Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy potrénovali?

Tak zase trefená tyč 🙈 To na simulátoru zahrajete bunker shot a míček se vám vrátí zpátky k nohám 😂
Instagram video
 
Priznejte se, kdo trenuje v Cechii?
IMG_20210116_134234.jpg
 
Já, ale nemám takový skok mezi 52 a 56😀
Se ti to kecá, když ti to zapisuje simulátor.
Ale co mají dělat ti, kteří musí u golfu mrznout venku 🤭😂
 
Se ti to kecá, když ti to zapisuje simulátor.
Ale co mají dělat ti, kteří musí u golfu mrznout venku 🤭😂
Ja tam mrznu každou středu a ten sloup dobře znám :) Ale pravda, že doma je to v zimě určitě pohodlnější :up:
 
Dnes už od rána jsem měl pocit že
mě čeká den blbec. Všechno mě štvalo a to to říkám velice slušně. Po obědě jsem se vydal na hřiště s předsevzetím , že se z toho za poslechu muziky vymlátím. Na podložce jsem si na sebe vytvořit
takovou malou past.
20210127_132105.jpg

Šlo o to se holí nedotknout ručníku
za míček a naopak smést to co bylo
před míčkem. Docela mi to šlo, dostával jsem se do pohody.
Když se tam začali objevovat další
" pacienti "kteří se mnou chtěli komunikovat a já je se sluchátkama
v uších neslyšel, jsem se rozhodl, že se uklidím na hřiště. Na třetí jamce jsem se vzpomněl , že mi v pondělí
jeden míček skončil v autu a šel jsem se tam po něm podívat. Našel jsem ho, a k tomu ještě dalších deset. Tomu říkám slušný úlovek.
I hra mi docela šla.

Tak se mi na konec potvrdila poučka, kterou mi dal v mých začátcích můj trenér. A to sice
že z hřiště mám odcházet v lepším
stavu , než jsem na něj přišel.
 
Dnes už od rána jsem měl pocit že
mě čeká den blbec. Všechno mě štvalo a to to říkám velice slušně. Po obědě jsem se vydal na hřiště s předsevzetím , že se z toho za poslechu muziky vymlátím. Na podložce jsem si na sebe vytvořit
takovou malou past.
Zobrazit přílohu 15734
Šlo o to se holí nedotknout ručníku
za míček a naopak smést to co bylo
před míčkem. Docela mi to šlo, dostával jsem se do pohody.
Když se tam začali objevovat další
" pacienti "kteří se mnou chtěli komunikovat a já je se sluchátkama
v uších neslyšel, jsem se rozhodl, že se uklidím na hřiště. Na třetí jamce jsem se vzpomněl , že mi v pondělí
jeden míček skončil v autu a šel jsem se tam po něm podívat. Našel jsem ho, a k tomu ještě dalších deset. Tomu říkám slušný úlovek.
I hra mi docela šla.

Tak se mi na konec potvrdila poučka, kterou mi dal v mých začátcích můj trenér. A to sice
že z hřiště mám odcházet v lepším
stavu , než jsem na něj přišel.
Seniore zas to s tím tréninkem nepřeháněj. Mě už nemaj rádi dlouho, ale jestli ten texas zase vyhrajeme, přestanou mít rádi i tebe:-D
 
Se neboj hochu. Do rána napadly
bílý sra.ky, tak že je po ptákách.
 
Trošku OT, ale našel jsem zajímavou appku pro iOS (nevím, zda je i pro android).
Zajímavé je „auto capture” švihu 👍
 
Trošku OT, ale našel jsem zajímavou appku pro iOS (nevím, zda je i pro android).
Zajímavé je „auto capture” švihu 👍
Pro android to není. Musím dceři sebrat iPhone, snad to pochopí. Půjčím ji svůj tlačítkový, to chvilku vydrží 😉
 
Když jsem dnes uviděl driving beznadějně zapadaný sněhem, došlo mi , že tady si asi delší dobu
do míčku neplácnu. Doma jsem
našel něco, co se vzdáleně podobá
podložce, plasové míčky , ručník na otírání holí a žeton do vozíku. Původně jsem tam měl pětikačku, ale po jedné zvlášť povedené ráně, kdy se rozezvučela tabulka balkonového okna, jsem to rychle vyměnil.
Před odlalem :
20210207_185101.jpg


Po odpalu:
20210207_185327.jpg

Byl jsem se sebou celkem spokojen,
jenže pak jsem dostal nápad, že se
natočím.😕😪😕
To byla velká chyba. Pořád je co zlepšovat.
 
Mokrý. :) Mokrý byl trénink, ale už to dýchá venku jarem. Driving Hostivař, dva koše míčů... Jak to šlo? No, cítím rozdíl. Nikoho na drivingu jsem letos narozdíl od loňského února neohrozil, pravda, moc lidí tam nebylo. A občas to letělo i dopředným směrem, plus minus tam, kam jsem zhruba chtěl. Takže spokojenost. Sezóna se blíží! Ať to lítá!

FB147193-BB90-4746-8A0D-2FBF8A941ABE.jpeg
 
Upraveno:
Na celou zimu jsem si letos dal od golfu klídek, vytáhl jsem si zaprášený pinpongový stůl, koupil nové pálky/ 5 hvězdiček k tomu míčky jedna hvězda a denně se tomu s manželkou/ taky hraje golf, věnujeme.
poznání : chování úderové plochy u pinpongu a golfu spolu s timingem úderů a jeho protažením zas tak rozdílné není.
Teď si po zimě ověřím jestli mi nebude chybět denní patování a čipování, Na loňskou sezónu to bylo kolem tisíce.
 
Mokrý. :) Mokrý byl trénink, ale už to dýchá venku jarem. Driving Hostivař, dva koše míčů... Jak to šlo? No, cítím rozdíl. Nikoho na drivingu jsem letos narozdíl od loňského února neohrozil, pravda, moc lidí tam nebylo. A občas to letělo i dopředným směrem, plus minus tam, kam jsem zhruba chtěl. Takže spokojenost. Sezóna se blíží! Ať to lítá!

Zobrazit přílohu 15960
Vyhrál jsi náčelníku :up: Zítra se tam chystám, alespoň podívat.
 
Vyhrál jsi náčelníku :up: Zítra se tam chystám, alespoň podívat.

Tak co, zadařilo se?

Já dneska na hodinu znovu. Už se dalo i mimo rohožku. Tak jsem zkusil krátkou hru... No, asi si snížím letošní cíle. :( a nebo začnu lobovat za výrazně větší jamky.

F8D81E3A-E99E-4E8A-9204-964237D9E43C.jpeg
 
Upraveno:
Já mám pocit, že jsem to držel v ruce naposledy někdy koncem listopadu 2020 asi... :rolleyes::rolleyes:
 
Tak co, zadařilo se?

Já dneska na hodinu znovu. Už se dalo i mimo rohožku. Tak jsem zkusil krátkou hru... No, asi si snížím letošní cíle. :( a nebo začnu lobovat za výrazně větší jamky.

Zobrazit přílohu 15967
Byl jsem se tam podívat cestou z chalupy , a když jsem tam uviděl
2 " pacienty" , tak mi to nedalo. Sice
v riflích a zimních botách jsem si
dal 35 míčků. Kolega tam měl
speciální pomůcku na driver.
Grip normální, ohebný šafr a místo hlavy hole gumová koule. Hned jsem si to s tím zkusil. To nebyl dobrý nápad. Ještě teď mě bolí
mezi lopatkama. Ale jinak dobrý.
20210219_155837.jpg

Horší , až dojdou míčky ve vydavači. V tomhle terénu to auto bude sbírat dost těžko. Nejspíš přijde na řadu samosběr.🤪
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom