Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy potrénovali?

v zivote je nekdy potreba si dat lajnu, nebo vic :D
DFCB01E7-5868-4DC2-8892-6121CFE0482E.jpeg
 
mám v tom názvosloví krátké hry trochu hokej...
trénuji chipy 7i jako je druhý způsob v tomhle videu

a krátké loby jako v tomhle videu (možná jsou to the Soft Pitche resp. Loby)
To, co hrál Fred je to o čem mluvím - jeden z nejtěžších úderů - s tím teď neztrácej čas.
Zde vysvětlení chip vers. pitch
 
Blbě se to počítá. Ty nevíš, že vždypo čtyřech čárkách ta pátá to má škrtnout? Nj, abstinent se hned pozná :)
Jenže to by musel tu pátou lajnu hrát „bum bác rána míč leží” a to on neumí 🙊😂
 
Asi jsem se dnes dobře nasnídal. Celkem mi to lítalo.
Janov jamka č.1 PAR5 - 494m (norma).
Byl jsem druhou ranou za grýnem, bohužel jsem 2m pat do birdie těsně minul 🙈
F92343E1-1798-42C6-9234-600F6740196E.jpeg
 
tohle bych ráda viděla, jak se vyrábí
Jednoduše, to si do ruky vezmeš železo a odpaluješ jeden míček za druhým, jen u toho nesmíš poslouchat Bohouše 🤭
 
Jednoduše, to si do ruky vezmeš železo a odpaluješ jeden míček za druhým, jen u toho nesmíš poslouchat Bohouše 🤭
já bych poslouchala i žabáka, kdyby mi to pěkně lítalo :p
 
já bych poslouchala i žabáka, kdyby mi to pěkně lítalo :p
Jak to říkal Lenin „trénovat, trénovat, trénovat”. Nebo že by mluvil o učení? 🤔 🤭
 
Jak to říkal Lenin „trénovat, trénovat, trénovat”. Nebo že by mluvil o učení? 🤔 🤭
no mě to neříkej, dnes na drivingu mě zahlédl trenér a starostlivě pokýval hlavou s tím, že se zase odpálím :( tak zítra půjdu na hřiště;)
 
na víkend sem dávám pro inspiraci @T něco pro milovníky mexických dolarů 😀
To, co hrál Fred je to o čem mluvím - jeden z nejtěžších úderů - s tím teď neztrácej čas.
Zde vysvětlení chip vers. pitch
tak za tohle video fakt díky, že jsem ho nepřehlédla :up:
škoda, že není s titulky, protože to by bylo pro začátečníky jako já hodně nápomocné
umožňuje pochopit nejen funkci toho kterého švihu ale i, jak to vlastně funguje
 
Upraveno:
tohle je to video
„A komu tím jako jako prospěješ, co?”
Takové barbarství - nejen díry do trávníků, ale navíc i grafitti. To je fakt neúcta k práci jiných. Proti tomu je nějaké to pohození oharku nic. A navíc - „pětikačka” je menší, tohle je nejmíň „pětistovka”.
Škoda, že se nedočkáme odborného komentáře Bohouše, už prý nám žádné rady ohledně čistého kontaktu s míčem dávat nebude :rolleyes:

P.S. Už víš ja @JanKostalCZE sjíždí ty lajny?;)
 
„A komu tím jako jako prospěješ, co?”
Takové barbarství - nejen díry do trávníků, ale navíc i grafitti. To je fakt neúcta k práci jiných. Proti tomu je nějaké to pohození oharku nic. A navíc - „pětikačka” je menší, tohle je nejmíň „pětistovka”.
Škoda, že se nedočkáme odborného komentáře Bohouše, už prý nám žádné rady ohledně čistého kontaktu s míčem dávat nebude :rolleyes:

P.S. Už víš ja @JanKostalCZE sjíždí ty lajny?;)
ale ještě jsem to neviděla na vlastní :oops:!
 
Nevím jestli to už tu někdo psal, ale na Albatrosu je v ceniku položka "Practice fee". Za 290,- celodenni cvicné plochy včetně neomezených míčů na driving. Vzhledem k cenám na Albatrosu se mi moc nechtělo věřit, že v tom není žádný háček, ale fakt není. Parádně jsem si dnes potrénoval. Doporučuji.;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom