal tak to zkusím ještě před tím zjistit. Vzhledem k tomu, že jsem si jistý se svou 850 JPX 3W a vzdálenostně stačí driver skoro nepoužívám. .. Henrika mám rád taky ;)
 
Termopásku jsem sehnal tak to zkusím ještě před tím zjistit.
stačí i dětský zásyp nebo pudr na nohy 😉
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom