Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Jak jste naposledy hráli 2019 - [uzamčeno]

Stav
Uzamčeno.
Fuj, to je zase čirá provokace! :p:D
Teda pokud jde o mě, tak já si to líbit nenechám. Ač jsem nefotič, tak v neděli sem vložím foto z Beleku;) (teda jestli nebude chcát:p)
 
Tak já neodolal a dneska jsem vyrazil dopoledne na Starou Boleslav. Ráno trochu namzlo, teď v půl jedenácté už super. Hraje se na zimní greeny, prý zpravidla do konce února. Devítka za 250 Kč. Jak jsem hrál? Trefil jsem se po zimním spánku do míčku, lítalo to docela i rovně, super to bylo. Hlavně bylo sluníčko. Krása!

Všem přeji na tento víkend hezkou hru!

6512 6513 6514 6515
 
První turnaj sezóny v Hořehledech. Kryogolf který nebyl moc kryo, ale krásný zaván jara. S mojí @kristyna jsme si letošní poprvé hezky užili a startovní pole jsme jistili spolehlivými zadními pozicemi. A zjistil jsem při zápisu výsledků, ze mám blokaci od cgk, takže nejsem ani ve vysledovce... holt, pod svicném tma.

Prima den na golfu, dnes. Jeden par mi padl, já jsem moc spokojený a Tynce to litalo jedna báseň. :)

6519
 
První turnaj sezóny v Hořehledech. Kryogolf který nebyl moc kryo, ale krásný zaván jara. S mojí @kristyna jsme si letošní poprvé hezky užili a startovní pole jsme jistili spolehlivými zadními pozicemi. A zjistil jsem při zápisu výsledků, ze mám blokaci od cgk, takže nejsem ani ve vysledovce... holt, pod svicném tma.

Prima den na golfu, dnes. Jeden par mi padl, já jsem moc spokojený a Tynce to litalo jedna báseň. :)

Zobrazit přílohu 6519
Ta báseň, kterou jsi na moji hru složil, ale nebyla ze slov, která by mému sluchu lahodila.
Byla to baseň o tom, jak bych měla hrát turnaj, kde kdy stát, kterou hůl použít, jak méně zdržovat atd.
Jen upřesnuji pro ostatni, posledni jsem nebyla, ale skoro posledni.☺
Vyšlo počasí, fajn lidi ve flajtu s nami šli, takže přijemny den. Byla to prvni hra v tomto roce.
Ješte poznatek z Hořehled. Velice se mi libi skladba stromu a keru, ktere na hristi jsou, jsou velice rozmanite a vytvari krasne kompozice☺
 
Ta báseň, kterou jsi na moji hru složil, ale nebyla ze slov, která by mému sluchu lahodila.
Byla to baseň o tom, jak bych měla hrát turnaj, kde kdy stát, kterou hůl použít, jak méně zdržovat atd.
Jen upřesnuji pro ostatni, posledni jsem nebyla, ale skoro posledni.[emoji5]
Vyšlo počasí, fajn lidi ve flajtu s nami šli, takže přijemny den. Byla to prvni hra v tomto roce.
Ješte poznatek z Hořehled. Velice se mi libi skladba stromu a keru, ktere na hristi jsou, jsou velice rozmanite a vytvari krasne kompozice[emoji5]
Tak skladba stromů a keřů jo?
Já osobně tvrdím, že @mkopcak je skrytej sadista, protože tam snad neroste nic, co by nemělo trny, ostny. Někdy myslím, že to má i zuby. Co já tam nechal triček a kalhot.
Musela jsi hrát fakt dobře, jinak bys to poznala :)
 
Dnešní turnaj v Berouně - nádherné počasí, pohodička ve flightu, hřiště místy mokré a místy ještě tvrdé (promrzlé). Ale většinou nádhera, dalo se hrát v kraťasech a krátkém rukávu :)
Jen na #11 zbylo ještě trochu sněhu a na rybnících led. Jinak krásná jarní hra. Nádherných 20 stbl :-D
6520
 
Ta báseň, kterou jsi na moji hru složil, ale nebyla ze slov, která by mému sluchu lahodila.
Byla to baseň o tom, jak bych měla hrát turnaj, kde kdy stát, kterou hůl použít, jak méně zdržovat atd.
Pochopil jsem správně, že to byly rady na hřišti od protihráče?;)
 
Tak skladba stromů a keřů jo?
Já osobně tvrdím, že @mkopcak je skrytej sadista, protože tam snad neroste nic, co by nemělo trny, ostny. Někdy myslím, že to má i zuby. Co já tam nechal triček a kalhot.
Musela jsi hrát fakt dobře, jinak bys to poznala :)
Tak jestli se posuzuje hra podle zraneni a roztrhanych tricek, tak jsem hrala skvele☺
 
Tak jestli se posuzuje hra podle zraneni a roztrhanych tricek, tak jsem hrala skvele[emoji5]
Podle toho se posuzuje max. tak vhodnost rostlinstva pro golfové hřiště :)
 
Tak letošní první hra, Molitorov, posunuté starty o cca 50 minut.. Po první jamce obalené boty i kola hlínou.. Co mě překvapilo byly velmi hezké greeny.. A jinak jsem hrál tužku ale radostně.. :):):)
 
Tak letošní první hra, Molitorov, posunuté starty o cca 50 minut.. Po první jamce obalené boty i kola hlínou.. Co mě překvapilo byly velmi hezké greeny.. A jinak jsem hrál tužku ale radostně.. :):):)
tam jsou hezke greeny vzdy, protoze uz nekolik let to podle me nevidelo aerifikaci proto jsou plne vody kdyz trosku sprchne
 
Dneska Beřovice s @JardaK, @FrantaH a @honza62. Posunuty start, do cca 14.00 byla mlha jak mléko, nebylo vidět ani sto metru před sebe. Nicméně jsme šli, v jednu hodinu. Od třetí jamky se to začalo zvedat a druhá devítka - léto. Hřiště prima stav, samozrejme zima, greeny děrave ještě asi z podzimu - arrifikace? Kdo ví. Ale šlo nám to - nezapomněli jsme to.

Já dvě jamky v paru, zbytek nad par, ale vždycky to nakonec do jamky spadlo, tak co - až na dvě škrtlé, pravda. Šestka železo dělala radost. :) Super byly zamrzlé vodní plochy, skákalo to po nich až na druhý břeh, takže bylo i veselo.

Velká Pochvala na recepci, s Honzou jsme oba jako neclenove počítali se zimní cenou 800, ale sama ochotná slečna recepční nám napočítala 600,- i když jsme si o to neřekli (nenapadlo nás to) , ze Jarda i Fanda jsou členové a tím pádem máme nárok na další slevu. Super! Čert vem dvě stovky (Berovice pro mě stojí za to i za 800) ale tohle vyloženě potěšilo a takový přístup k zákazníkům je pecka, klobouček!

Kluci díky za hru a prima den!

6525
 
@requo přehání s tím "šlo nám to". Pravda, párkrát trefil 6i. Nicméně náš flajt jsem operativně vybavil několika nepublikovatelnými názvy podle situace, hlavně na greenech to bylo vtipné.
@FrantaH pobavil hláškou "obvykle to hraju jako pozemní hokej, dnes jako lední. Já mu v tom statečně pomáhal. A podle míčků ležících na ledě na každé vodní překážce jsme nebyli v této disciplíně zdaleka jediní.
Podle posledních zpráv @honza62 dorazil domů s horečkou přes 39.
Celkově povedený den :)
 
Tak vy jste dobří pacienti! [emoji38] bych v téhle zimě nehrál ani zadarmo. Dost možná ani za peníze [emoji902][emoji300][emoji301][emoji966][emoji473]
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
tam jsou hezke greeny vzdy, protoze uz nekolik let to podle me nevidelo aerifikaci proto jsou plne vody kdyz trosku sprchne

Moc nechapu - aerifikace ma mimo jine prave rozrusit povrch greenu tak, aby voda do greenu snaze pronikala. Pokud se nedela, greeny vodu naopak hure prijimaji...
 
Moc nechapu - aerifikace ma mimo jine prave rozrusit povrch greenu tak, aby voda do greenu snaze pronikala. Pokud se nedela, greeny vodu naopak hure prijimaji...
mozna jsem to spatne vyjadril, voda na greenech stoji, pokud je po desti nebo po zime
 
Dnes spousta poprvé :D. První letošní hra venku, poprvé s laserem a poprvé v Bítozevsi... Ale do klubovny jsem se západem slunce došel jako poslední :p
http://www.gamegolf.com/player/MarekCepl/round/2502211
Všehovšudy jsem dost spokojenej, hlavně začátek druhý devítky byl exkluzivní, pak už začlo bejt zima a míček nějak přestal lítat do dálky :). Putty nekomentuju, protože co čekat, když přejdete z indoorovejch greenů o rychlosti milión na chlupatej zimní venkovní s rychlostí tak max. 4 stopy? :D
FIR těžko říct, když není skoro rozdíl od roughu, a když google mapy jsou tady tak starý, že místo hřiště ukazujou pole :eek:
Samotné hřiště na dané období hezky hratelné, ale doma je doma :). Konečně jsem pochopil, proč se v zimě používaj jiný týčka - oni do tý zmrzlý země nejdou zapíchnout :O
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom